• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X-Plus 18.1.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

shuster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustam YE 2000 SUPER FTA UYAN VARMI
    foruma hoş geldiniz,super plus yazılımları için aşağıdaki link'e göz atınız,ayrıca yazılarınızı küçük harflerle yazınız...
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=24750
    Forum Kuralları

Yorum yap

hocam elinize sağlık çok güzel olmuş bu sırada share olayıda bu yazılımla daha iy çalışıyo

Yorum yap

kanallar siliniyormu

hocam ellerin dert gormesin sağol bu yazılıma 613 a yazılımının kanal litesini atsak kabul edermi acaba
        :toplu:

Yorum yap

ati1919 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          hocam ellerin dert gormesin sağol bu yazılıma 613 a yazılımının kanal litesini atsak kabul edermi acaba
          :toplu:
          kabul etmez bu seriye göre yeniden kanal listesi oluşturmalısınız...
          Forum Kuralları

Yorum yap

hocam elinesağlık çokgüzelolmuş teşekkürler

Yorum yap

emeği geçen herkese teşekkürler iyiki varsınız ve var olmaya devam edersiniz

Yorum yap

tpsler ve absatlar gittimi yeni yazılım attım bilgisi olan varmı

Yorum yap

lord1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  tpsler ve absatlar gittimi yeni yazılım attım bilgisi olan varmı
                  yazılımdan sonra güncel softcam'ı yüklemen gerekli

Yorum yap

yükledim şu an açıklarmı bende yok o yüzden soruyorum

Yorum yap

lord1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yükledim şu an açıklarmı bende yok o yüzden soruyorum
                      emu'nun açık konumda olup olmadığını kontrol ediniz,yayınlarda sorun yok ok..
                      Forum Kuralları

Yorum yap

tamam sağol

Yorum yap

mach1 hocam yazılımdan sonra kanal bilgileri gidebilir demişsiniz bundan sonra kanal bilgileri hep gidecekmi saygılar selamlar

Yorum yap

Yazılımdan sonra kanal bilgileri gidiyor

Yorum yap

f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              mach1 hocam bı sorunum var share yı wsp v0.9.3 ü kulanıyom bütün ayarlarım sizin forumlarda yazdığınız gibi yani her şey normal fakat 2 şer dk arayla key akışı kesiliyor 20 sanye sora geliyor modemim de iyi bışey internet de kesilme de olmuyor cihazım next 2500x dpcı hocam bı yönlendirirsenin minetar olurum hangi kanalarda kesilme yaptığını söylemiyom saygılar sunarım
                              dostum paylaşım aldığın serverdan kaynaklanıyordur. wsp çok iyi newcamd de. bilgisayarıda yorduğunu düşünmüyorum belki sizin işlemciniz eskidir. sorunlarınızı gidermek için bir de sharemax denemenizi öneririm eğer lmuyorsa kesin paylaşım aldığın serverdandır.

saygılar

Yorum yap

Merhaba. Ben 2000 xcı plus kullanıcısıyım. 2-3 ay önce aldığımda 613 F yazılımı yüklü aldım. İlk defa bugün 614 b yazılımını yükledim ve kanallar gitti. Kanal hiç yok. Arkasından 19.01.2007 soft cam'ini de forumdan okuduklarım doğrultusunda yükledim. Kanal listemi nasıl oluşturabilirim vede bu yazılımla tps ler açacak mı? Yoksa tps ler yazılıma bağlı olmadan 1 - 1,5 aydan beri kendi mi kitledi? Yani multilere artık elveda mı dedik 1-1,5 aydan beri olduğu gibi Herkeze saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X