Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next - NextStar > Next YE-2000 Super Plus Serileri

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 06-08-2009, 10:16   #71
alpagun
Özel Üye

alpagun kullanıcısının avatarı

Üye No: 70543
Giriş: 08-03-2008

Uydu Alıcısı: Dreambox 500HD

Alıntı:
mezonet tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
benim pc de sp3 var kaldırmamı lazım teşekürler
Size verilen cevap da "bilgisayarında XP pro işletim sistemi kullananların aynı zamanda SP 3 ü de yüklemiş olmaları gerekir." deniyor. Sizde SP3 olmasına rağmen yine de problem yaşıyorsanız, .NET Framework 2.0 yüklemeniz gerekebilir.
alpagun is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-08-2009, 18:04   #72
ekremyildirim20
Yeni Üye

ekremyildirim20 kullanıcısının avatarı

Üye No: 1643
Giriş: 21-11-2005

Uydu Alıcısı: NEXT YE8000XCAM PLUS

çok teşekkürler yok 11 i 1 yap oda olmuyor zaten eline sağlık
ekremyildirim20 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-08-2009, 18:07   #73
ekremyildirim20
Yeni Üye

e bende windows 7 var ve olmuyor
Eski 06-08-2009, 18:29   #74
ekremyildirim20
Yeni Üye

yukarıdaki sitemim için özürdilerim. masa üstüne attığım kısayol hatalıymış ben mavi rinkli E atıyordum olmadı loader yazan editörü attım oldu yani masa üstünde loader yazan editör çalıştıracak.
bendeki windows 7 de tabiki
Eski 09-08-2009, 13:05   #75
nassat
Katılımcı Üye

nassat kullanıcısının avatarı

Üye No: 4383
Giriş: 27-12-2005

Uydu Alıcısı: NEXT Süper Plus 2000 DPCIS

Kart Paylaşımı: X-Box SatShare

Bu programda yeni uydu ekleme yoktur.Yeni kelimesi (Ctrl+N) aktifleşmiyor.Bundan sonraki versiyonlarında uydu eklemede verilirse müthiş olur.
nassat is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-08-2009, 15:06   #76
alpagun
Özel Üye

Alıntı:
nassat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu programda yeni uydu ekleme yoktur.Yeni kelimesi (Ctrl+N) aktifleşmiyor.Bundan sonraki versiyonlarında uydu eklemede verilirse müthiş olur.
Eski 10-08-2009, 08:30   #77
nassat
Katılımcı Üye

nassat kullanıcısının avatarı

Üye No: 4383
Giriş: 27-12-2005

Uydu Alıcısı: NEXT Süper Plus 2000 DPCIS

Kart Paylaşımı: X-Box SatShare

Teşekkürler,Ben bu programı next süperplus dpcıs'da denedim ve biss şifreleme sistemimi çökertti.Softcam'da attımsa kar etmedi.Tekrar cihazıma reset atmak zorunda kaldım.Bütün uydularım ve frekans bilgilerim uçtu.
nassat is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-08-2009, 14:24   #78
alpagun
Özel Üye

Alıntı:
nassat tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Teşekkürler,Ben bu programı next süperplus dpcıs'da denedim ve biss şifreleme sistemimi çökertti.Softcam'da attımsa kar etmedi.Tekrar cihazıma reset atmak zorunda kaldım.Bütün uydularım ve frekans bilgilerim uçtu.
Söylediğiniz doğrudur. Ben daha ilk sayfalarda bu durumu belirtmiş, indiren arkadaşları uyarmıştım. Bu editor ile kanal frekans güncellemesi yapacağınız zaman, bir tane de yedek kanal listesi bulundurun. Güncelleme yaptığınız dosya sıkıntı oluşturmuşsa; eskisini tekrar yükler, yeniden düzenleme yapmak zorunda kalmazsınız.

Program şifreleri silmiyor. Software'de ki şifreli sistmelerin çalışmasını sağlayan alanı etkiliyor. Ben de aynen sizin gibi sorun yaşadım. Yasal LİG tv kartım, bu programla yaptığım düzenleme sonrasında çalışmadı. Daha sonra tekrar denedim düzeldi. Yani programla her tür tp bilgisini güncelleyebilirsiniz. Ama şifreleme sistemini etkileme işi şansa bağlı. Bâzen bozuyor, bâzen de bir şey olmuyor.

Programın 1.05 olanını beklemek lâzım.

Eski 10-08-2009, 15:31   #79
hayaliisim
Gelişimci Üye

hayaliisim kullanıcısının avatarı

Üye No: 11042
Giriş: 28-03-2006

Uydu Alıcısı: Next 2000 cıs sü.p -Next 2000 sü.p cx net-Next 19500 CIS HD

Alıntı:
x-baron tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Böyle bir durum ile karşılaşmanıza üzüldüm.

İlk verilen dosyayı 170 kişi indirmişti. Sn. Tasarım'ın hazır kurulmuş/cracklenmiş olarak verdiği dosyayı da 142 kişi indirmiş. 300 den fazla indirme içerisinde programı yükleyip arıza ile karşılaşan sadece sizsiniz.

Bu dosyayı ben yabancı bir siteden almıştım. Başka forumlarda da paylaşıldı. Hemen hepsini takip ediyorum. Sizin şikayetinize benzer bir şikayete rastlamadım. Genellikle cihazlar software korumalıdır. Yani yanlış yazılımı isteseniz de yükleyemezsiniz. Bir ara gri kasa yazılımını siyah kasaya yükleyenler karşılaştıkları problemi boot modunda yazılım yükleyerek çözmüşlerdi. Siz boot modunda yazılım atmanıza rağmen sorunun çözülmemesi, hatâlı dosya nedeniyle problemle karşılşma ihtimâlini zayıflatıyor. Muhtemelen donanım kaynaklı bir arıza.
.
Geçmiş olsun demekten başka yapabileceğim bir şey yok.
Üstad, uydu alıcım bugün servisten geldi.Yanlış proğram yüklemekten kaynaklanmış arıza demişler
________________________________________________________________________________
BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Düzenleyen : hayaliisim - Tarih : " 10-08-2009 " - Saat : 15:33 Neden: hata düzeltme.
hayaliisim is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-08-2009, 16:39   #80
alpagun
Özel Üye

Alıntı:
hayaliisim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
...Ustalar yardım bekliyorum,SetEdit918 kanal edit proğramınında değişiklik yaptım kaydettim ve usb'den next 2000 super x net'e UDB dosyası olarak yükleme yaptım...
Alıntı:
hayaliisim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Üstad, uydu alıcım bugün servisten geldi.Yanlış proğram yüklemekten kaynaklanmış arıza demişler
Bu başlığa astığınız ilk mesajda kullandığınız cihazın, 'Next 2000 Super x Plus' olduğunu belirtmişsiniz. Bu cihaz 2 mb Flash belleğe sahip ve 5000 kanal kapasitelidir. Super Plus serinin diğer cihazları (Gri kasa) 4 mb flash bellek ve 9000 kanal kapasiteye sahiptir.

Siz kendi cihazınıza ait kanal listesi üzerinde değişiklik yaparak yükleme yaptıysanız, 'Yanlış yazılım' söz konusu bile olamaz. Fakat; SetEdit918 programı açıldığında, içinden çıkan kanal listesini düzenleyip cihaza göndermişseniz, bahsettiğiniz sorunla karşılaşmanız muhtemeldir.

Çünki bu liste, 4 mb flash'lı modellere aittir.

Düzenleyen : alpagun - Tarih : " 11-08-2009 " - Saat : 12:06
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık