• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ye-2000 Super Hdtv High Definition

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ...........
    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• HD Yayınlarını izlemek hk.

Değerli hocalarım yakın zaman içerisinde HD teknolojili bir televizyon almayı düşünüyorum,biliyorum halihazırda Türkiye'de HD teknolojisine uygun yayın çok az yapılıyor ama ben alacak olduğum HD 'li televizyonla bu tür yayınları izleyebilmem için muhakkak uydu alıcısınında HD 'limi olması gerekiyor,şuan mevcut olan NEXT 2000 cıs super pluslarlada HD 'li yayınları izleyemezmiyim,bu konuda lütfen detaylı bilgi verirmisiniz,birde yeni çıkan HD 'li uydu alıcılarında USB varmı.İlgi ve alakalarınız için şimdiden çok teşekkür ederim,saygı ve sevgilerimle.

Yorum yap

• Digital Albania Hd yayın capture ları
        Eklenen Dosyalar
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mehemmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Değerli hocalarım yakın zaman içerisinde HD teknolojili bir televizyon almayı düşünüyorum,biliyorum halihazırda Türkiye'de HD teknolojisine uygun yayın çok az yapılıyor ama ben alacak olduğum HD 'li televizyonla bu tür yayınları izleyebilmem için muhakkak uydu alıcısınında HD 'limi olması gerekiyor,şuan mevcut olan NEXT 2000 cıs super pluslarlada HD 'li yayınları izleyemezmiyim,bu konuda lütfen detaylı bilgi verirmisiniz,birde yeni çıkan HD 'li uydu alıcılarında USB varmı.İlgi ve alakalarınız için şimdiden çok teşekkür ederim,saygı ve sevgilerimle.
          uydu cihazının da Hd özellikli olması gerek usb girişi Next 2000 HDTV de var

Yorum yap

• Yorum yap

• mehemmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Uydu alıcının illaki HD olması gerek cıs ile bakamazsın Hd yayınlara usb var evet..
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• bu hd cihazda gbox kullanabiliyormuyuz

Yorum yap

• bilgi için teşekkürler gerçekten güzel cihaz 2 modül olması iyi bir avantaj almayı düşünüyorum
                  dunkes:

Yorum yap

• Şu menü olayında yuvarlak sinyal göstergesinden

bir türlü vazgeçilemedi..:cuara:

yatay gösterge çok iyi anlaşılır ve şık oluyorr bir çok kullanıcı bunu istemekte..

Şimdiden siparişş verdim bile yuvarlak yatay neyse artık ..

yinede alacam artık ...
                    saygılar..
                    Hiremco TurBo4K

Yorum yap

• nerden sipariş ettin fiyatı ne yazabilirmisiniz??

Yorum yap

• Herhangi bir bayiye söyliyebilirsiniz hangi il de iseniz orda bayiden alabilirsiniz..çıktığında sevk ederler...
                        Hiremco TurBo4K

Yorum yap

• herhalde bu ay sonu gibi gözüküyor çıkması,anlayacagınız beklemeye devam.yaw mach1 forum üyelerine özel bir stok düşünülmeli dimi arkadaşlar.
                          Dell XPS 1530
                          Vestel Pixellence Full HD LCD USB TV
                          Next 2000 HD E-Sata + 500 GB HDD
                          Next 8000 X Cam
                          Next 2000 Plus
                          Next V-Box
                          Vestel 4500 Divx Dvd Player

Yorum yap

• DigiturkPlus ile Next 2000 Super HDTV arasında bir karar vermem lazım. Nasılsa günün birinde Digiturk HD yayınlar için de modüllü üyelik gibi birşey başlatacak. Ayrıca bir Next 8000 kullanıcısı olarak, Next'in gerek yazılım gerekse teknik desteğinden gayet memnunum. O yüzden tercihim Next 2000 den yana ağırlık kazanıyor gibi. Tek bir soru var kafamda : Next 2000 Super HDTV'nin HD yayınlarda yeterli kaliteyi sağlayacağına inanıyorum. Peki SD yayınlarda performansı nasıl ?? Özellikle cihaz üzerinde çalışma yaptıklarını gözönünde bulundurarak @mach1 ve @doktor üstadların şahsi fikirlerini merak ediyorum. Teşekkürler...

Yorum yap

• hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              DigiturkPlus ile Next 2000 Super HDTV arasında bir karar vermem lazım. Nasılsa günün birinde Digiturk HD yayınlar için de modüllü üyelik gibi birşey başlatacak. Ayrıca bir Next 8000 kullanıcısı olarak, Next'in gerek yazılım gerekse teknik desteğinden gayet memnunum. O yüzden tercihim Next 2000 den yana ağırlık kazanıyor gibi. Tek bir soru var kafamda : Next 2000 Super HDTV'nin HD yayınlarda yeterli kaliteyi sağlayacağına inanıyorum. Peki SD yayınlarda performansı nasıl ?? Özellikle cihaz üzerinde çalışma yaptıklarını gözönünde bulundurarak @mach1 ve @doktor üstadların şahsi fikirlerini merak ediyorum. Teşekkürler...
                              hakan kardeş dijitürkün sitesine gir teknik özellikler kısmına bak kaç mb flaş var onu bile yazmıyor.daha bir sürü özellik varmı yokmu o bile belli değil.birde teknosanın brüşüründe 899 ytl yazıyor yazılım desteğide bu güne kadar hangi cihazına çıkartıki bu cihaza çıkartsın.ben next e daha çok güveniyorum çünkü 1 senedir aldığım yazılım ve key desteği bunu gösteriyor.ayrıca kart paylaşımı yapamazsın şifreli hiç bir kanal açamazsın.sana ne verirse onu seyredersin.bide 300 ytl daha pahalı o da herhalde içindeki 250 gb hdd nin farkı.
                              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                              VU+ SOLO 2
                              Popcorn Hour A-210
                              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                hakan kardeş dijitürkün sitesine gir teknik özellikler kısmına bak kaç mb flaş var onu bile yazmıyor.daha bir sürü özellik varmı yokmu o bile belli değil.birde teknosanın brüşüründe 899 ytl yazıyor yazılım desteğide bu güne kadar hangi cihazına çıkartıki bu cihaza çıkartsın.ben next e daha çok güveniyorum çünkü 1 senedir aldığım yazılım ve key desteği bunu gösteriyor.ayrıca kart paylaşımı yapamazsın şifreli hiç bir kanal açamazsın.sana ne verirse onu seyredersin.bide 300 ytl daha pahalı o da herhalde içindeki 250 gb hdd nin farkı.
                                Teşekkürler. Kesinlikle sizinle aynı düşünceleri paylaşıyorum. Zaten hemen hemen kararımı verdim. Artık cihazın çıkışını bekliyorum. Gerçi bu sefer de modem masrafı çıkacak paylaşımı kullanmak için zira şu an kullandığım modem tek portlu. Ama olsun ne demişler : Gülü seven dikenine katlanır ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X