• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 3.Pvr 16.11.2007 Test Yazılımları Hakkında Görüş ve Öneriler.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şuan bu yazılımda D+ auto mu arkadaşlar, sofcam içinde rsa keyleri mevcutta ondan soruyorum.
    :tr: :manga:
    Başkalarını bilen kimse bilgili,
    Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

• cevaplarınızı bekliyorum

Molla22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      şu cihazın bence en öncelikli ihtiyacı teletext olayına çözüm bulunması.
      çeşitli cihazlarda bilindiği üzre cihaz teletext sayfalarını otomatik olarak hafızasına alarak teletext sayfalarını saniye geçirmeden açmaktadır.böylece ntv yada trt nin teleteksinden güncel olarak haberleri takip edebiliriz?
      birde mademki bu kadar insan bu forumları okuyor.
      atv show tv kanal 7 samanyolu gibi kanallara baskı yapalım hep beraberce ve onlarda artık epg hizmeti versin.televizyon dünyasından en büyük payı alıyorlar epg yayını yok bu ne iş?
      türkiye bence daha fazla hizmeti hakediyor.
      ne düşünüyorsunuz?

Yorum yap

• ayefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        şuan bu yazılımda D+ auto mu arkadaşlar, sofcam içinde rsa keyleri mevcutta ondan soruyorum.
        Next'in hiçbir modelinde şuan için D+ auto değildir. Elle veya Key atarak izleyebilirsiniz.

Yorum yap

• Sayın mach1,
          2000 cx sp usb kullanıyorum. Cihazı alalı bir hafta oldu ama doğru seçim yaptığıma eminim. 37 sayfanın tamamını okudum. Elbetteki yazılımlarda ufak tefek hataların olmasının normal olduğunu düşünüyorum. Mesajlarınızdan şunu anladım ki Next markası emin ellerde. Size ve sizin şahsınızda tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık...........

Yorum yap

• hoşgeldin mv720 doğru karar vermişsin tebrikler
            Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• hocam astra da sadece premiere yok diger kanallarda sorun yok ben denedim.

Yorum yap

• Bugün bir arkadaşıma 2000super plus aldırdım. Cihazın üzerinde 115 bir önceki yazılım vardı. Bende USB den kendi cıhazıma attığım ve problem olmayan son ileri-geri sarmalı yazılımı attım fakat cıhaz boot modunda kilitlendi. Loader ile boot modunda yazılım atarak problemi çözdüm. Fakat bu olay neden oldu acaba aynı yazılım aynı cihaz ve aynı flash bellek, birinde olmadı diğerinde oldu, sadece merak için soruyorum.
                TŞK.ler...

Yorum yap

• Değerli üstadlar;
                  Kanal D ve benzeri kanallarda verilen epg bilgileri oldukça faydalı oluyor kanımca. Fakat next super plus cis modelinde bulunan epg ekranının açıklama bölümü satır olarak yetersiz kaldığından açıklamalar bu ekrana sığmıyor. Mesela bir filmin açıklaması satır yetmediği için yarıda kalıyor. Acaba bundan sonra geliştirme aşamasında olan kullandığımız harika pwr yazılımında bu bölümün genişletilmesi ve dolayısı ile epg açıklamalarını tam olarak görmemiz mümküm olabilirmi? Teşekkürler, saygılarımla...

Yorum yap

• Çok ilginç bir durum...

Değerli Ustalar,
                    Bugün çok ilginç bir olayla karşılaştım.Milli maçı ATV de izledim maçtan sonra kapattım bir saat kadar bilgisayarla meşgul oldukdan sonra forumda baktım D+ keyleri değişmiş Flash diske softcam dosyasını yükledim cihaza atmak için açtığımda (16/11/2007 yazılımı yüklü) cihazın kanal listesinin sıfırlandığını gördüm.Hemen benim çocuğa gözüm takıldı oğlum resetmi attın cihaza diye...Çocuk çok küçük olduğu için resetin ne olduğunu dahi bilecek yaşta değil...Herneyse uzatmayım bu yazılımda başına böyle bir olay gelen var mı? Sadece kanal listesi sıfırlanmış motor limitlerine birşey olmamış neyse 28 eylül tarihli liste yedeğim vardı çağırdım şimdilik biraz eksiğiyle durumu kurtardım...Ustalardan ve başına böyle bir olay gelen arkadaşlardan açıklama bekliyorum.

Yorum yap

• alperkon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Değerli Ustalar,
                      Bugün çok ilginç bir olayla karşılaştım.Milli maçı ATV de izledim maçtan sonra kapattım bir saat kadar bilgisayarla meşgul oldukdan sonra forumda baktım D+ keyleri değişmiş Flash diske softcam dosyasını yükledim cihaza atmak için açtığımda (16/11/2007 yazılımı yüklü) cihazın kanal listesinin sıfırlandığını gördüm.Hemen benim çocuğa gözüm takıldı oğlum resetmi attın cihaza diye...Çocuk çok küçük olduğu için resetin ne olduğunu dahi bilecek yaşta değil...Herneyse uzatmayım bu yazılımda başına böyle bir olay gelen var mı? Sadece kanal listesi sıfırlanmış motor limitlerine birşey olmamış neyse 28 eylül tarihli liste yedeğim vardı çağırdım şimdilik biraz eksiğiyle durumu kurtardım...Ustalardan ve başına böyle bir olay gelen arkadaşlardan açıklama bekliyorum.

Evet arkadasim bir onceki yazılım yuklu iken benim de cihazda aynı olay olmuştu.İşini ilginç yönü ben de oğluma kaşlarımı çatmıştım,başka niye olsun ki zaten diye düşünmüştüm.Bütün tps ve kanallar sıfırlanmıştı bende yeniden ayarlayıp taratmıştım.
                      [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• alperkon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Değerli Ustalar,
                        Cihaz üzerinde bir işlem yaptıktan sonra ya Color tuşuyla yada Kırmızı tuşa basıp, Kaydet seçeneği ile son bilgileri hafızaya alın. Böyle problemler tekrar yaşamamak için.

Yorum yap

• benım bır önerim olacaktı
                          favori listelerini örneğin muzik sinema gibi adlandırdıgımız zaman her fav tusuna bastıgımızda ekranda o ısımle alakalı fv lıstesı ekrana gelebilirmi her basısta listeler sırayla donebılırmı
                          Sonra kılarız diyenin, dün kıldık namazını..

Yorum yap

• Ustalara;
                            test yazılımını yükledim. daha sonra fabrika bilgileri kısmına girmek istediğimde şifre istedi. 1234 dür diye düşündüm, kabul etmedi, acaba özellikle mi şifre kondu? şifre nedir? birde son emu keyleri usb den girmek istediğimde bilinmeyen cas anahtarı uyarısı verdi (dogru softcam ı indirdiğime eminim.) bilgilerinize sunarım saygılar...

Yorum yap

• BELONE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ustalara;
                              test yazılımını yükledim. daha sonra fabrika bilgileri kısmına girmek istediğimde şifre istedi. 1234 dür diye düşündüm, kabul etmedi, acaba özellikle mi şifre kondu? şifre nedir? birde son emu keyleri usb den girmek istediğimde bilinmeyen cas anahtarı uyarısı verdi (dogru softcam ı indirdiğime eminim.) bilgilerinize sunarım saygılar...
                              şifre 8503 tür

Yorum yap

• Teşekkürler Tasarım hoca şu durumda kapatırken işlem yaptıkdan sonra kırmızı tuşla bilgileri kaydetmek lazım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X