• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kanal kırılması

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kanal kırılması

Next 2000 cx super plus'çılar arasına bende dün katıldım arkadaşlar. şu an diğer reciever imle seyrettiğim yayınları next ile seyredemiyorum.

Digiturk modüllü super paket üyesiyim.
    diğer receiverle w3 ayarlarım gayet güzel yapp seyrederken next te seyredemiyorum

MDU2 (10000-14500) ayarnı seçtim.
    130 küsür kanal buldu
    fakat hepsi kırık kırık gösteriyor
    sebebi nedir kolay gelsin

evde telsiz telefon varsa başka odaya koy. daha önceden bu sorunu yamaşmış arkadaşlar vardı %100 çözüm olmazsa DT müşteri hizmetlerini araya bilirisin
    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

next cihazları özellikle 2000 süper serisi en ufak manyetik alandan etkileniyor.tv ye bağlı dvd vcd gibi harici cihazlardan,telsis telefon,cep telefonu sinema ses sistem hoperlorleri gibi.bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.bu cihazları receverınızın yanından uzaklaştırıp test edin.şayet sorun devam ediyorsa sorun cihazınızın tuneriyle alakalı olabilir.çünki bende 2000 cıs süper kullanıyorum.kırılma yada sinyal düşmesi yok.saygılarımla
      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
      ---------

Yorum yap

teşekkürler
        altında dvd üstünde lcd ve odada telsiz var

ve inanırmısın problemi sanki buldum (bendeki)
        kablonun receivere bağlantı yeri receiver üzerindeki kablo giriş yeri sanki problemli
        şu an tam sıkmadan hafif tutturdum kalite düzeldi

ama deneyip tekrar cevap yazmaya çalışırım
        teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X