• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Server Baglantisinda hata veriyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Server Baglantisinda hata veriyor

Newcamd 2 önceden kurdum ve sorunsuz
    izliyordum.Bügün Premierelerin ellen Keylerine
    yükleme yaptin.Sonra tekrar Newcamd2 Baglanti
    kurmaya calastim olmadi.Söyle hata olustu:
    Newcamd DNS Query Fail yazdi.
    AG-Baglantisi yok diyor?

ınternet bağlantınızda dns sorununuz var galiba ttnet müşteri hizmetleri ile görüşürmüsünüz...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ınternet bağlantınızda dns sorununuz var galiba ttnet müşteri hizmetleri ile görüşürmüsünüz...
      dns sorunlarndan dolayı boyle bir hata verebildiğini oğrenmiş oldum.bağlantıda sorun olmasa bile dns sorunu olabilirmi ?

Yorum yap

evet bazen böyle durumlar oluyor adsl modem mizi backup rostere yapın yani bağlantınızı tazeleyin birde öyle deneyin kolay gelsin
        Mach1 Team™

Yorum yap

uykurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          evet bazen böyle durumlar oluyor adsl modem mizi backup rostere yapın yani bağlantınızı tazeleyin birde öyle deneyin kolay gelsin
          modemi resetlemek sorunu çözermi ? sonuçta yeni bir ip alıyor ...

Yorum yap

arkadaşlar 22.08.2007 yazılımını resevire attım 19 derecedeki premierleri açmıyor sebebi ne olabilir.

Yorum yap

dostum yazılımdan sonra yeni key dosyasınıda at ve emu kapalı ise aç
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

tavşantapeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar 22.08.2007 yazılımını resevire attım 19 derecedeki premierleri açmıyor sebebi ne olabilir.
                Next Emu Dosyaları bölümünde Tasarım hocanın verdiği en son softcamı at açar. Yada Nagra bölümünde verilen en son premier keyleri gir açar.

Yorum yap

mezor kardeş 9000 ultrayı yeni aldığımiçin identlerde key sıralamaları farklı bende satıcıdan aldığım gibi keyleri yazmayaya çalıştım daha sonra bunlarında 08-09 değil çünki resevirde böyle yazıyordu bu sıralamaları 08-18 ve 09-19 olarak yazınca d+ polsat ve premierler açıldı ilğilendiğin için teşekkürler

Yorum yap

Yardim eden yok mu?
                    Daha halen AG-Baglantisini kuramadim.
                    iki gün baktim Newcamd 2 ile ve birden ne olduysa
                    oldu suan AG-Baglantisi kuramiyorum.
                    Faund Failed yada Network error yaziyor.
                    Acaba hata nerde?
                    Yardimlariniza bakliyorum.

Yorum yap

yaptığın kurulumu gozden geçir olması lazım..gerekirse tekrar sayfadakı bilgilerden yararlanm...

Yorum yap

yeni gelen 9000 lere 30.08.07 yazılımını atıp server ayarlarını giriyorum kaydederken fount fail uyarısı alıyorum önceki partideki cihazlar oluyor yeni gelenlerdemi sorun var yoksa bilmediğimiz bi ayarmı var yardımınızı bekliyorum

Yorum yap

istersen şunu dene cihazı fabrika ayarlarına aldıktan sonra server bilgileri ni ve idğer bilgileri girererk dene herhangi bir hata yapmıyorsan muhakkak olması gerekli yoksa herhangi bir zorluğu yok ....

Yorum yap

fabrika ayarlarına dönüp tekrar denedim ama sonuç aynı yazılımı tekrar yükledim gene sonuç yok başka neden yapabilir

Yorum yap

kanal yedeği alırkende kaydetme hatası veriyormu yoksa sadece server ayarlarını kaydederkenmi hata veriyor ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X