• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Free-X TV 1-2--FrenchLover--X-Dream TV {13°E} eklendi. Deneyin bakalım

Yorum yap

• ok hocam hepsi açıklar

Yorum yap

• sagol ustat

Yorum yap

• ok..

Yorum yap

• saat 24.30 itibarı ile cöktü herhalde calışıyorsa bigi verir seniz sevirm (Free-X TV 1-2--FrenchLover)teşekkürler.

Yorum yap

• galiba cöktü

Yorum yap

• bu ****** nasıl 1 saat içinde cöküyor anlamış değilim birileri bizimle oyun mu oynuyor arkadaşlar nedir bu kepazelik?
                bu softcamı yapan 1 saatlik mi veriyor da veya önceden mi tespit edilip kapanıyor ortada bir oyun var gibime geliyor

Yorum yap

• warlozka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bu ****** nasıl 1 saat içinde cöküyor anlamış değilim birileri bizimle oyun mu oynuyor arkadaşlar nedir bu kepazelik?
                  bu softcamı yapan 1 saatlik mi veriyor da veya önceden mi tespit edilip kapanıyor ortada bir oyun var gibime geliyor
                  Hayrola arkadaşım daha yeni gelmişsin foruma ne oyunu ne kepazeliği senı paraylamı gönderdiler kardeşim.Sen bulabiliyorsan uzun ömürlü ****** koyarsın foruma paylaşırsın teşekkür ederiz.Yoksa gereksiz actıon yapmana gerek yok
                  Dün geçti,Yarın belli değil,Bugün var.

Yorum yap

• mubidik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Hayrola arkadaşım daha yeni gelmişsin foruma ne oyunu ne kepazeliği senı paraylamı gönderdiler kardeşim.Sen bulabiliyorsan uzun ömürlü ****** koyarsın foruma paylaşırsın teşekkür ederiz.Yoksa gereksiz actıon yapmana gerek yok
                    kardeşim bir şey sorduk değilmi madem uzun ömürlü değil anlık *** izlenecekse buraya koymaya gerek yok anlık gidecekse amacı anlamadım onu sordum kolpalık yapmanın anlamı yok

Yorum yap

• warlozka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      kardeşim bir şey sorduk değilmi madem uzun ömürlü değil anlık *** izlenecekse buraya koymaya gerek yok anlık gidecekse amacı anlamadım onu sordum kolpalık yapmanın anlamı yok
                      Arkadasım sana softcamk zorla yukle demedıler veya kımseye yukle demıyorlar
                      nacizane ustalarımız kendılerıne gelen bılgıyı paylaşıyorlar ama paylaşmayada bılırler o zaman ne yapcan?bu seferde ne bıcım forum hıc bırsey uretılmıyor dıceksın kısacası arkadasım azıcık memnunıyetsız gıbı gordum sızı!!?dcw k...r ıcın detaylı acıklamayı mach1 hocamız yapmıstı hemen hazıra konmayında ofrmumuzu azıcık arastırma zahmetınde bulunun lutfen!gorceksınız orda dcw k...r bazen 1 saat ama bazende gunlere değişmediğini saygılarımla

Yorum yap

• Buradakiler elinden geleni yapıyolar bu şartlarda en iyisi böyle.Softcamların uzun ömürlü olup olmaması softcamları veren ustaların elinde değil firmalarla alakalı.O yüzden yorum yaparken daha dikkatli olursan iyi olur.Emeğe sayğı etmen lazım.Kolay gelsin

Yorum yap

• bu softcam li emuları attıktan sonra kanalları nasıl izliycez.benim uydum next 7500cıx açıkça anlatırsanız sevinirim.

Yorum yap

• ben emu yu uyduya attıktan sonra açılacak denilen kanallar açılmıyor nasıl açabiliriz next 7500 cıx

Yorum yap

• basketballer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben emu yu uyduya attıktan sonra açılacak denilen kanallar açılmıyor nasıl açabiliriz next 7500 cıx
                              eğer bahsedilen kanallar açılmıyosa verilen softcamlar çökmüş demektir.Yeni softcamların verilmesini bekleyeceksin.Kolay gelsin

Yorum yap

• Arkadaşlar boşuna tartışmayın hocalar vermiyor k.eyleri yayıncı kuruluş veriyor hocalar bunları nextin softcamını girip dosyayı koyuyorlar.Hocalar sadece hizmet veriyor.Yayıncı kuruluşu bulabiliyorsanız onlara çimkirin..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X