• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

550-570 kanal listesi eksiksiz 30.10.2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 550-570 kanal listesi eksiksiz 30.10.2008

http://www.uploadyeri.com/69403
    tarafımdan denenmiştir hayırlı olsun
    NE KADAR BİLİRSEN BİL BİLDİĞİN ANCAK KARŞINDAKİNİ AYDINLATACAK KADARDIR...

VESTEL ELEKTRONİK SERVİS

sallamışsın

Denedim diyorsun tek bir kanal bile çıkmıyor ut:

Yorum yap

oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Denedim diyorsun tek bir kanal bile çıkmıyor ut:
      :toplu::ehehe::trts:

Yorum yap

tt pro ile standby basılı tutun karşınıza kanal yükleme aktif çıkacaktır ve güle güle settingi atabilirsiniz hayırlı olsun

Yorum yap

halil72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tt pro ile standby basılı tutun karşınıza kanal yükleme aktif çıkacaktır ve güle güle settingi atabilirsiniz hayırlı olsun
          konuyu anlamamışsın sorun kanal listesinin
          nasıl atılacağı değil atılan listenin üfürme liste
          olduğu yukarıdaki listeyi yükle bakalım kanal
          çıkacakmı

Yorum yap

konuyu anlamamışsın sorun kanal listesinin
            nasıl atılacağı değil atılan listenin üfürme liste
            olduğu yukarıdaki listeyi yükle bakalım kanal
            çıkacakmı
            Alıcınızın versiyonu 1,86 değilse zaten listeyi kabul etmez.
            Bunu öğrenmek için Menü - Ayarlar - Ok - 9301 tuşlamalısınız.

Yorum yap

kanallar yok yalnıs lısteyı koyumus olabılrısın kardeş

Yorum yap

HER HANGİ BİR YANLIŞLIK YOK AMA YİNEDE LİSTEYİ YENİLEYELİM OLSUN BİTSİN BUYRUN
                http://uploaded.to/?id=km0iut liste yenidir turksat ve hotbırd yüklü.

VESTEL ELEKTRONİK SERVİS

Yorum yap

196 tane turksatta kanal yüklü sorun yok

VESTEL ELEKTRONİK SERVİS

Yorum yap

teyppro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    HER HANGİ BİR YANLIŞLIK YOK AMA YİNEDE LİSTEYİ YENİLEYELİM OLSUN BİTSİN BUYRUN
                    http://uploaded.to/?id=km0iut liste yenidir turksat ve hotbırd yüklü.
                    forumun üfürmecisi utanmadan yine çıkmışsın piyasaya bunca zamandır aklın nerdeydi 4 ay sonra gelmişsin verdiğim listede hata yok diyorsun bende diyorum

bunu 4 ay önce yazan şahıs sallamacının tekidir senin kanal listelerinin
                    gözümde beş para değeri yoktur bakmak için zaman harcamaya değmez .....:ahaha:ut::cuara:

Yorum yap

forumun üfürmecisi utanmadan yine çıkmışsın piyasaya bunca zamandır aklın nerdeydi 4 ay sonra gelmişsin verdiğim listede hata yok diyorsun bende diyorum

bunu 4 ay önce yazan şahıs sallamacının tekidir senin kanal listelerinin
                      gözümde beş para değeri yoktur bakmak için zaman harcamaya değmez .....:ahaha:ut::cuara:
                      ben senin gibi siteye zırt pırt girmiyorum benim listeyi verdiğim zaman liste herkese lazımdı faydalı olsun diye verdim bir tek bu forumada vermedim üye olduğum tüm forumlara verdim link ölmüş olabilir ne yapabilirim her ne olursa olsun sen kim oluyorsunda bana hakaret ediyorsun kendini ne sanıyosun bu siteye ne verdinde benim sunduklarım hakkında ileri geri yazıyorsun ukalanın tekisin seni ve yazdıklarını ciddiye almıyorum çünki ne kadar adam olduğun ortada benden iyi işler yap ki benim yaptıklarıma karşılık söz sahibi olasın anladınmı beni tabi anlama kabiliyetin varsa anlamışsındır

VESTEL ELEKTRONİK SERVİS

Yorum yap

link ölmüş tarafımdan tekrar düzeltildi uzun zamandır siteye girmediğim için takip edemedim konuyu açıklık getirmek istedim vermiş olduğum linkten indirebilirsiniz

VESTEL ELEKTRONİK SERVİS

Yorum yap

ben senin gibi siteye zırt pırt girmiyorum benim listeyi verdiğim zaman liste herkese lazımdı faydalı olsun diye verdim bir tek bu forumada vermedim üye olduğum tüm forumlara verdim link ölmüş olabilir ne yapabilirim her ne olursa olsun sen kim oluyorsunda bana hakaret ediyorsun kendini ne sanıyosun bu siteye ne verdinde benim sunduklarım hakkında ileri geri yazıyorsun ukalanın tekisin seni ve yazdıklarını ciddiye almıyorum çünki ne kadar adam olduğun ortada benden iyi işler yap ki benim yaptıklarıma karşılık söz sahibi olasın anladınmı beni tabi anlama kabiliyetin varsa anlamışsındır

