Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next - NextStar > Next YE-2000 Super Plus Serileri

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 19-11-2015, 16:28   #1
ÖZEN ELEKTRONİK
Özel Üye

Üye No: 8105
Giriş: 27-02-2006

Uydu Alıcısı: next

Varsayılan next 2000 süper plus NREC yazılım sorunu

2000 süper plus nrec cihazı çalıştırdığımda display de yarım 8 in alt yarısı şeklinde bişey çıkıp kalıyordu bot modunda yazılım atmayı denedim yazılım alıyor fakat 3 evrede kalıyor end yazısı çıkmıyordu.bi kaç kez denedim olmadı şimdi bot moduna alırkende 0030 dan sonra karışık bişeyler çıkıyor okunmuyor ve artık yazılımda almıyor.bu cihaza yapılabilecek bişey varmıdır neler yapabiliriz.regüle çıkış voltajlarım normal ve çıkış kondansatörlerinin hepsini değiştirdim.yardımlarınızı bekliyorum...
ÖZEN ELEKTRONİK is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-11-2015, 16:35   #2
memorist
Section Moderator

memorist kullanıcısının avatarı

Üye No: 77
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Vu+DuO² HD

Kart Paylaşımı: CCcam Oscam wicardd

Alıntı:
ÖZEN ELEKTRONİK tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
2000 süper plus nrec cihazı çalıştırdığımda display de yarım 8 in alt yarısı şeklinde bişey çıkıp kalıyordu bot modunda yazılım atmayı denedim yazılım alıyor fakat 3 evrede kalıyor end yazısı çıkmıyordu.bi kaç kez denedim olmadı şimdi bot moduna alırkende 0030 dan sonra karışık bişeyler çıkıyor okunmuyor ve artık yazılımda almıyor.bu cihaza yapılabilecek bişey varmıdır neler yapabiliriz.regüle çıkış voltajlarım normal ve çıkış kondansatörlerinin hepsini değiştirdim.yardımlarınızı bekliyorum...
bilgileri unutmadıysam 0030 kalması cihaz açılmış dil seçeneği gelmiş olması lazım tv ye takıp denedinizmi?
memorist is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-11-2015, 16:52   #3
ÖZEN ELEKTRONİK
Özel Üye

Alıntı:
memorist tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bilgileri unutmadıysam 0030 kalması cihaz açılmış dil seçeneği gelmiş olması lazım tv ye takıp denedinizmi?
cihaz zaten açılmıyor sekizin yarısı şeklinde birşey çıkıp kalıyor tv ekranına bişey gelmiyor.bot moduna almak istediğimde p- tuşuyla cihazı açtığımda 0030 dan sonra 1 yazıp kalması lazım ama karışık bişeyler çıkıyor cihazın display inde
Eski 19-11-2015, 17:30   #4
yörükoğlu
Yeni Üye

Üye No: 129338
Giriş: 02-06-2015

Kart Paylaşımı: next5000

yazılım denedinizmi
yörükoğlu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-11-2015, 19:52   #5
ÖZEN ELEKTRONİK
Özel Üye

Alıntı:
yörükoğlu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yazılım denedinizmi
1. mesajda yaptıklarımı yazdım.yazılım denedim almıyor...
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık