Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next - NextStar > Next YE-2000 Super Plus Serileri

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-07-2008, 17:22   #71
vniyaz
Yeni Üye

Üye No: 83113
Giriş: 14-07-2008

Uydu Alıcısı: nextye2000cıssuperplus

slm arkadaşlar benim uydu next ye 2000 cıs super plus siteden malum kanalların keylerini aldım uyduya yükledim güncelleme yaptıgım zaman ****** güncellendi yazıyor fakat kanalları acmıyor bana yardımcı olursanız sevinirim
vniyaz is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-2008, 20:20   #72
alpagun
Özel Üye

alpagun kullanıcısının avatarı

Üye No: 70543
Giriş: 08-03-2008

Uydu Alıcısı: Dreambox 500HD

Alıntı:
vniyaz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
slm arkadaşlar benim uydu next ye 2000 cıs super plus siteden malum kanalların keylerini aldım uyduya yükledim güncelleme yaptıgım zaman ****** güncellendi yazıyor fakat kanalları acmıyor bana yardımcı olursanız sevinirim
Kastettiğiniz TPS kanalları ise, kdb veya softcam ile izleyemezsiniz. TPS bin dosyasını USB üzerinden cihaza yükleyeceksiniz.

- Bu dosya yüklendikten sonra kumandada ki yeşil tuşu ke.y güncelleme için kullanırsanız;

- TPS bin dosyası attıktan sonra kdb veya softacm dosya yükler ve cihaza reboot yaptırısanız;

- Cihazınızın elektirik bağlantısını keser veya arka anahtardan kapatırsanız;

TPS bin dosyası ile yüklediğiniz şifreler silinir.

Şifreler günlüktür. Forumu takip ederek, her gün aşağıdaki linkten güncelleyebilirsiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=43548
alpagun is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-2008, 21:30   #73
puhu
V.I.P

puhu kullanıcısının avatarı

Üye No: 23465
Giriş: 10-07-2006

Uydu Alıcısı: Next 2000 CIS Super+ Next YE-9500 XCIS D-SMART Next YE-19500 SUPERIOR+ MACHINA 3D DSMART CAM

emeğine ve ellerine sağlık usta
puhu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-2008, 22:10   #74
LORD_KING
Gelişimci Üye

LORD_KING kullanıcısının avatarı

Üye No: 66302
Giriş: 14-01-2008

Uydu Alıcısı: xxx

Kart Paylaşımı: xxx

Alıntı:
x-baron tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kastettiğiniz TPS kanalları ise, kdb veya softcam ile izleyemezsiniz. TPS bin dosyasını USB üzerinden cihaza yükleyeceksiniz.

- Bu dosya yüklendikten sonra kumandada ki yeşil tuşu ke.y güncelleme için kullanırsanız;

- TPS bin dosyası attıktan sonra kdb veya softacm dosya yükler ve cihaza reboot yaptırısanız;

- Cihazınızın elektirik bağlantısını keser veya arka anahtardan kapatırsanız;

TPS bin dosyası ile yüklediğiniz şifreler silinir.

Şifreler günlüktür. Forumu takip ederek, her gün aşağıdaki linkten güncelleyebilirsiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=43548

arkadaşım TPS bin dosyasını ne usb ile nede loaderle yükleye miyorum.
çünkü usb den attığım zaman cihaz ke.y güncellendi diyor ama donup kalıyor yeniden arkadan kapatıp açmak zorunda kalıyorum ve TPS kanallarının üzerine geldiğimde (yeşil tuşa basmıyorum sadece bekliyorum) ise fiyasko açmıyor loaderle ise hiç atamıyorum geçersiz dosya diyor sizler nasıl yükleyip izliyorsunuz ben merakediyorum doğrusu
________________________________________________________________________________
SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
LAFMI DİYE...
SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
ADAMMI DİYE...!!!

LORD_KING is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-2008, 23:02   #75
alpagun
Özel Üye

alpagun kullanıcısının avatarı

Üye No: 70543
Giriş: 08-03-2008

Uydu Alıcısı: Dreambox 500HD

Alıntı:
LORD_KING tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
çünkü usb den attığım zaman cihaz ke.y güncellendi diyor ama donup kalıyor yeniden arkadan kapatıp açmak zorunda kalıyorum ve TPS kanallarının üzerine geldiğimde (yeşil tuşa basmıyorum sadece bekliyorum) ise fiyasko açmıyor loaderle ise hiç atamıyorum geçersiz dosya diyor sizler nasıl yükleyip izliyorsunuz ben merakediyorum doğrusu
Cihazınızda 30.06.2008 yazılımı var ise, cihaz donup kalmaz. "Güncelleme başaralı" ibâresinden sonra, ekranda USB menüsü kalır. Cihazın ön panelinde "End" yazar. Bunu görünce "Exıt" ile çıkın.

Cihaz kapanıp açılınca tüm yüklediğiniz TPS şifreleri silinir. Buna dikkat edin.
alpagun is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-07-2008, 23:42   #76
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Alıntı:
LORD_KING tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Esas fiyasko olan sizin forumu araştırmadan, bilmeden yazmanız olmuş. Heryerde yazılıyor/çiziliyor atmaya çalıştığınız Tps.bin dosyası 25 Haziran veya 30 Haziran 2008 yazılımılıyla uyumludur diyerek.
Ayrıca sorduğunuz soruların bu konuyla bir ilgisi bulunmamaktadır.
________________________________________________________________________________
Tasarım is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-07-2008, 00:03   #77
camero
Yeni Üye

Üye No: 39425
Giriş: 26-12-2006

Uydu Alıcısı: sunny

teşekkürler arkadaşım ellerine sağlık.
camero is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-11-2008, 02:59   #78
bahcıvan
Yeni Üye

Üye No: 54345
Giriş: 23-06-2007

Uydu Alıcısı: NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS

Varsayılan *** editörü

ben *** editöründen tps bin dosyası indiriyorum fakat tps leri açmıyor tps ler açılmıyormu saygılerımla
bahcıvan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-11-2008, 04:33   #79
Erdem TERZİ
Sadık Üye

Erdem TERZİ kullanıcısının avatarı

Üye No: 90984
Giriş: 29-10-2008

Uydu Alıcısı: Next YE-18500 HD + PLUS

Kart Paylaşımı: Hayır

Alıntı:
bahcıvan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben *** editöründen tps bin dosyası indiriyorum fakat tps leri açmıyor tps ler açılmıyormu saygılerımla

Merhabalar,
Sayın Bahcıvan,
Sorduğunuz konu bu topiğe ait değil. Lütfen sorularınızı ilgili konu başlıklarının altına yazınız. Ama yinede bu vesile ile sorunuza cevap vereyim. TPS'ler uzun zamandan beri açılmıyor.
Saygılarımla.
"Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Düzenleyen : Erdem TERZİ - Tarih : " 16-11-2008 " - Saat : 04:34 Neden: Yazım hatasını düzeltme.
Erdem TERZİ is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-11-2008, 14:22   #80
yahyadogruer
Yeni Üye

Üye No: 93722
Giriş: 16-11-2008

Uydu Alıcısı: next

emeyi gecenlere tesekkürler
yahyadogruer is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları