• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DM7025 aldim ama hic beyenmedim!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DM7025 aldim ama hic beyenmedim!

2-3 gun once 7025 aldim ama hic beyenmedim
    goruntu kalitesini hele hic beyenmedim birde kanal gecisleri 1s soyleniyor ama turksatta 2-3 saniye kanal gecisleri var
    bundan once Samsung 9500VIACI kullaniyordum(halada duruyor) goruntu kalitesi muhtesem 7025 yanina bile yaklasamaz hele samsungun kanal gecisleri ister sifreli ister FTA bir S altinda

atla:

siz hemen satın o cihazı
    Sevgi dolu saygılar

Yorum yap

ahura Nickli Üyeden Alıntı
      goruntu kalitesini hele hic beyenmedim birde kanal gecisleri 1s soyleniyor ama turksatta 2-3 saniye kanal gecisleri var
      bundan once Samsung 9500VIACI kullaniyordum(halada duruyor) goruntu kalitesi muhtesem 7025 yanina bile yaklasamaz hele samsungun kanal gecisleri ister sifreli ister FTA bir S altinda

atla:

ciddim mi yavvv?

Yorum yap

atla:
        bence birde dm 500 dene.
        aradakı farkı göreceksin.kanal geçişleri inanılmaz hızlı.
        kolay gelsin.

Yorum yap

siz hemen satın o cihazı
          ..CS olayi olmasaydi hic almazdim zaten dreami

Yorum yap

satarsan alırım

Yorum yap

gelişmiş ayarlarda enable fast zappingi bulup işaretleyin kanl geçişlerinin ne kadar hızlı olduğunu göreceksiniz.
              av ayarlarından da rgb yi seçin görüntü kalitesini o zaman değerlendirin.

sizin elinizde ferrari var siz ikinci vitese atmayı bilmiyor ve tofaşım bundan daha hızlı diyorsunuz, bir sorsaydınız neden diye dunkes:
              Sevgi dolu saygılar

Yorum yap

atla:

Arkadasım profesyonel cıhaz DREAMBOX satarsan hemen ırtıbata gecerız

Yorum yap

Elinizde bir uçak var fakat kullanmatı bilmiyorsanız hiç bir işe yaramaz.
                  Bence cihazı biraz inceleyin sonra karar verin. Bu forumlarda her türlü bilgi var...

Yorum yap

atla:

şşşşşş kardeş satıyosan hemen alırım hem dedigin gibi yavaşmı degilmi ben bakarım..heheh kolay gelsin ..

Yorum yap

PIP konumunda olunca kanal gecisleri daha hizli oluyor fakat Turksatta ve ozellikle dusuk symbol oranli TPlerde kanal gecisleri cok yavas ayni humax gibi
                      Gemini ve birde Orginal(emusuz) image yukleyip oyle denedim hic fark etmedi
                      bu arada
                      7020 kullanan arkadaslar goruntu kalitesi nasil? yoksa ayni 7025deki gibi kalitesizmi..
                      slm

Yorum yap

arkadas sen halen aleti kullanmayi ögrememissin!!
                        ben DM7020 denedim ve DM7025 aldim vede cok memnunum aleti biraz kurcala ve ayarlari degistir o zaman anlarsin resim kalitesi 7020 den daha iyi onu bilmis ol veya senin alette bir yamuklur var.
                        Muzo2002

Yorum yap

7025 deki goruntu kalitesini baska bir cihazda henuz gormedim.Bence cihaz cok guzel,software anlaminda biraz eksikleri var ama oda zamanla duzene girecektir saniyorum malum yeni bir cihaz.Bence sen cihazdan once scart kablona veya televizyonuna bir el at cunku cihazin verdigi goruntu super.

Yorum yap

PIP konumunda olunca kanal gecisleri daha hizli oluyor fakat Turksatta ve ozellikle dusuk symbol oranli TPlerde kanal gecisleri cok yavas ayni humax gibi
                            Gemini ve birde Orginal(emusuz) image yukleyip oyle denedim hic fark etmedi
                            bu arada
                            7020 kullanan arkadaslar goruntu kalitesi nasil? yoksa ayni 7025deki gibi kalitesizmi..
                            slm
                            Sevgili arkadaşım hala aynı şeyi söylüyorsunuz master arkadaş en kısa ve öz açıklamayı yapmış elinizde ferrari var hakkını veremiyorsunuz bence en uygun olanı kullanamıyorsanız terkedin o cihazı şu anki cihazlar içinde en prfosyonel cihaz kullandığınız cihaz sadece kullanmayı bilmek önemli olan görüntü kalitesi için av ayarların da rgb yi seçin farkı görüsünüz emu yüklü olup olmaması kanal geçiş hızında ne farkeder onu anlamadım onun içinde ayarı 5. mesaj sanırım master arkadaş yazmış zaten incelerseniz

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
                            İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
                            Dream for Cardshare
                            MSN : [email protected]
                            (CCCam and G...)

Yorum yap

goruntu kalitesi cogu cihazlara gore iyi ,next filan yani
                              ama Samsungda goruntu inanilmaz derecede kaliteli
                              bunu ancak samsungun goruntu kalitesini hayatinda bir kerede bile olsa goren anlar zaten...
                              neyes bu konu uayacak anlasilan her kes alisti turkiyede next ,kaon ve bir cok bouk ve dansik goruntu kaliteli cihazlara...

bu arada anlasilan bazi eksikler var Software olarak tabii orn. ben cihazi multi Boot yapamadimdunkes:

selamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X