• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımlarının Cihaza Yüklenmesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• oto firekans

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum cihazı etkileyeceğini sanmam denemeler yüzünden olabilir hergün ciha güncellenmezki yazılımdan yazılıma güncelleyin
    yenisayfa yeterince bilgiyin olmadığı konularda lütfen yanlış bilgilendirme örnek oto firekansı değişmiş senin yazdığını okrmusun yeni oto 12729h30000

Yorum yap

• gercekere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      yenisayfa yeterince bilgiyin olmadığı konularda lütfen yanlış bilgilendirme örnek oto firekansı değişmiş senin yazdığını okrmusun yeni oto 12729h30000
      ben o yazıyı yazdığımda frekansların değiştiği falan yoktu onun için dah sonra yeni yazılım uydudayken anlaşıldı değiştiği
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Acil bir sorunum var lütfen yardımcı olun. OTA yazılımı için flash diski receiver a taktım güncelleniyo yazısı çıktı sonra ekrar karardı receiverim 22:22 de öylece kalakaldı hiç kıpırtı yok normalmi ? yoksa hapı yuttum mu?

Yorum yap

• Normal değil, hala devam ediyorsa cihazı arka anahtardan kapat aç.

Yorum yap

• as3348 teşekkürler sorun çözüldü. Yalnız Yüklenme tamamlanmış görünüyor. Test etmek için ne yapmam lazım. Sorun olmadığını nasıl anlarım. İlgin için ayrıca teşekkürler.

Yorum yap

• Menü den yazılım güncellemeyi seçip uydu dan yazılım güncelleyeceksiniz.

Yorum yap

• Ustam saol. Güncelleme işlemi başarıyla tamamlandı. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Hayırlı geceler

Yorum yap

• Yazılımı her yüklediğimizde mevcut kanallarımız her seferinde uçuyor mu

Yorum yap

• saol

Yorum yap

• ozhan.gul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yazılımı her yüklediğimizde mevcut kanallarımız her seferinde uçuyor mu
                      hayır mevcut kanallar silinmiyor

Yorum yap

• hocalarım nasıl yapıcaz bana anlatırmısınız hotbirden kanalları çözemedim eskiden çözüyordum

Yorum yap

• fatih19071907 Nickli Üyeden Alıntı
                          hocalarım nasıl yapıcaz bana anlatırmısınız hotbirden kanalları çözemedim eskiden çözüyordum
                          Arkadaşım yazmışsınya ESKİDEN diye...
                          KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                          KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                          :tr:

Yorum yap

• fatih19071907 Nickli Üyeden Alıntı
                            hocalarım nasıl yapıcaz bana anlatırmısınız hotbirden kanalları çözemedim eskiden çözüyordum
                            güncel sotfcam at. belki bir kaç kanal açar.
                            Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• Yeni yazılımı "ota" yüklemek istediğimde %99a kadar geliyor vbe sonrasında error veriyor ne yapabilirim

Yorum yap

• ilkeravci79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Yeni yazılımı "ota" yüklemek istediğimde %99a kadar geliyor vbe sonrasında error veriyor ne yapabilirim
                                dostum fabrika ayarına dön sonrada türksat üzerinde iken menuden cihaz güncellemeye bas bekle güncelleme bittimi cihaz kendi açılır sonra ayarlarını yaparsın
                                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X