• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bende konuyu tam da hortlatacaktım. Son durum nedir acaba ustam.
    85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• Aslında bitti sayılır ama daha önce de bahsettiğim gibi kullandığım altyapı biraz maliyetli ve bu yüzden ücretli yapmayı düşünüyorum yoksa kesinlikle başa çıkamam. Paypal da kapalı ve ücretlendirme konusunda sorun da yaşıyorum. Diğer arkadaşlar gibi eft havale için hesap numarasıyla uğraşmak ta istemiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa da dinlemeye hazırım yani ödeme sistemi oluşturma hakkında...

Uygulamayı kullanıp denemenizi isterdim herhangi bir cihazdan link eklediğinzde uygulamanıza anında geldiğini görmek keyifli oluyor.

Uygulamayı 3 cihazlık tasarladım yani aynı kullanıcıyla 3 farklı cihazda ip adresi gözetmeksizin çalışacaktır. Oluşturacağınız favoriler ya da linkler aynı anda açık bile olsa diğer cihazlara yansıyacaktır. Kullanıcı ad ve şifresiyle cihaza özel olacaktır ama mac adresiyle değil ve en önemlisi gerçek bir kullanıcı oluşturma vardır. Şifremi unuttum, mail doğrulama vb. dahil.

Uygulamaya mevcut kulandığınız standart xml dosyalarınızı, m3u, xtream adreslerinizi ya da direkt video linklerini kendi kullanıcı bilgilerinizle istediğiniz cihazdan web üzerinden ekleyebileceksiniz.

Son resimde vk linklerinde o videoyu ekleyenin videolarını almayı da ekledim.

2. resimdeki yani film bilgilerinin olduğu resim xtream iptv linkinden gelen detaylardır. Modul falan değildir ama ben de yakında bazı modul tarzı veriler ekleyeceğim sanırım. Android ve Samsung için de olacaktır.

Yorum yap

• xorion usta android uygulamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.saygılar

Yorum yap

• Sanal Kart

Sanal Kart ile ödemeleri alabilirsiniz. hesaba para yatırırken açıklama kısmına kulanıcı adı ve şifre yazılır, siz sisteme eklersiniz.
          sizinle birtürlü uzlaşamzsakta, içerik konusunda eskiden olduğu gibi katkı verebiliriz.
          uygulamanın en iyisini yapacak kapasite var, ama güvensizlik ve
          süreklilik, tutarsızlık konusunda umutsuzum.

Sanal Kart Nedir, Nasıl Kullanılır?

Yorum yap

• yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı
            Sanal Kart ile ödemeleri alabilirsiniz. hesaba para yatırırken açıklama kısmına kulanıcı adı ve şifre yazılır, siz sisteme eklersiniz.
            sizinle birtürlü uzlaşamzsakta, içerik konusunda eskiden olduğu gibi katkı verebiliriz.
            uygulamanın en iyisini yapacak kapasite var, ama güvensizlik ve
            süreklilik, tutarsızlık konusunda umutsuzum.

Sanal Kart Nedir, Nasıl Kullanılır?
            Merhaba;

Sanal kart ile sanal posu karıştırmış olabilir misiniz? Ben ödeme almak istiyorum ödeme yapmak değil.Ya da ben mi anlamadım bilemedim

Hem ben öyle manuel istemiyorum. Api olmalı ödeme yapınca kullanıcı eğer bankadan başarılı sonuç dönerse api yardımıyla ilgili kullanıcının ödemesini yaptığı oto olarak ilgili alana işlenmeli. Yani ben hiç karışmamalıyım. Paypal da bu olay çok iyidi..

Bazen ben de umutsuz oluyorum Ama bu uygulama nerdeyse bitti gibi.

Eskiden uzlaşıyorduk ama son olay......

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
              Merhaba;

Sanal kart ile sanal posu karıştırmış olabilir misiniz? Ben ödeme almak istiyorum ödeme yapmak değil.Ya da ben mi anlamadım bilemedim

Hem ben öyle manuel istemiyorum. Api olmalı ödeme yapınca kullanıcı eğer bankadan başarılı sonuç dönerse api yardımıyla ilgili kullanıcının ödemesini yaptığı oto olarak ilgili alana işlenmeli. Yani ben hiç karışmamalıyım. Paypal da bu olay çok iyidi..

Bazen ben de umutsuz oluyorum Ama bu uygulama nerdeyse bitti gibi.

