• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 18000 hdmı cıs trt-ntv-biss sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 18000 hdmı cıs trt-ntv-biss sorunu

sevgili arkadaşlarım sizde taktir edersinizki next diyince akla kalite sağlamlık işten anlayan bir firma geliyo akla ama bu son çıkardıkları 18000 hdmı cıs cihazın TRT ntv ş........ sistemini kıramaması beni şaşırttı oysa next cihazların tüm modelleri bu kanalları kırarken 18000 hdmı cihazın b..s ş........ sistemini kırmaması çok saçma dunkes:18000hdmı-cısdunkes:

slm arkasım emuy aktıf et cıhazı uydudan guncelet acar.. .menu 7799. gereclerde. kod duzenleyı gor acar...

Yorum yap

peki ustalar nba tv açıyormu bir zahmet

Yorum yap

onumuzdekı yazılımda duzeltılırr...

Yorum yap

bende bu cihazda NTV Sporda *****yi bi kere çözebiliyorum.Bir kere çözdükten sonra tekrar kanalı açtığımda ****** ye girmiş oluyor.Zaten trt 3 de henüz maç izleyebilmiş değilim.İnşallah düzelir.Gerekli yazılımların bir an önce üretilmesini bekliyoruz Bunun dışında içtihad tvyi de çözemedim manuel olarak girdiğim ***** lerle sonra vazgeçtim.
          :toplu::trts::cuara:dunkes::no::tr:

Yorum yap

slm arkadaşlar banada yardımcı olursanız sevinirim bende hustler tv çıkmıyor nasıl açabilirim tşk

Yorum yap

Arkadaşlar cihazla ilgili bir durumu paylaşmak istiyorum konu hakkında bilgizi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.Biss ***** girmek için menüyü açtık burada ***** leri çözebileceğiniz ekran geliyo.Biss gelsik ve elle şifreyi gireceğiz ama burada gerekli bilgileri girmek diğer cihazlara göre çok daha zor geldi bana çünkü cihazın Provider kısmı 6 haneli ve bununla ilgili ***** ki çoğu zaman next 6000 ve 10000 serisi cihazların *****leri ile aynı şifreyi girmeye çalıştım (fakat başarısız oldum)gerçi tek sorun bu da değil 6 haneli provider kısmından sonra 2 haneli index kısmı en sonundada 16 haneli *** kısmını giriyoruz ki bitmiyo detay ayarlarını yapmak için uydu ki genelde 42E Turksat transponder: şifresi çözülecek kanalın ayarını giriyorsunuz işte bunda sonra hala doğru şifreleri girdiyseniz id: kısmı giriyo ki ne olduğunu çözemediğimm ve bilgi bulamadığım bir durum.Özetlemek gerekirse konu hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşlar varsa bunlara bize kısaca özetleyebilirler mi? Biss için Provider:? İndex:? ***:? Uydu:? Transponder:? service İd:? ve bunun dışında ***** girmek için gerekli bu detay bilgileri nasıl bulabiliriz (google yaz çıkar forumda var ha şurda linki falan diyecekseniz bu girdiğim epeyinci forum sitesi servis idsiyle birlite ne ***** bulabildim nede konuyla ilgili bilgi).Lütfen basit bir dille şu şudur.şuradan bulabilirsiz derse arkadaşlar çok yardımcı olurlar.Birde gücelleme yaptıktan sonra bazı kanalların ***** çözebilmekte fakat kanal değiştirip aynı kanalı açmamaktadır.Bu neden kaynaklanmaktadır.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür etmeyi borç bilirim.Teşekkürler.
              :toplu::trts::cuara:dunkes::no::tr:

Yorum yap

adına göre hiç özeelik verilmemiş basit bir menü

Yorum yap

cobra2007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  slm arkadaşlar banada yardımcı olursanız sevinirim bende hustler tv çıkmıyor nasıl açabilirim tşk
                  son yazılımı yükleyip fabrika ayarlarına dönüp emuyu akif ettim hustler tv acılıyor.

