Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Flash Dump ve J-Tag Dosyaları > Flash Sökmeden J-Tag Yapımı ve Dosyaları

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Eski 12-06-2007, 13:45   #1
çağdaş
Yeni Üye

Üye No: 6815
Giriş: 07-02-2006

Uydu Alıcısı: sanny

Varsayılan sansui 2mgb fılaş yazılımı

arkadaşlar elim de sasui 5000 ne 2mgb fılaş taktım 36vf1601 jatakla yüklemeye calışıyorum ama birtürlü olmadı.
porogramı açtığım da işlemciği tanıyor 5518 fakat fılaşı görmüyor ve IRD info yazan yerden fılaş seçiliyor biliyorsunuz ben burada sansui ayit bir fılaş göremedim yok yani. işte tamburada çakıldık kaldık ARKADAŞLAR BANA ACİL YARDIM LÜTVEN
PHILIPS SERVİSİ.......

not:açaba diyorum sanny cığazları 2mgb cıkarırken bir direnç takılıp ondan sonra yükleniyor biliyorsunuz bundada böyle birşeymi var acaba ustalar.
BİLGİ PAYLAŞILDIKCA GÜZELDİR VE KALICIDIR HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR.
çağdaş is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-06-2007, 10:04   #2
çağdaş
Yeni Üye

Üye No: 6815
Giriş: 07-02-2006

Uydu Alıcısı: sanny

Kİse Yokmu Cevap Verebİlcek..........!
çağdaş is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları