• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next5500-6500-7500-8500 Tps Auto 22.02.2007 Test Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler hocam ellerinize saglık .
    saygılar.

Yorum yap

Güzel sabah diğer tüm serileride eklerim o zaman foruma eurosatbase de güncellenir yarın... Diğer paketlerede bakmayı unutmayın astra hispesat varsa d+ cabo vsler key atarak..
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        allah razi olsun senden ya bir sonucu yazan sen ciktin ..

hepimizden hocam teşekkürler elllerinize saglık

Yorum yap

bu yazılımla auto olan tps kanalları atacagımız key dosyası icinde tps keyleri cıkarılacak degilmi yoksa aynı dosyayla devammı bu konuda acıklama yaparmısınız...
          vestel 840cı (modifiye aphro menü )rahmetli...
          next 7500 fta(xpa) sıradışı pek mükemmel.
          yumatu IQ süpriz her an başınız dönebilir...
          next 2000 süperplus usb nextin lideri....
          1.0°W 7.0°W 42.0°E 19.2°E 16.0°E 13.0°E 9.0°E 4.8°E 135 lik balkon ici offset .
          8li disec 1.2 disec motorsuz

Yorum yap

prastoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bu yazılımla auto olan tps kanalları atacagımız key dosyası icinde tps keyleri cıkarılacak degilmi yoksa aynı dosyayla devammı bu konuda acıklama yaparmısınız...
            tps siz dosya atacaksiniz.. yada hic key atmayin , kendinize kalmis artik..

Yorum yap

yazılım next 7500ye fta xpa gayet başarılı emegi gecen herkese teşekkürler ben yazılımda tps keyli vede tpssiz key dosyasıyla denedim france 4 kanallının üstündeyken 4 defa 8 tuşladım key güncelleniyor ve actı tebrikler d+ ve cabo icin nagra auto calışmaları olursa bizi bu zahmettende kurtarırsınız..
              vestel 840cı (modifiye aphro menü )rahmetli...
              next 7500 fta(xpa) sıradışı pek mükemmel.
              yumatu IQ süpriz her an başınız dönebilir...
              next 2000 süperplus usb nextin lideri....
              1.0°W 7.0°W 42.0°E 19.2°E 16.0°E 13.0°E 9.0°E 4.8°E 135 lik balkon ici offset .
              8li disec 1.2 disec motorsuz

Yorum yap

Tüm yazılımlar bu başlıkta olacaktır birazdan...
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Yazılımlar eklendi...

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

EKUREL ve mach 1 ustalarim bu verdiginiz emek icin once tesekur ederim ve emeklerinize saglik. 7500 ci sorunsuz calisti peki bunlar nezamana kadar calisir bir fikriniz varmi cunki baslik test diyor 1 veya 2 gune gidermi ben acemiyim fazla anlamdigim icin soruyorum emeyi gecen butun arkadaslara tesekurler

Yorum yap

B-A-R-O-N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      EKUREL ve mach 1 ustalarim bu verdiginiz emek icin once tesekur ederim ve emeklerinize saglik. 7500 ci sorunsuz calisti peki bunlar nezamana kadar calisir bir fikriniz varmi cunki baslik test diyor 1 veya 2 gune gidermi ben acemiyim fazla anlamdigim icin soruyorum emeyi gecen butun arkadaslara tesekurler
                      tps sistemi degistirmedigi surece seyredersiniz...

Yorum yap

Cevap Icin tesekurler ekurel

Yorum yap

ekurel hocam nasılsın iyimisin işlerinde başarılar dilerim hepinize sevgiler saygılar mach 1 hocamıza başta olmak üzere tebrik mesajı hadi kalın sağlıcakla arkadaşlar biryere gitmiyorum bu sitenin müdavimiyim bende

Yorum yap

saol üstad bu gün deneme yapacam 7500 cı var elimde.ama ben diğer forumda bunu yazdım ve super plus gibi makinanın ana menüsünden auto yapılamazmı

Yorum yap

5000 xcı ya yükledim ama açmadı

Yorum yap

7500 ve 5500 serilerinde sorunsuz çalışmaktadır emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X