• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 5512 lere yeni yazılım yok ?

Yorum yap

• Yok çünkü hafıza yetersiz...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• arkadaşlar merhaba,

NEXT YE-2000X CI plus RECEVER'IMA 17 NİSAN YAZILIMINI YUKLEYEMİYORUM. YÜKLEMEDE FLASS'A YAZARKEN Software Upcrate Error HATASI VERİYOR. BUNUN ÜZERİNE 0030 İLE YÜKLEMEYE DENEDİĞİMDE
        Download Mainimage Via Boot'ta % 100 complate diyor .bekliyor. daha önceki yüklü yazılım 614 olduğu için 2.2İ loadder'e ile yükleme yapıyorum. Sebebi ne olabilir.daha öncede yükleme yapmıştım.Böyle bir problemle karşılaşmadım. Yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler.

şu an yüklü olan yazılım versiyonu :INF614M081307 MO23.00
        Mekanik Versiyonu : YKME04111706hpgi

yüklemek istediğim yazılım ise :5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X_CI_PLUS_INF614p_041608_MO24.00

Yorum yap

• çekiç ikonuna tıklayınca cihazın bilgileri loaderde görünmesi lazım ve kaleme tıklayınca yüklemiyorsa ya yanlış yazılım seçmişsin,ya da kablonda problem olabilir.kablonun uçlarını çıkart ve yer değiştir.

Yorum yap

• yuceln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar merhaba,

NEXT YE-2000X CI plus RECEVER'IMA 17 NİSAN YAZILIMINI YUKLEYEMİYORUM. YÜKLEMEDE FLASS'A YAZARKEN Software Upcrate Error HATASI VERİYOR. BUNUN ÜZERİNE 0030 İLE YÜKLEMEYE DENEDİĞİMDE
            Download Mainimage Via Boot'ta % 100 complate diyor .bekliyor. daha önceki yüklü yazılım 614 olduğu için 2.2İ loadder'e ile yükleme yapıyorum. Sebebi ne olabilir.daha öncede yükleme yapmıştım.Böyle bir problemle karşılaşmadım. Yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler.

şu an yüklü olan yazılım versiyonu :INF614M081307 MO23.00
            Mekanik Versiyonu : YKME04111706hpgi

yüklemek istediğim yazılım ise :5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X_CI_PLUS_INF614p_041608_MO24.00
            PC'deki virüs programını kapat. Sorun kalmaz.

Yorum yap

• TASARIM teşekkürler
              problemim virus programı kapatılınca halloldu.

Yorum yap

• beklemekten bir hoş olduk ama daha çıkmadı ne zaman çıkacak bu yazılımlar bir bilgisi olan yokmu

Yorum yap

• çıktıgı zaman forumda olur yazılım çıkarsa

Yorum yap

• pelorusgr Nickli Üyeden Alıntı
                    selam ustalar bende YE 7500 DAPCI PLUS var en son attığım yazılım da fmb 705b dır. yeni yazılım var mı benim cihaza acaba
                    değerli kardeşim benim yaptığımı yap, sadece türksat seyredecek vatandaşa ver gitsin zaten 1 mb cihaz ama zamanın en güzel cihazlarından biri ,yani sattığın vatandaşı kesinlikle kazıklamış olmazsın.ocihaz onu daha enaz 10 yıl götürür. nextin özelliğide bu zaten cihaz yaşlansada çalışıyor ama teknolojinin gerisinde kalmaktan kurtulamıyor.( her elektronik alette olduğu gibi)
                    bizde zaten bunun için nexti seçiyoruz hızlı, kullanımı kolay, arızası çok az denecek seviyede,ayrıca next ailesininde kendisini yenilemesi kadar doğal birşey yok.
                    her çıkan yeni model değilde enaz 2-3 yıl kullanıp(hele birde anlıyan profesyonel kullanıcı isen) bence makinenin çok da fazla teknolojisi eskimeden elden çıkarmada yarar var derim.

Yorum yap

• merheba
                      ben 2000xplus kullaniyorum .cihaza softcam yukledim ama polsatleri acabilmiyorum , yardim edin . ben tabrizden size ve emegi gecen tum ustadlara saygilarimi sunarim.

Yorum yap

• yamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        merheba
                        ben 2000xplus kullaniyorum .cihaza softcam yukledim ama polsatleri acabilmiyorum , yardim edin . ben tabrizden size ve emegi gecen tum ustadlara saygilarimi sunarim.
                        cihazında hangi yazılım var bilmiyorum ama önce cihazına son yazılımı yükle sonra güncel softcam yükle polsat ve tps açar kolay gelsin
                        Şehidimiz Nurlanır
                        Gazimiz Onurlanır
                        Namusumuz Bayraktır
                        Yarimiz Vatandır

Yorum yap

• yamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          merheba
                          bu gün verilen tasarım hocamın enson 2000 softcamını yükle açar
                          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• tasarim hocanin guncel 2000 softcami nerde bulamiyorum?

Yorum yap

• Slm Abİler Bana Next 2000 X Ci Eskİ Yazilimlari Lazim Kanal TaŞimasi Tek Tek TaŞinan Yazilim Dan Lazim Şİmdİden TŞkler Saygilrimla

Yorum yap

• next ye-2000x cı plus yazılım sonrası cihazım açılmıyor lütfen yardım acill !!! SOS !!!
                                Eskişehir'de Doğdum, ESKİŞEHİRSPOR'luyum !!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X