Yorum yap

bendede var aynı cihazdan güncel kyleri girsem bile trt3 üç ve ntvspor şifreli veya bi defa gösteriyo kanal değiştirdikten sonra şifreli gösteriyo.yokmu bunun çaresi????

Yorum yap

next 180cıs silver bis sorunu:arkadaslar gayet basit indirdiğiniz yazılımı rardan cıkarın içerisindeki kad.bin dosyasını usb nize atın
                      sonra uydu alıcınıza takın menu-araçlar-güncellemeyi seçin orada açılan yere kdt bin dosyasını bulun ve yükleyin.usb çıkartın.menu-tv sistemine gelin oradan EMM Günccellemeyi açın.0000 yazın(sıfır)kırmızı tuş açılır.güle güle kullanın

Yorum yap

next18000 cıs sılver bıs açma sorunu:aynen yukarıda anlattığım gibidir

Yorum yap

biss sorunu

peki alptekin hocam bu bütün yazılımlar için geçerlimi bunuda eklerseniz iyi olur saygılar..!

Yorum yap

alptekin53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            next 180cıs silver bis sorunu:arkadaslar gayet basit indirdiğiniz yazılımı rardan cıkarın içerisindeki kad.bin dosyasını usb nize atın
                            sonra uydu alıcınıza takın menu-araçlar-güncellemeyi seçin orada açılan yere kdt bin dosyasını bulun ve yükleyin.usb çıkartın.menu-tv sistemine gelin oradan EMM Günccellemeyi açın.0000 yazın(sıfır)kırmızı tuş açılır.güle güle kullanın
                            yazılımı indirdik rardan çıkardığımız zaman sadece yazılım dosyası var kad.bin diye bir dosya yok kad.bin dosyasını bulsak oluçak ama senin anlattığın şekilde bu dosya yok rardan çıkardığımız zaman resimli veya sana zahmet kad.bin dosyasını burda paylaşırsan seviniriz... ekle dosyayı...

Yorum yap

daha ne kadar bekleyeceğiz?

d3n7t22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar cihazla ilgili bir durumu paylaşmak istiyorum konu hakkında bilgizi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.Biss ***** girmek için menüyü açtık burada ***** leri çözebileceğiniz ekran geliyo.Biss gelsik ve elle şifreyi gireceğiz ama burada gerekli bilgileri girmek diğer cihazlara göre çok daha zor geldi bana çünkü cihazın Provider kısmı 6 haneli ve bununla ilgili ***** ki çoğu zaman next 6000 ve 10000 serisi cihazların *****leri ile aynı şifreyi girmeye çalıştım (fakat başarısız oldum)gerçi tek sorun bu da değil 6 haneli provider kısmından sonra 2 haneli index kısmı en sonundada 16 haneli *** kısmını giriyoruz ki bitmiyo detay ayarlarını yapmak için uydu ki genelde 42E Turksat transponder: şifresi çözülecek kanalın ayarını giriyorsunuz işte bunda sonra hala doğru şifreleri girdiyseniz id: kısmı giriyo ki ne olduğunu çözemediğimm ve bilgi bulamadığım bir durum.Özetlemek gerekirse konu hakkında detaylı bilgisi olan arkadaşlar varsa bunlara bize kısaca özetleyebilirler mi? Biss için Provider:? İndex:? ***:? Uydu:? Transponder:? service İd:? ve bunun dışında ***** girmek için gerekli bu detay bilgileri nasıl bulabiliriz (google yaz çıkar forumda var ha şurda linki falan diyecekseniz bu girdiğim epeyinci forum sitesi servis idsiyle birlite ne ***** bulabildim nede konuyla ilgili bilgi).Lütfen basit bir dille şu şudur.şuradan bulabilirsiz derse arkadaşlar çok yardımcı olurlar.Birde gücelleme yaptıktan sonra bazı kanalların ***** çözebilmekte fakat kanal değiştirip aynı kanalı açmamaktadır.Bu neden kaynaklanmaktadır.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür etmeyi borç bilirim.Teşekkürler.
                              çok sıkılmaya başladımşu cihazdan ne zaman aydınlanacağız lütfen ya

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X