• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

VideoRedo Plus İle Mpeg Kesme İşlemi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emeğine sağlık teşekkür ederiz.

Yorum yap

güzel çalışma olmuş,Teşekkürler
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Arkadaşlar program güzel çalışıyor fakat nedense C.Cİnema kanallarından veya TPS Star yada Paris Premier kanallarından convert ederken program kitlenip kalıyor diğer kanalların çoğunda sorun yok.Acaba kanaldan kanala farklılıkmı oluyor yoksa bendeki programın sürümüylemi ilgili?
        Bendeki 2.1.2.417 versyonu...

Yorum yap

çok çok çok sagolasın ellerine saglık
          atla:ATLANTA HD BOX....... WESTERN DIGITAL 2.5'' 160GB .HDD... SAMSUNG 40C 750 TV ÇOKLU LNB Lİ ÇANAK

Yorum yap

teşekkurler

Yorum yap

değerli Tasarım hocam videoredoplus dosyasında "trojan" var.
              hep uyarı geliyor.
              nasıl temizleyeceğiz?

Yorum yap

bu programı kurarken seriali nereye yerleştireceğimi bir tırlu bulamadım yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

resimli açıklama için teşekkürler emeğine sağlık saygılar...

Yorum yap

teşekkürler çok güzel.
                    atla:ATLANTA HD BOX....... WESTERN DIGITAL 2.5'' 160GB .HDD... SAMSUNG 40C 750 TV ÇOKLU LNB Lİ ÇANAK

Yorum yap

arkadaslar iki gundür yazıyorum cevap verilmiyor sorunuma programı kurdum fakat program dan open diyorum flaş bellekten kaydettiğim kanalı seçiyorum açmıyor program hata veriyor nedir problem

Yorum yap

bayseko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaslar iki gundür yazıyorum cevap verilmiyor sorunuma programı kurdum fakat program dan open diyorum flaş bellekten kaydettiğim kanalı seçiyorum açmıyor program hata veriyor nedir problem
                        ts uzantılı dosyayı mı yoksa idx uzantılı dosyayı mı gösteriyorsunuz??

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ts uzantılı dosyayı mı yoksa idx uzantılı dosyayı mı gösteriyorsunuz??
                          ts uzantılı dosyayı seçiyorum fakat hata veriyor açmıyor

Yorum yap

bu programın bir ust versiyonunu kurdum videoredo tv suıte programını açıyorum kısıtlı 15 gun serali var ama nereye koyucağımı da bilmiyorum yardımcı olun teşekkür ederim

Yorum yap

bayseko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bu programın bir ust versiyonunu kurdum videoredo tv suıte programını açıyorum kısıtlı 15 gun serali var ama nereye koyucağımı da bilmiyorum yardımcı olun teşekkür ederim
                              Help yazan yeri gurcala belki orada olabilir aradığın bölüm :ehehe:

Yorum yap

teşekkür ederim buldum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X