• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-3

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TPS_foot , SRG swiss hakkında bir calısma varmı , lutfen bilgi verirmisisniz?

Yorum yap

• cimbomlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaslar , TPS _ foot , SRG swiss , bu kanallar galiba unutuldu....TPS foot da guzel maclar vardı , herhangi bir calısma var mı? lutfen bilgi verirmisiniz....

lutfen bir kisi cevap versin .....bekliyorum !
      SRG'ler açmaz artık Viaccess 2.6 oldular. Tps Foot'ta sorun yok. Tps Aes keyleriyle açık.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        SRG'ler açmaz artık Viaccess 2.6 oldular. Tps Foot'ta sorun yok. Tps Aes keyleriyle açık.
        sayın tasarım , TPS foot bende kapalı , *** update ediyorum , yalnız TPS foot kapalı , ne yapabilirim , 18.4 tarihli yazılım yuklu , tesekkurler...

Yorum yap

• Cıs mı yoksa Cx modelini mi kullanıyorsun? Eğer Cıs ise o tarihli bir yazılımı yok. En son verilen yazılımlar 8.4.2008, 14.4.2008 ve 21.4.2008 tarihli. Bir yanlışın olmasın.

Yorum yap

Cıs mı yoksa Cx modelini mi kullanıyorsun? Eğer Cıs ise o tarihli bir yazılımı yok. En son verilen yazılımlar 8.4.2008, 14.4.2008 ve 21.4.2008 tarihli. Bir yanlışın olmasın.
            ozur dilerim , 4.14 tarihli yazılım yuklu , ye 2000 cis superplus usb li

Yorum yap

• cimbomlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ozur dilerim , 4.14 tarihli yazılım yuklu , ye 2000 cis superplus usb li
              14 Nisan tarihli kullanıyorsan açık olması gerekir. Ben 21 Nisan kullanıyorum ve bir sorun yok. İsterseniz 21 Nisan yazılımını atıp, tekrar test edin.

Yorum yap

14 Nisan tarihli kullanıyorsan açık olması gerekir. Ben 21 Nisan kullanıyorum ve bir sorun yok. İsterseniz 21 Nisan yazılımını atıp, tekrar test edin.
                tesekkurler

Yorum yap

sayın tasarım , su an online TV acabiliyormusun bilmiyorum , 21 nisan yazılımını attım , emular acık , butun TPS kanalları acıyor , yalnızca TPS foot acmıyor , lutfen kendi receiver inde test edermisin? TPS foot yok.....teserkkurler....

Yorum yap

• memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    polsat kanalı değil polsat paketi arkadaşım kimine göre herşey var kimine göre hiç bir şey yok niyete göre değişir dostum animal pilanet disco playboy v.s
                    cevabın için teşekür ederim demekki bana göre bir kanal değil kafa yormaya değmez.....:mzk:

Yorum yap

• 18.04 next2000 cx yazılımında lig tvde sorun olmaya basladi şubat yazılımına donmek istiyorum ama o yazılımı bulamadim linki bilen arkadaslar yazabilirmi acaba.

Yorum yap

• Next Ye 2000 CİS Süper Plus

Arkadaşlar bende son yazılım yüklü. TPS ok. Polsat Ok. AB SAT Ok. ancak wiev ve freex ler yok. Acaba benim yazılım da mı sorun var yoksa gittiler mi?

Yorum yap

• turan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          vıyevler gıttı freler acık arkadaşlar

ırdeto bolumune gelıp kırmızı tuşa basın sonra acılan yere

caid..626..
                          provıder..ooooooo..
                          type..16
                          02
                          47..8e.a1.17.65.e5.54.48..bunlarıgırıp kırmızı tuşabasıp kaydedın
                          99.ce.10.88.c4.ce.57.7b..kırmızı tuşabasıp kaydedın ve exsıt yapıp cıkın kanalın ustune gelın acar ıyı seyırler
                          bunu uygularsan freexler açılır

Yorum yap

• freexler

as3348 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bunu uygularsan freexler açılır
                            hocam saygılar
                            denedim ilk ******* yazdıktan sonra kırmızı tuşa bastım alt satıra indim ikinci ******* yazdım kırmızı tuşa bastım exit yapıp çıktım. Kanallar açmayınca menüden dekrar baktım. İkinci satıra yazdığım duruyor ilk satırdaki keyi siliyor. Birkaç kez denedim her dafsında ilk yazdığım ****** siliniyor. Bunun bir püf noktası varmı yoksa cihazda mı bir sorun var. Tekrar teşekkürler.

Yorum yap

• freex leri izlemek için

Evet arkadaşlar en sonunda olayı anladım.
                              İlk Önce İrdeto menüdeyken kırmızı tuşla ekle diyoruz
                              0626
                              000000
                              Key16(16)
                              02
                              47 8e a1 17 65 e5 54 48 kırmızı tuşa basıp kayı ediyoruz exit basıp çıkıyoruz.
                              Tekrar yazdığımız keyin altındaki satıra gelip ok tuşuna basıp diğer keyi
                              99 ce 10 88 c4 ce 57 7b yazıp kırmızı tuşa basıp exit tuşuyla çıkıyoruz kanalın üzerine gelince açıyor.

İyi seyirler..

Yorum yap

• ya usta wiyev gittimi yoksa benim next 2000cx makınedemi sorun bir yardım lütfen

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X