• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Tüm Serisi Güncel Kanal Listeleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tesekurler usdat.
    dunkes:

Yorum yap

• Şampiyon dan alıntdır..

Next 2000 HDTV Kanal - TÜM LİSTE güncellendi arkadaşlar 20.08.2008

YENİ GELEN TÜM KANALLAR İLAVE OLMUŞTUR
      next 2000 süper hdtv hazır kanal listesi toplam 39 uydu

1...nolu mesajda

bu liste .19.08 .2008 Yazılımında hazırlanmıştır direk .07.07.2008 TARİHLİ YAZILIMIN ÜSTÜNE USB. ile yükleyin sorun olmaz bilginize..not ekrana çıkan ***CH DAT OK YAPIN YENİ TPLERDE EKLENİR

NOT. ARKADAŞLAR YENİ YAZILIMDA HAZIRLANMIŞTIR
      YENİ YAZILIMIN ÜSTÜNE USBYLE YÜKLEYİN VE HİC SORUN OLMADAN SERVERİ VE DİGER EMULU YAYINLARDA SORUN OLMADI BİLGİNİZE RAHATLIKLA YÜKLEYEBİLİESİNİZ
      İKİ ADET YENİ HDLİ UYDU EKLENMİŞTİR 4DOGU.VE 50 DOGU UYDULARI YAYINLAR BİSLİHDLİ AMA İZLENMİYOR BİLGİNİZE

GÜLE GÜLE KULLANIN 20.08.2008

Yorum yap

• hocam 2000cıs süper plusa yokmu yeni kanal listesi saygılar

Yorum yap

• bu akşam yada yarın hazırlıyorum

Yorum yap

• hocam sizden ricam cx süper plus içinde dayzek 1/2 motor için kanal listelerini rica ediyorum teşekkürler ellerinize sağlık
            Aslan_Gibi

Yorum yap

• Next 2000 CX kanal listesi eklendi.İki liste var biri türksat-hotbird diğeri türksat-hotbird -sirus -thor kanallar sıralı

Yorum yap

• teşekkürler hocam hakkınızı helal edin böyle sizi yoruyoruz ellerinize sağlık
                Aslan_Gibi

Yorum yap

• arkadaşlar bende nextstar ye2000cıs super plus var bu kanal listelerinden NEXT_2000_SUPER_X_PLUS_QNFM_Kanal_020708.zip olan dosyayı yüklemeye çalışıyorum yazılım cihazla uyumsuz diyor acaba yanlış listeyimi yüklemeye çalışıyorum?

Yorum yap

• emeğiniz için teşekkürler

Yorum yap

• mehmet1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar bende nextstar ye2000cıs super plus var bu kanal listelerinden NEXT_2000_SUPER_X_PLUS_QNFM_Kanal_020708.zip olan dosyayı yüklemeye çalışıyorum yazılım cihazla uyumsuz diyor acaba yanlış listeyimi yüklemeye çalışıyorum?
                      arkadaşım cıs super için Next2000CIS_Kanal_130808.zip yazanı yükleyeceksin..
                      yanlış cihazın settingsini atmaya çalışıyorsun yüklemez onu...

Yorum yap

• Next 2000x ci plus inf614p kanal list 4 hotbird & nilesat please

Yorum yap

• Next 2000 CIS kanal listesi eklendi.İki liste var biri türksat-hotbird diğeri türksat-hotbird -sirus -thor kanallar sıralı

Yorum yap

• sayın hocam astra19 için listeniz varmı paylaşırmısınız teşekkür ederim

Yorum yap

• Nextstar-nextwave 6000 serisi son yazılıma uygun sıralı kanal listesi eklendi

Yorum yap

• Next 2000 FTA USB kanal listesi eklendi.İki liste var biri türksat-hotbird diğeri türksat-hotbird -sirus -thor kanallar sıralı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X