• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Turksat Uydularında Günlük Değişimler -Feed Kanallar

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Türksat 4A ve Türksat 4B ihalesinin birkaç hafta sonra neticeleneceği açıklandı. Fırlatma işlemleri 2013 yılı sonunda gerçekleşecek.

Gürcistan kanalı Maestro Türksat 3A'da yayına başladı. Parametreler: 12592 V 2220 5/6

Doğuş Yayın Grubu, Kral Pop adıyla yeni bir radyoyu hizmete soktu. Frekans: 11054 H 30000 5/6

Gaziantep Olay TV & FM frekansı değişti. Yeni değerler: 12525 V 30000 5/6

World Travel Channel adında turizm & tanıtım içerikli bir TV kanalı yayına başladı. 11096 V 30000 5/6

11963 V 3333 3/4 frekansındaki Türksat promo kanalı sonlandı.

11729 V 15555 5/6 Digiturk paketinde Vip TV yerinde Playboy TV yayına başladı (şifreli).

11935 H 20000 3/4 (DVB-S2/8PSK) D-Smart paketinde Universal Channel Türkiye HD yayında (şifreli).

11935 H 20000 3/4 (DVB-S2/8PSK) D-Smart paketinde Discovery HD Showcase ve Animal Planet HD kanallarına Türkçe ses pidleri eklendi (şifreli).

Yorum yap

• kosova tv turksat ta yayında

Kosava TV
      ADI: RTV
      frekans: 12633 V 2222

Yorum yap

• art tekrar yayında

(22h17) ART Avrasya is back on 12544.00MHz, pol.H SR:24000 FEC:5/6 SID:4 after a break ( PID:155/156 Türkçe - sifresiz).

Yorum yap

• halk tv yayını kesildi mi?
          Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

• ART Avrasya
            FR:12544.00MHz,
            SR: 24000 FEC: 5/6
            SID:PID 4 155/156:Türkçe (ücretsiz)

Yol TV geri döndü
            FR:12525.MHz
            SR:30000 FEC: 5/6
            SID: 2 PID: 220/221 Türkçe ücretsiz

Yorum yap

• baris tv türksat ta tast yayin da

baris tv radyo barisa radya ayit
              frekns:12729
              senbol:30000 5/6

baris tv su tv yerine yayina baslamistir.

Yorum yap

• bilgilendirmeler için tşk. edrm.
                Next&Nextstar
                EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• 12729 H 30000 Joy Türk geldi.

Yorum yap

• mobility channel turksat ta test yayinda

FR:12562
                    SR:25000 5/6

Yillarin tecrübeli otomobil dergicisi Okan altan yeni isini bu gün e-mail ile duyurdu.

Yorum yap

• Halk TV ve Barış TV yayında

Hem "Halk TV" Hem de "Barış TV" Yayına Başladı !! Bilindiği Gibi Halk TV Yayınlarındaki Sorunlardan Dolayı Uzun Süredir Yayında Değil di Fakat Ben Halk TV Yetkilileri İle Devamlı Görüşüyordum Ve Halk TV Yayınlarının Başlayacağını Çok İyi Biliyordum. Yayınları Vermeyi Sağlayan Parça Almanya'dan Geldi Ve Herşey Tamamlandı Artık Destek Sırası Bizde Diyor Bu Mutluluğu Siz Sevgili Ailemizle Paylaşmanın Onurunu Yaşıyorum.. Diğer Taraftan Barış TV'de Uydu Yayınına Başladı. Bir Çoğumuzun Radyo Barış'tan Tanıdığı Aynı Yüreklerin ! Barış TV Frekans Bilgileri: 12729 Yatay (H) 30.000 Fec 5/6 Halk TV Frekans Bilgileri: 12130 Dikey (V) 27500 Fec 5/6 ÖNEMLİ NOT: HALK TV ESKİDEN OLDUĞU GİBİ "D SMART 172. KANALDA" DEVAM EDİYOR
                      Computer High Engineer
                      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                      Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                      Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

• Mobility Channel

Uluslararası bir yatırım grubu ile reklamcı Ömer Yılmaz ortaklığı ile kurulan Mobility Channel test yayınına başladı. Yeni kurulan şirketin yönetim kurulu başkanı ve genel müdürü Ömer Yılmaz. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Emre Eren, Şef Editörlüğünü ise sektörun önde gelen isimlerinden Okan Altan yapacak.
                        MC TV "Mobility Channel" test yayınına başladı!
                        Tüm konuları hareketlilik kavramının etrafında toplanan dünyanın ilk uluslararası tematik kanalı, 22 Mart 2011 akşamı Turksat 3A uydusu, frekans 12562, polarizasyon Vertical, kapsama Batı, symbol rate 25000, FEC 5/6 üzerinden test yayınına başladı.
                        Stop&Watch yani Dur ve İzle sloganıyla yola çıkan MC TV, ana sektör olarak otomotivi takip ederken, deniz, hava, ağır ve raylı taşıtlarla da ilgileniyor.
                        Hareket etmenin özgürlük olduğunu bilen, insanoğlunu hak et ettiren ve hereketli bir yaşam tarzını kabul eden herkesin televizyonlardaki ilk durağı olacak olan Mobility Channel, Almanya Frankfurt’taki merkez üssünden tüm Avrupa ve Türkiye’ye hareketliliğin keyfini taşımaya başlıyor.
                        Otomobillerin keyfi kadar otomotiv endüstrisinin iç işleyişini ve hazırladığı ürünleri tüketicinin gözünde değerlendiren Mobility Channel’da dört tekerlilerin yanında iki tekerliler de “gaz açacaklar”…
                        Dünyanın dört bir tarafından 100’e yakın muhabiri, farklı programları, izleyici ile iletişim kuran blogları ve diğer bilgi kaynaklarının yanında, ayrıca hareketlilik üzerine eğlence programları da gösterecek olan MC TV, sık sık mobilite kavramına hizmet eden uluslar arası markaların yöneticileri, sanayinin içinden analistleri ve ünlü gazetecileri, izleyicileriyle buluşturacak.
                        “Ride On Time”
                        Mobility Channel
                        frekans 12562, symbol rate 3375

Yorum yap

• collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Kanal aramada gelen kanallar

frekans:11947 V
                          senbol:11000

Turksat Tanıtım Vpid:1011 Apid:1012

Teledünya İnfo Vpid:1021 Apid:1022

Turksat Test Vpid:1031 Apid:1032

Turksat Test Vpid:1041 Apid:1042
                          Türksat yeni frekans

Türksat 3A, 13 numaralı transponderde Türksat çıkışlı deneme paketi devreye girmiş bulunuyor.
                          Buket içerisinde Türksat tanıtım ve Teledünya promosyon kanalları bulunmaktadır.

FR:12517 H
                          SR:17200 5/6
                          KAPSAMA ALANI:Bati

Teledünya İnfo

Turksat Tanıtım

Test Bar Yayin 1

Test Bar Yayin 2

Yorum yap

• Bitlis tv info kartla yayinda

bitlis tv
                            FR:11862 H
                            SR:27500 5/6

NOT:Avrupa dan yayin alinmiyor

Yorum yap

• http://www.imc-tv.com/

Yorum yap

• Türksat Güncelleme 11844-V-2222 frekansı güncelleme yapmıyor bigisi yardım, Kanal D Frekansından güncelleme yapılıyor ama, o da TP'leri çoğaltıyor, yardım, şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X