• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

foruma elestiri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• foruma elestiri

selam,arkadaslar ben foruma yazdigimda yazim cok gec cikiyor.bir bazen hic cikmadigida oluyor ertesi gun gorebiliyorum tabii uzerine msj da gelmis oluyor.cvp gec geldigi icin diger foruma yazmak zorunda kaliyorum.ornek vereyim yarim saat once uyducunun mustafa yildizdogan linkine yazi yazdim.yeni mesajlari tikladim.hala haber yok dahasi haberde yok.diger forumda boyle bir sey olmuyor.acaba bende pc de mi hata var diyede dusunuyorum.yorum getirecek bir arkadas varmi.yazdigim haberin kaybolmasida cok enteresan ya.saatte cok farkli benim saatle forum saati arasinda nerede ise 2 saat var.saygilar.

O bölümdeki mesajlar onay istiyor olabilir.

Yorum yap

arslan_kral Nickli Üyeden Alıntı
      selam,arkadaslar ben foruma yazdigimda yazim cok gec cikiyor.bir bazen hic cikmadigida oluyor ertesi gun gorebiliyorum tabii uzerine msj da gelmis oluyor.cvp gec geldigi icin diger foruma yazmak zorunda kaliyorum.ornek vereyim yarim saat once uyducunun mustafa yildizdogan linkine yazi yazdim.yeni mesajlari tikladim.hala haber yok dahasi haberde yok.diger forumda boyle bir sey olmuyor.acaba bende pc de mi hata var diyede dusunuyorum.yorum getirecek bir arkadas varmi.yazdigim haberin kaybolmasida cok enteresan ya.saatte cok farkli benim saatle forum saati arasinda nerede ise 2 saat var.saygilar.
      evet arkadasım onay istiyo olabir yada senin baglantın yada pc de bir sorun olabilir.su anda çok hızlı site sorun gorulmuyor...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Kontrol Paneli/Seçenekleri düzenle/Geçerli Abonelik Tipi/Anlık e-posta bildirisi yaparsan Msn-Mailine anında mail gelir ve yazdığın bölümlere mesaj gelirse haberin olur...

Kolay gelsin...

Yorum yap

Ben anında görüyorum mesajımı bir problem yok.Ben yine de sabırlı ol derim.

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
          İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
          Dream for Cardshare
          MSN : [email protected]
          (CCCam and G...)

Yorum yap

herseyin bası sabırdır?
            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

bendede bi problem yok anında goruyorum..?

Yorum yap

Arkadaşım benimde hemen anında görülüyor.Senin büyük bir ihtimalle bilgisayardan kaynaklanan bir sorun var.Tavsiyem format atıp Pc ni yeniden kurmak olacak.
                Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla bizim forumda konular onaylanmaz direk olarak görüntülenir.

Yorum yap

Evet kesinlikle onaylama durumu sözkonusu olmadı şu ana kadar.

İNSANOĞLU BİR KESİR İLE İFADE EDİLSE İDİ;
                    KESRİN PAYI NE OLDUĞUNU, PAYDASI İSE KENDİNİ NE SANDIĞINI GÖSTERİRDİ.
                    KESRİN PAYDASI BÜYÜDÜKÇE PAYIN DEĞERİNİN AZALMASI DA KAÇINILMAZDIR.

Sevgi İle...

Yorum yap

@arslan_kral
                      arkadaşım pcindeki internet seçeneklerinden temp dosya tutma tarih ayarlarını kontrol et istersen bir belki sayfalara bakarken hala eski tarihli yazıları görüyor olabilirsin tabii buda bir ihtimal.)
                      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

diger forumda boyle bir sey olmuyor ama bilginmize.

Yorum yap

ozaman okey pcden değildir tabii!
                          sadece burda yapması ilginç...
                          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Saat farki bende de var ne yapmak lazim
                            Saygilarimla emirdagli

Yorum yap

Evet saat ayarı naasıl olması gerekiyor.
                              Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                              Anlat içinden geçenleri
                              Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                              Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                              Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X