• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

aktivasyon sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• aktivasyon sorunu

sayın yönetici arkadaşlarım ben siteye üye oldum ama birtürlü siteden yararlanamıyorum girdiyim sayfalardan bana diyorki bu sayfalardan yetkiniz yokdiyor veya aktivasyonunuz onaylanmamıştır diyor bu aktivasyon nezaman gerçekleşecek acaba sizlere sorabilirmiyim ben şimdiden sizlere teşekürederim saygılarla

http://www.mach1digital.com/mach1forum/usercp.php

Mail adresi bilgilerinizi yanlış girmişsiniz düzeltiniz aktivasyon maili gidecektir.

Yorum yap

sayın üstadım benim bildiğim gibi düzenlemeye çalıştım erhalde olmuştur olmadıysada sağlık olsun benim anladıhım bukadar ilgilenirsen sevinirim şimdiden teşekürler

Yorum yap

yulexl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın üstadım benim bildiğim gibi düzenlemeye çalıştım erhalde olmuştur olmadıysada sağlık olsun benim anladıhım bukadar ilgilenirsen sevinirim şimdiden teşekürler
        [email protected]

Sondaki ".tr" uzantısını kaldırırsanız aktivasyon linki mail adresinize gidecektir.

Yorum yap

sayın tasarım üstadım ilgilendiğin için teşekür ederim senin dediklerini sildim vede kaydettim inşahlah olur

Yorum yap

arkadaşlar benimle ilgilenece kimse yokmu ilgilenen üstatlarıma şimdiden teşekürler

Yorum yap

yulexl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar benimle ilgilenecek kimse yokmu ilgilenen üstatlarıma şimdiden teşekürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X