• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mach1 Forum Üyelerinden Birine Machina 3D Hediye

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tv kapılı ise cihazda stanby konumuna geçsin. amaç: bazen el alışkanlığı sadece tv kapatıyoruz. cihaz açık kalıyor günlerce bazen.
    Ses sisteminden sadece sesini dinleyenler ne yapacak?

Yorum yap

A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı
      Abi sanırım arkadaş kanalın şifreleme sistemini ve hangi şifreleme sistemi ile açıldığını göstermesini istiyor. 18500hd+ plus'ta bu var, kanalın şifrelendiği sistemler turuncu renk iken, kanalın açıldığı sistem yeşil renk oluyor. bir ilavede ben yapayım kanal info barda server kullanıcıları için kullanılan server bilgisi yer alırsa daha güzel olur.
      evet usta aynen o şekilde demek istedim bu şekilde olursa süper olur

Yorum yap

ip tv özelliği için direk digitürkle le anlaşılsa digitürk play diye birşey var tüm süper lig maçları ingiltere ve türkiye basketbol ligi tüm maçları senelik 220 tl digitürk le toplu alım anlaşması yapılsa bu rakam 100-150 tl gibi bir rakama insanlar da şu maç izleme sıkıntısından digitürk de abone sıkıntısında kurtulur donma yayın yok vb sorunlar ortadan kalkar hem Next kazanır hem digitürk hemde vatandaş

Yorum yap

arkadaşlar ben etkili bir fikir buldum Machina 3D cıyazın içinde kamera sistemi vardır & güvenlik sistemi işallah ben kazanırım...3d,yi...

Yorum yap

tugra76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ip tv özelliği için direk digitürkle le anlaşılsa digitürk play diye birşey var tüm süper lig maçları ingiltere ve türkiye basketbol ligi tüm maçları senelik 220 tl digitürk le toplu alım anlaşması yapılsa bu rakam 100-150 tl gibi bir rakama insanlar da şu maç izleme sıkıntısından digitürk de abone sıkıntısında kurtulur donma yayın yok vb sorunlar ortadan kalkar hem Next kazanır hem digitürk hemde vatandaş
            Digiturk o tarz şeylere izin vermez daha cı+ bile vermiyor hele shareli ve paylaşımlı cihazlara bu tarz iptv altayapıyı hiç vermez sanmam keşke verse ama tabii..
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

cihaz uzun yıllar çalışır olarak çıksında başka bir şey istemiyorum
              Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Ben nextin her cıkan cihazına para vermişimdir...19500 superiorda çok magdur oldum...magduriyetim telafi edilmedi,hediye vermelerini düşünemiyorum...Saygılar.

Yorum yap

Sayfa 5 Mesaj 44'e ekleme

6: Biss şifrelerini her seferinde elle giriyoruz,basit bir server bağlantısıyla veya internetten otomatik güncelleme ile olabilirmi.
                  SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

nippon1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Sayfa 5 Mesaj 44'e ekleme

6: Biss şifrelerini her seferinde elle giriyoruz,basit bir server bağlantısıyla veya internetten otomatik güncelleme ile olabilirmi.
                    Bu uygulama zaten cihazda mevcut, Next destek bölümünden online olarak tek tuşa basarak bizim hazırladığımız kéyleri(sadece biss değil tamamı) indirebileceksiniz..
                    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                    www.next.com.tr

Yorum yap

39 - S istem K ilitleme Tek Tuşla ) Kanallar ileri geri zapping yapma haricinde kanal taşıma silme vs vs dahilinde bir tek tuşla tüm sistemi bir şifre ile kilitleme..Örneğin misafirmiz geldi diyelim coluk cocuk uydu kumandasından kanal degıstırmesı vs vs cihaza dokunması(bu kılıt mevcut on panel kilitleme) o an kumanda sadece kanal değişirme işlevi yani cihaz kanal değiştirme işlevi görebilir diye düşünüyorum.. ( 15' no'lu mesaj sayfa : 2 )
                      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

40- Cihazan internete girdiğimiz zaman ekranın dikdörtgen şeklide ekran ikiye bölünerek örnegin üste google sayfası altta da SHOW TV ornegın hem ınternete gırmek hemde kanal zapping yapmak bir tek tuşa bu özel görev yüklenebilir mi ?burada ısıklı ımlec nerdeyse o ekran aktıf olacak diğeri pasif (15 no'lu mesaj sayfa 2 )

Yorum yap

erol yeter yeter sana ben hediye edecem bu gidişle bu cihazı

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            erol yeter yeter sana ben hediye edecem bu gidişle bu cihazı
                            @şampiyon üstadım her an fikrim geliyor bir anda sağol hediyen için @doktor üstadımızda inşallah görür yarabbi dua ediyorum @doktor dan hedıye machına 3 d mı alırsam hayatımda ılk defa boyle değerli bir hedıye almıs olacagım walla 05/01 doğum gunum öncesi cok guzel hedıye olur benım ıcın

Yorum yap

41-Kanal Bilgi barında SAAT in yer alması klasik/stand şeklinde kişisel ayarlardan bu kısmı aktif ve iki secenekli yapabilmeliyiz STANDART(numaralı) diğeride KLASİK olabilir mi ? (15 no'lu mesaj sayfa 2 )

Yorum yap

42-" SAT "Tuşuna basıldıgında klasik uydular ekranına D-SMART -DİGİTÜRK gibi direk içine girebilecegımız uydular yer almalı (D-SMART/Turksat-DİGİTÜRK/W3) 1-Türksat 2-Hotbird 3-Astra 4-D-SMART 5-DİGİTÜRK .....ve bunları Uydu Taramadan yerlerini değiştirebilelim 19500 hd cıs da olduğu gibi.. (15 no'lu mesaj sayfa 2 )

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X