• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 usta nedir bu uydudan yazılım güncelleme başlıyor açıklaması
    Fuarda gördüm tüm 2000YE Modelleri için

Yorum yap

• polsat sport ve pol sport extra

arkadaslar , butun kanallar tektek yok oluyor...su anda polsat sport kanallarını seyredemiyorum , sorun nedir , ustalar bi cozumunuz var mı....yoksa onlarda mı tarih oldu?

Yorum yap

• polsat spor

faroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaslar , butun kanallar tektek yok oluyor...su anda polsat sport kanallarını seyredemiyorum , sorun nedir , ustalar bi cozumunuz var mı....yoksa onlarda mı tarih oldu?

Yorum yap

• faroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhabalar,
          Sayın Faroz,
          Eğer forumu dikkatlice inceleme nezaketini gösterirseniz bu bahsettiğiniz kanalların nagra 3 şifreleme sistemine geçtiklerini ve bir müddet izlenemiyeceğini okumuş olursunuz.
          Saygılarımla.
          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• dostlar benim ye 7500cı model uydu alıcım var yazılım yükleyemedim lütfen yardım edin yaaa.loaderi çalıştırıyorum browse den yaılımı istiyorum " invalid firmware file " uyarısını alıyorum ne yapmalıyım

Yorum yap

• ertanse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              dostlar benim ye 7500cı model uydu alıcım var yazılım yükleyemedim lütfen yardım edin yaaa.loaderi çalıştırıyorum browse den yaılımı istiyorum " invalid firmware file " uyarısını alıyorum ne yapmalıyım
              cihazının bölümü burası degil uygun yerde sorunuzu sorsanız daha iyi olur neyse sorunun şu gecersiz dosya uyarısı veriyor yani dogru yazılımı attıgından ve dogru loaderı kullandıgından emin ol..

Yorum yap

• arkadaşlar gri next 2000 plus usb li uydu var 30 ekim yazılımını gencelledim.( bir önceki yazılımda 17.04.2008 si.) kanallarım dahi değişmedi. bir problem yoktu. 3 -4 gün kullandım b.rbu sabah baktım ki bütün kanallar uçmuş. kanal yok mdiyor. boot ettim yine olması onceki yazılıma dondum yine olmadı. ne yapabilirim simdiden tesekkürler

Yorum yap

• msttan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar gri next 2000 plus usb li uydu var 30 ekim yazılımını gencelledim.( bir önceki yazılımda 17.04.2008 si.) kanallarım dahi değişmedi. bir problem yoktu. 3 -4 gün kullandım b.rbu sabah baktım ki bütün kanallar uçmuş. kanal yok mdiyor. boot ettim yine olması onceki yazılıma dondum yine olmadı. ne yapabilirim simdiden tesekkürler
                  kanalları yeniden taratıcaksınız yada hazır kanal listesi yükleyeceksiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=25318
                  VESTEL UD9200 4K LED TV
                  ARÇELİK 32" LED TV
                  2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

• kanalları tarattım ancak yine de kanal yok yazıyor. udb dosyasını aldığımda kanalların olduğunu görüyorum anacak ekranda kanal yok yazısı var

Yorum yap

• msttan Nickli Üyeden Alıntı
                      kanalları tarattım ancak yine de kanal yok yazıyor. udb dosyasını aldığımda kanalların olduğunu görüyorum anacak ekranda kanal yok yazısı var
                      fabrika ayarlarına dondum. kanalları tekrar tarattım. hepsini buldu ancak ses net olmasına rağmen görüntü yok gibiydi. gölgeliydi. sonra arkadaki düğmeden aç kapa yaptım düzeidi şimdilik. yalnız bu işi bilenlere bir sorum olacak. son yazılıma guncelledikten sonra 3-4 gün problemsiz çalışan cihaz neden bir sabah kanal yok der

Yorum yap

• eurosport'u izleyemiyorum. Next YE-2000 CIS super plus alıcım var. Bu kanal da mı şifreye girdi. Artık çözülmeyecek mi

Yorum yap

• arkadaslar bugun viasat uydusundaki sifreli videoguard kanallara baktim.(tv3+ norge,tv4 sverige,DR1 denmark,DR2 denmark,SVT1 sverige,SVT2 sverige) disinda (SVT24 sverige,BarnKanalen sverige,3+bALTICS polonia,nrk1 Norge,nrk2 Norge,nrk super Norge,TV3 Denmark,tv6 Sverige,TV7 sverige,Tv2 NoRGe) kanallarida aciktir.tabi bu kanallar icin canak capi Turkiye de ne kadar ile alinir bilemiyorum.bilginize.

Yorum yap

• msttan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            fabrika ayarlarına dondum. kanalları tekrar tarattım. hepsini buldu ancak ses net olmasına rağmen görüntü yok gibiydi. gölgeliydi. sonra arkadaki düğmeden aç kapa yaptım düzeidi şimdilik. yalnız bu işi bilenlere bir sorum olacak. son yazılıma guncelledikten sonra 3-4 gün problemsiz çalışan cihaz neden bir sabah kanal yok der
                            Cihazınızı kullanmadığınız zaman stand by konumunda beklemesini sağlayınız. Arka anahtardan kapatmayınız ve elektirik bağlantısını kesmeyiniz. Aksi takdirde hafızaya alma ve SDRAM problemi ile karşılaşabilrisiniz.

Cihazınızın elektirik bağlntısını ancak uzun süre kullanmayacağınız zaman kesiniz. Probleminiz devam ederse bir müddet önceki yazılım ile kullanınız. Aynı sıkıntı devam edecek olursa muhtemel donanım arızası ihtimâlini düşünerek servise götürmeniz gerekecektir.

Yorum yap

• gediz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              eurosport'u izleyemiyorum. Next YE-2000 CIS super plus alıcım var. Bu kanal da mı şifreye girdi. Artık çözülmeyecek mi
                              Merhabalar,
                              Sayın Gediz,
                              Lütfen forumu biraz olsun inceleyiniz. Ozaman göreceksiniz ki bahsettiğiniz kanalların artık nagra 3 şifreleme sistemine geçtiğini ve artık izlenemediğini.
                              Bilgilerinize sunarım.
                              Sevgilerimle.
                              "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• benim cihaz için 3 ocak yazılımı hangisi

http://www.mach1digital.com/mach1for...ght=03.01.2008
                                Next Super Plus Usb Qnec Serisi 3.1.2008 Yazılımları

next ye-2000 cis super plus_qnec115_97_121307_tk2c1n0_pz.rar (1.52 MB, 1912 Görüntülenme)
                                Dosya Türü: rar next ye-2000 cx super plus_qnec115_97_121307_tk0c1n0_pz.rar (1.49 MB, 1548 Görüntülenme)
                                Dosya Türü: rar next ye-2000 fta usb_qnfm115_97_121307_tk0c0n0_pz.rar (1.20 MB, 728 Görüntülenme)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X