• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 sp cx bazı kdb dosyaları kabul etmiyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ekurelin yaptıklarını dene sorunsuz

Yorum yap

aynı problemi ben de yaşadım

Yorum yap

Bende de aynı problem var kdb uzantılı dosyalar açmıyor.

Bendeki receiver DPCIS super plus . Zaten receiver softcam tanıdığı gibi kdb dosyasını tanımıyor ki.
        Coolstream HD1 Black Stallion -- Gördüğüm en iyi görüntü kalitesi...
        Next YE 2000 Dobratech -- İade ettim...
        Humax HDCI 2000 -- Hala kullanıyorum...
        Philips 42 PFL 8694 Full HD Ambilight
        WD HD TV LIVE Player -- MKV müthiş bi şey...
        LG LH 392 Divx Player with USB
        Invacom 0.3 dB LNB
        18" Strong Positioner

Yorum yap

ozcan102 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bende de aynı problem var kdb uzantılı dosyalar açmıyor.

Bendeki receiver DPCIS super plus . Zaten receiver softcam tanıdığı gibi kdb dosyasını tanımıyor ki.
          http://www.mach1digital.com/mach1for...69&postcount=1

Burada STBLink 1.07 türkçe var bununla atın kdb uzantılı dosyaları.

Yorum yap

aynı sorun bendede var

Yorum yap

şükrü usta cihazı arka düğmeden açıp kapadınmı?bide öyle dene bazen cihaz kilitlenme yapıyor.banada olmuştu aç kapa yaptım düzeldi.saygılar
              --------Eller bene beg diyormuş nedim,
              ben senin bene bir ola deyişini istirem.
              ---------

Yorum yap

bendede aynı sorun var

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...69&postcount=1

Burada STBLink 1.07 türkçe var bununla atın kdb uzantılı dosyaları.
                  Ama ben pek tabiki USB memory stick ile güncellemek isterim, motorlu cihazı sürekli sökmek istemem yani mümkünse, memory stick den olmaz mı acaba....

teşekkürler
                  Invacom 0.3 dB LNB
                  18" Strong Positioner

Yorum yap

slm arkadaslar makina next ye-2000 cx super plus bod modunda yazılım atmak istiyorum fakat bulamıyorum yazılım istiyorum yardım edin lütfen

Yorum yap

kardeşim flaşını biçimlendir muhtemelen auto bin diye flaşta dosya oluyor virus ve tekrar rardan ve klasörden çıkar öyle dene aynı sorun bendede vardı saolsun tasarım hocam cözdü olayı.onada burdan teşekur ederim

Yorum yap

Ama ben pek tabiki USB memory stick ile güncellemek isterim, motorlu cihazı sürekli sökmek istemem yani mümkünse, memory stick den olmaz mı acaba....

teşekkürler
                        Hangi tarihli yazılımı kullanıyorsun özcan? Şuanki güncel yazılımlar hem kéy hem de kdb uzantılı dosyaları kabul ediyor.

Yorum yap

sifreci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          slm arkadaslar makina next ye-2000 cx super plus bod modunda yazılım atmak istiyorum fakat bulamıyorum yazılım istiyorum yardım edin lütfen
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...99&postcount=1

Güncel yazılımı buradaki linkte.

Yorum yap

Tasarım üstad sizin verdiginiz kdb dosya ismi üzerinde Softcam, S P. KDB, sIII, S P, KDB gibi isimler yazarak denedim hepsi okey yani hepsini kabul etti sizin verdiginiz Super_Plus ismiyle kabul etmiyor acaba neden olabilir bilginize saygılarımla yeni bir test daha denedim flahş benlegin cesitli dosyalarım var bunlardan biri yazılım ve k ey dosyası dosya adı Yazılımlar Qnec serisi Süper Plus diye k eyleri bu dosya içine atıp ordan cıhaza yüklüyorum Super_Plus ismi burda kabul etmiyor bu seferde direk dosya acmadıgım bölüme attım orda kabul etti birde dosya ismini degiştirip denedim sonuc okey yani olumlu kdb dosya ismi ile benim dosya isminin cakışmasından dolayı oldugunu anlamiş durumdayım bu isimle Qnec serisi Süper Plus kabul etmıyor yeni isimle S.PLUS Yazılımlar Qnec serisi bu isimle kabul ediyor saygılarımla
                            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...99&postcount=1

Güncel yazılımı buradaki linkte.
                              122A yazılımı var 09.06.2008 tarihli, verdiğin linkte DPCIS super plus yazılımı yok ayrıca....

kdb dosyasını memory stick ten çalıştırdığımda TV de "unkown cas ***" (bilinmeyen ***) yazıyor ve de receiver ın display inde de

"FErr" yazıyor, memory stick sil baştan fat32 ye formatladım para etmedi...... Zaten öyle bi şey ki memory stick den dosyaları görüntülediğim de softcam dosyasını solunda "***" logosu çıkıyor dosyayı tanıdığına dair ama kdb dosyasının yanında dosyayı tanıdığına dair her hangi logo çıkmıyor, çıkan işaret ise tanınmayan herhangi bi dosyanın yanında çıkan işaretin aynısı....

Teşekkürler.....
                              Invacom 0.3 dB LNB
                              18" Strong Positioner

Yorum yap

122A yazılımı var 09.06.2008 tarihli, verdiğin linkte DPCIS super plus yazılımı yok ayrıca....

kdb dosyasını memory stick ten çalıştırdığımda TV de "unkown cas ***" (bilinmeyen ***) yazıyor ve de receiver ın display inde de

"FErr" yazıyor, memory stick sil baştan fat32 ye formatladım para etmedi...... Zaten öyle bi şey ki memory stick den dosyaları görüntülediğim de softcam dosyasını solunda "***" logosu çıkıyor dosyayı tanıdığına dair ama kdb dosyasının yanında dosyayı tanıdığına dair her hangi logo çıkmıyor, çıkan işaret ise tanınmayan herhangi bi dosyanın yanında çıkan işaretin aynısı....

Teşekkürler.....
                                Siz o zaman hala çok eski yazılımı kullanıyorsunuz. sistem bilgileriniz nedir??
                                Ayrıca o linki ben size atmamışım. Bir an yanıldığımı sandım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X