Bak aslanım forumlar paylaşım içindir bu ve buna benzer uydu sitelerinde 10 yılı aşkın süredir bilgi paylaşımı yaparım mesaj sayıma bakarsan çok okuyan ve dinleyen fakat az yazan biri olduğumu görürsün bunu sebebi her şeye maydonoz olmaktansa sadece doğru bildilerimi yazarım...yukarıdaki cevabında listeyi herkeze faydalı olsun diye verdim diyorsun bunu yaparken vermeden önce listeyi kendin denemen gerekirdi 01.11.2008 tarihinde ben denedim verdiğin liste fakeydi hiç bir kanal çıkmadı bunu zaten 2 ve 5 nolu mesajlarımda yazdım 4 ay sonra gelmiş o tarihte verdiğim liste çalışıyordu deyip beni yalancı durumuna düşürüyorsun :aaa:
                          denedim sorunsuz çalışıyor dediğin liste fake çıktı ve bunu sadece bu forumda değil bir çok forumda yaptın milleti kandırdın denemeden sağdan soldan bulduğun her listeyi millete benim listem sorun yok diye yuturmaya kalkarsan benim gibi biri gelir işte böyle foyanı ortaya çıkarır forumda faydalı olmak istiyorsan emin olduğun denenmiş listeleri paylaşırsın o zaman ben dahil her kez takdir ve teşekkür eder tamamı canım :gtr:umarım anlamışsındır

not:diğer forumlarda senin sallamacılığına karşı çıkan ozom da benim
                          her nerde sallama yaparsan karşına çıkarım tamammı canım:kiskis:

Yorum yap

Bak aslanım forumlar paylaşım içindir bu ve buna benzer uydu sitelerinde 10 yılı aşkın süredir bilgi paylaşımı yaparım mesaj sayıma bakarsan çok okuyan ve dinleyen fakat az yazan biri olduğumu görürsün bunu sebebi her şeye maydonoz olmaktansa sadece doğru bildilerimi yazarım...yukarıdaki cevabında listeyi herkeze faydalı olsun diye verdim diyorsun bunu yaparken vermeden önce listeyi kendin denemen gerekirdi 01.11.2008 tarihinde ben denedim verdiğin liste fakeydi hiç bir kanal çıkmadı bunu zaten 2 ve 5 nolu mesajlarımda yazdım 4 ay sonra gelmiş o tarihte verdiğim liste çalışıyordu deyip beni yalancı durumuna düşürüyorsun :aaa:
                            denedim sorunsuz çalışıyor dediğin liste fake çıktı ve bunu sadece bu forumda değil bir çok forumda yaptın milleti kandırdın denemeden sağdan soldan bulduğun her listeyi millete benim listem sorun yok diye yuturmaya kalkarsan benim gibi biri gelir işte böyle foyanı ortaya çıkarır forumda faydalı olmak istiyorsan emin olduğun denenmiş listeleri paylaşırsın o zaman ben dahil her kez takdir ve teşekkür eder tamamı canım :gtr:umarım anlamışsındır

not:diğer forumlarda senin sallamacılığına karşı çıkan ozom da benim
                            her nerde sallama yaparsan karşına çıkarım tamammı canım:kiskis:
                            ben sallamacı da değilim üfürükçüde verdiğim yazılımları kanal listelerini önce kendim deniyorum link ölmüş yada dosya arşiv hatası olmuştur fake değil anladınmı infaz etmeden önce yargılayacaksın problem olduğunu kontrol etmemi söyleyeceksin kafan basıyormu yazdıklarıma aslanım herkes senin gibi düz mantıkla yaklaşırsa konulara yandık yaani işiimiz var demektir Allahtan senden başka kontrolsüzce amatörce yaklaşan yok ta bir tek seninle uğraşmak zorunda kalıyorum neyse uzatmayalım sen işine bak bende işime benimle uğraşarak reyting elde edemezsin (ANLADIN MI? foyacı)...

VESTEL ELEKTRONİK SERVİS

Yorum yap

ben sallamacı da değilim üfürükçüde verdiğim yazılımları kanal listelerini önce kendim deniyorum link ölmüş yada dosya arşiv hatası olmuştur fake değil anladınmı infaz etmeden önce yargılayacaksın problem olduğunu kontrol etmemi söyleyeceksin kafan basıyormu yazdıklarıma aslanım herkes senin gibi düz mantıkla yaklaşırsa konulara yandık yaani işiimiz var demektir Allahtan senden başka kontrolsüzce amatörce yaklaşan yok ta bir tek seninle uğraşmak zorunda kalıyorum neyse uzatmayalım sen işine bak bende işime benimle uğraşarak reyting elde edemezsin (ANLADIN MI? foyacı)...
                              kehhhh kehhhh bana amatör diyene bak :ahaha:seni zavallı seni netteki bütün uydu forumlarına denemeden yarım yamalak başkalarına ait olan bir çok kanal listelerini benim hazırladığım liste diye verdin bir çok forumda senin foyanı ortaya çıkarıp seni rezil ettim hala akıllanmadın yaptıklarından ders almak utanmak yerine hala savunmacı modunda yaptıklarını inkar ediyorsun çocukluğu bırak artık yukarıdaki alıntı yaptığım yere dikkat et ben yargısız infaz yapmam verileni dener sonucu yazarım senin verdiğin listelerin bir çoğu başkalarından aşırma liseteler doğru dürüst çalışmaz..... artık üfürme yerine deneyerek emin olduğun listeleri paylaşmak gerektiğini anlamak bu kadar zormu yahu.. benim seninle şahsi bir sorunum yok derdim senin gibi çok mesaj atıp forumda popüler olmaya çalışan amatör sallamacılar ile ..... ne yaparsın dürüstlük işte kay:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X