• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sinyal Hafıza Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sinyal Hafıza Sorunu

Arkadaşlar cihazın sinyalini ince ayarla örneğin 60'dan 80'ne çıkarıyorum. kanalı değiştirip tekrar sinyalini ayarladığım kanala geldiğimde sinyalin eski seviyesine döndüğünü görüyorum. Yazılımdandır diyerek farklı yazılımlar denedim yine olmadı. Bu arada hafızaya almak için Okeyliyorum yani yanlış bir şey yaptığımı sanmıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

bektas65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cihazın sinyalini ince ayarla örneğin 60'dan 80'ne çıkarıyorum. kanalı değiştirip tekrar sinyalini ayarladığım kanala geldiğimde sinyalin eski seviyesine döndüğünü görüyorum. Yazılımdandır diyerek farklı yazılımlar denedim yine olmadı. Bu arada hafızaya almak için Okeyliyorum yani yanlış bir şey yaptığımı sanmıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    aynen.
    pek bir artı sağlamadiği gibi.okeylemeye rağmen kayıtlı kalmiyor.

Yorum yap

sorun sadece bende değilmiş demek ki, ben de bir çözüm rica ediyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X