• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

USTAD Bu yazılımda Sorunmu var Yukledım Ama Cihaz Bılgısınde KIRMIZI TUSA BASIP, CAS *** BÖLUMU AKTIF OLMUYOR.. şimdiden teşekkürler

Yorum yap

sağolun sayenizde onlarca kanalı bedavaya izliyoruz hepinize sonsuz teşekkürler

Yorum yap

dusunur Nickli Üyeden Alıntı
        USTAD Bu yazılımda Sorunmu var Yukledım Ama Cihaz Bılgısınde KIRMIZI TUSA BASIP, CAS *** BÖLUMU AKTIF OLMUYOR.. şimdiden teşekkürler
        cihaz bilgisin de değil yeni emu aktif etme girişler bölümü kırmızı tuş ile oluyor
        next 2000 cıs sp

Yorum yap

tasarım hocam ellerinize saglık. 9 nisanı yazılımının üzerine yüklesek irdeto 2 yazılımına dokun mayızmı.bilgileriniz için tşk ler

Yorum yap

Ustam verdıgın Bılgı için Çok Teskkur ederım Az önce Yukledım Eskısı gibi Sandım Ama Degişmiş Emu Aktıf ... Kolay gelsın

Yorum yap

super pulus nerec e yazılım ne zaman gelecek tesekkurler

Yorum yap

teşekkürlerimizle

Yorum yap

Önce @doktor arkadaşımıza ve sonra sana içtenlikle teşekkürler @tasarım........

Yorum yap

tesekkurler
                    2000 super Fta USB liyede bekliyoruz

Yorum yap

orkunoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      emeği geçenlerin ellerine sağlık teşekkürler benim merak ettiğim bişey var cx süper plas var bende tps outoda sorun yok bu sabahta güncelleme yaptım 4 9 2008 yazılımıyla bu yazılımı yüklemeye gerek varmı acaba yükleme yapsak daha iyimi olur
                      9.4.2008' de tps de sorun yaşayabilirsin.
                      son yazılımı yüklesen daha iyi olur. ( 12.04.2008 )

ustalara teşekkürler

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Diğer adultlara (Free-x, View) bakmak istiyorsan atman gerekli.
                        2000 cx super plus tps auto diger adultlar ok teşekkürler

Yorum yap

Çalışmalarınız için teşekkürler.Emeğe saygı duyalım.

Yorum yap

klasik soru ama kanal listesi kalıyormu bu yazılımı yüklediğimizde.
                            elleriniz dert görmesin.güzel gelişmeler var nextte.

Yorum yap

benim recevier next YE 2000 Fta USB yeni yazılımı attım fakat normal çalışmadı yeni bir yazılım çıkacakmı acaba bilgilerinize arkadaşlarçıkarsa nekadar zaman içinde çıkabilir.iyi çalışmalar selamlar

Yorum yap

İMD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                klasik soru ama kanal listesi kalıyormu bu yazılımı yüklediğimizde.
                                elleriniz dert görmesin.güzel gelişmeler var nextte.
                                Hayır kardeş liste gitmiyor,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X