• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 800plus flash problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 800plus flash problemi

Cihazımda sıksık yaşanan ve resetlemeyle hallolan donma problemi son tekrarlandığında resetleme iş görmedi. ekranda sürekli 9999,8888... gibi saçma şeyler yazıyor, bu durumdayken yeni yazılım atmayı denedim o da olmuyor. ayrıca açarken p+ tuşu basık tutuyorum yine olmuyor. sanırım flash gitti. flash kurtarma hakkında (ye 8000 plus için forumlarda bulamadım) bilgi ve dosya paylaşırsanız sevinirim...

Flash hasar gördüyse bunu mutlaka yetkili bir serviste yaptırmanız gerekir. İsterseniz bir de hazır kanal listesi yükleyip test edin. Eğer yine düzelmezse yapılacak tek şey servise müracaat etmek olacaktır.

Yorum yap

yaw servise gitmek mutlaka çözüm olur elbette ama ben zaten servise gitmek istemediğim için forumdan sormuyormuyıum konuyu!!! bu bir öneri sayılmaz bence.. şimdi biraz daha araştırdım aslında konuyu, ilk yazılım atılıp sonra son yazılım atılırsa düzelir diyenler falan var aslında ama burda sıkıntı benim cihaza program atamıyo olmam.. cihaz kabul etmiyor, yani yüklemeyi başlat dediğimde hiçbirşey olmuyor çünkü baştan boot etmiyor.. bu durumda atılabilecek bir kurtarma yazılımı oluyor anladığım kadarıyla ve o yazılım için boot gerekmiyor. bu yazılımı varsa gönderecek olan çok makbule geçecektir.. teşekkürler...

Yorum yap

8000 Serisi için boot yazılımı diye bir şey sözkonusu değildir. Ayrıca P+ veya P- tuşlarına basıp cihazı açmak sadece 2000 modellerinde mevcuttur.

Yorum yap

arkadaşım normal kullanıcının yapabileceği iş var yapamayacahı iş var sizin normal kullanıcının yapabileceği bir iş değil mutlaka flash programlanması gerekiyor normal bir iş olsa niye söylemeyelim forumların amacı bilgi paylaşımı değilmi...

Yorum yap

Elbette paylaşım sitesi burası ve bende bunun normal kullanıcının yapabileceği bi iş olup olmadığını öğrenmek istiyorum zaten, kendim elektronikçiyim yapabileceğim bişeyse servise bayılmak istemiyorum.. Çünkü bu sabah servisi aradığımda bana 8000lerde flash arızası olmaz onlarda flash koruması var o başka arızadır, p+ tuşuna basarak boot moduna geçmez, getir 50-60tlye hallolur falan diyor.. ben buradan soruyu sorarken ekranda böyle saçma şeyler çıkıyor ve hiç hareket yok, tuşlara basılması iş görmüyor, yazılım atılamıyor demiştim.. bu bir flash arızası mıdır? bunu soruyorum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X