• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Benjemin ile ilgili sorunlar buraya

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Benjemin ile ilgili sorunlar buraya

Benjemin ile ilgili sorunlar buraya

Hocam 8000 cas'ın daha önceki yazılımlarını kolayca yüklememe rağmen,1.71 p'yü ne yaptıysam yükleyemedim.Yazılımda bir hata var mı acaba?Teşekkürler

Yorum yap

benjamin sdx 9500 fta yeni yazılım yokmu 167p harici

Yorum yap

şu an yok arkadaşım

Yorum yap

dsr 9000cı benjamin yazılım attım şifreler acılmadı emuyu nasıl aktif edecem yardımcı olurmusunuz saygılar

Yorum yap

dsr 8000 all

arkadaşalar benim sorum yazılım atmayı düşünüyorum cıhaza çıkan en son yazılımı ama bu yazılım ne işe yarar şu an şifreli kanalların hemen hemen hepsini çözüyorum (1.74yazılımını) yüklesem ne değişir bilgilendiririseniz çok sevinirim..saygılar...

Yorum yap

DSR 8000 ne nasil Aes key giriliyor?Bilne varsa solesin..Lazimda..

Yorum yap

arkadaşlar benjamin 8000dijitalanalog pozisyonerli uydu alıcısı var esas yazılımını veya varsa emu yazılımını arıyorum yardımcı olan olursa minnettar olurum cevabınıza şimdiden teşekkürler.TARIK72

Yorum yap

arkadaşlar bende 9500 sdx var buna ben kumandadan key nasıl yüklerim bana yardımcı olabiliemisiniz şimden teşekkürler kendinize iyi bakın iyi günler..

Yorum yap

benjamin sdx 9500 fta cihaz sipce planuim lanal sinyal var ama ne ses var neden görüntü sizde sebebi ne olabilir
                    IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

benjamin 8000 all cas keyler

benjamin 8000 all cas'ın keyleri lazım hiçbir kanalı izleyemiyorum teşekkürler

Yorum yap

Ustalar,herkese selamlar. Ben aranıza yavru vatan KIBRIS'tan katılıyorum. sormak istediğim ,benjamin BEC DB 9000 SİYAH KASA, GRİ KOMUTALI FTA cihazımın yazılımını ve loaderini bulamıyorum. Yardıcı olursanız gerçekten sevinirim.(Amacım, şifreli yayınları açmak deil. sadece türksat kanallarını bulmaktır.11734 /3291 de ortalama 30 tane kanal buluyor.) Bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Yorum yap

Lnb çıkış voltajın varmı.beslemedeki tüm vltj.ların düzgünmü.beslemedeki kondanstr.leri değişmende fayda var.işlerinizde başarılar.

Yorum yap

dsr 8000 yeni yazilimi olan var mi acil lazim

Yorum yap

dostum acil dsr 8000 yeni yazili

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X