Eskiden uzlaşıyorduk ama son olay......
              ------------------------------------------------------------
              Merhaba:
              bir bankayla görüş ek kartmı veriyorlar sanal kartmı, sonuçta bir hesap numarası veya iban olması gerekir paypal olmayıca.
              _------------------------------------------------------
              Son olay derken... sen işi biliyorsun neden kendin yapmayıp,
              size kaçkere öneride bulunduysam sonuçsuz kaldı.
              başkalarının modüllerini paylaşıyosun?birde aleyhinde yazıyorsun. zaten sistemle uyum sağlamadığı için bir gün dahi modüller çalışmıyordu.

Yapmak istesen senin 2 saatini bile almaz. işi bilen için zor bişey değil. Aslında sende yapmak istiyorsunda, bedava yapsam bana yazık, Parayla yapsam, sürekli uğraşmam gerekecek, sorumluluk almış olacağım diye birtürlü karasızlığını yenemiyorsun.
              2018 de konuyu açmışsın, birkaç kere uygulama paylaştın ama sürekliligi olmadı. sen o kararsızlıgını kıracağını hiç zannetmiyorum. uygulama hazır diyorsun önce parasız paylaş
              vatandaş görsün neye para vereceğini.

Yorum yap

• Benim banka hesabım var zaten ve bu hesaba oto ödeme almak istiyorum. Kullanıcı web üzerinden ödeme yapabilmeli ve yaptığı an uygulamadaki kullanıcı bilgilerine işlemeli. Bu işin doğrusu budur. Ama bulduğum yollarda bu işi yapabilmem için bir faturaya ihtiyacım var bana ancak o zaman böyle bir ödeme sistemi ve apisi veriyorlar.

Turkvod modulleri için onlara hep sordum aslında yani tam bildiğiniz gibi değil ama kendilerine de haksızlık ettim biliyorum.

Modul evet aynen ben de yapabilirim ve bu işin en kolay kısmı ama modulleri güncel tutmak zahmetli iş. Zaten yapacağım gibi de görünüyor...

2018 den beri ben 3-4 kez galiba uygulamayı bitme aşamasından geri çevirdim başka altyapı ve yöntemlere girdim. Ben öyle seviyorum galiba

Hatta nerderyse 100% bitmiş android tel uygulaması da yaptım sadece kendim ve birkaç arkadaş kullandık resimlerini vermiştim sanırım.

Şimdiki uygulamamın maliyetini kestiremiyorum ve o yüzden önce bu şekilde veremiyorum. Biliyorsunuz ben tüm dünya kullansın istiyorum store a koyuyorum ve kullanıcı sayısı çok oluyor. bana şu an 10-100 usd belki aylık masraf çıkabilir. İnan hiç ön göremiyorum kullanım oranlarını. Mevcut altyapı sistemimde kullandığın kadar öde sistemi var.

Ayrıca uygulamayı verdiğimde zaten ilk 10 gün falan ücretsiz olacaktır ama ödeme sistemi oturmadan vermek istemiyorum çünkü yapıda ciddi değişiklikler gerekecektir.

Yorum yap

• Bir verin bakalim sevilirse odeme yapilir

Yorum yap

• Daha uygulama bitmeden, verilmeden böyle ödeme konusu tartışılması hoş olmuyor farkındayım ama yukarıda belirttim ödeme sistemi( ödeme almak değil, uygulamaya apileri entegre etmek vs. vs) olmadan uygulamayı verirsem ve sonra eklemeye kalkarsam olmaz. LG ile de sorun yaşarız tekrar update sürecine girmem gerekebilir.

Aslında ödeme ile ilgili konulara hiç girmesem daha iyi olacaktı ama bekleme nedenini belirtmek istemiştim.
                    Zaten ilk verdiğim uygulama her ne kadar hiç güncellemesini yapmasam da ki youtube lar bile açılmıyor biliyorum ama sonuçta onun için de hosting ücretleri ödüyorum tabii düşük değerler Bahse değer değil..

Yorum yap

• M asrafli diyen sizsiniz uygulama guzel olursa fazlasiyla masraflarin cikar size kolay gelsin

Yorum yap

• samsung smart tv ler için olacakmı ustam

Yorum yap

• Neoldu daha bitiremedinmi bukadar uzunmu sürüyor seneler geciyor

Yorum yap

• gazialgül Nickli Üyeden Alıntı
                            Neoldu daha bitiremedinmi bukadar uzunmu sürüyor seneler geciyor
                            Hadi bakalım Xorion ustam Bu sorunun cevabını ver bakayım

seneler geçiyor

Yorum yap

• Cevap veremez cunku yaptigi bir calisma yok olsaydi seneler gecti halan bir ilerleme yok

Yorum yap

• Konu proje iptal oldu ise yazın kapatayım.
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X