• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cihazda servır sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cihazda servır sorunu

arkadaşlar kullandığım cihaz next 2000xcı plus cihaza enson yazılımı yükledim cart share programı olarak wsp kullanıyorum şuanda wsp de 13 paket yükledim yani 13 servıra bağlı fakat cihaz kanalların bir kısmını hiç çözmüyor bir kısmınına çok gecikmeli çözüyor bana ne gibi önerilerde bulunursunuz sevgili hocalarımdan yardım bekliyorum 13 servırı 3 servıra düşürdüğüm zaman gayet güzel çalışmaya başlıyor
    mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

hocalar bir yardımcı olurmusunuz
    mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

kanldayken yesil tusa bas çıkan menüden kanalın ıd numarasını seç sorun çözülür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X