• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kumanda problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kumanda problemi

selam arkadaşlar ,
    kullandığım cihaz Next Ye 2000 CX SUPER PLUS bu aletle almış olduğum kumandanın görüş açısı ciddi anlamda dar, uzaklık problemi yok fakat kumandayı işlevsel olması için neredeyse receiverin tam karşısında bir açıdan kullanmam gerekiyor , böyle bir problem yaşayan varmı yoksa benim kumandamdamı bir problem var yada tavsiye edeceğiniz başka bir kumanda varmı
    iyi çalışmalar

kaliteli pil kullanımımda fark eder.

Yorum yap

herhalde arkadaşım ,yani bumu çözüm

Yorum yap

başka önerisi olan arkadaş varsa yazar

Yorum yap

arkadaş haklı duracell pil kullan
          Next 2000 CIS Super Plus

Yorum yap

duracell yada başka bir pil markasının herhangi bir etkisi yok bunu kesinlikle söyleyebilirim başka bir forumda şunu okudum sizede aktarayım receiverin ön cam rengi çok koyu olduğundan ve alıcının bu cama uzak olmasından kaynaklanıyormuş hatta bu modelin cam rengi üst modelde geliştirilecekmiş bunu yazan arkadaş alıcının önündeki camı 1 cm çapında delmiş tabii el beceriniz varsa diyede eklemiş aynı şeyi benbe yaptım şu an mükemmel çalışıyor oh be dünya varmışşşş

Yorum yap

harman kardon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              selam arkadaşlar ,
              kullandığım cihaz Next Ye 2000 CX SUPER PLUS bu aletle almış olduğum kumandanın görüş açısı ciddi anlamda dar, uzaklık problemi yok fakat kumandayı işlevsel olması için neredeyse receiverin tam karşısında bir açıdan kullanmam gerekiyor , böyle bir problem yaşayan varmı yoksa benim kumandamdamı bir problem var yada tavsiye edeceğiniz başka bir kumanda varmı
              iyi çalışmalar
              dostum pil olatı çok önemli kaliteli pil kullanmanı tavsiye ederim bizlerde böyle bi sorun yok

Yorum yap

duracell yada başka bir pil markasının herhangi bir etkisi yok bunu kesinlikle söyleyebilirim başka bir forumda şunu okudum sizede aktarayım receiverin ön cam rengi çok koyu olduğundan ve alıcının bu cama uzak olmasından kaynaklanıyormuş hatta bu modelin cam rengi üst modelde geliştirilecekmiş bunu yazan arkadaş alıcının önündeki camı 1 cm çapında delmiş tabii el beceriniz varsa diyede eklemiş aynı şeyi benbe yaptım şu an mükemmel çalışıyor oh be dünya varmışşşş
                Ben de böyle bir sorun yok ama camı delmekle iyi yapmadın kardeşim çünkü Cihazın garantisini yok etmiş oldun. Şimdiden sonra dua et arıza falan yapmasın...Selamlar........

Yorum yap

Arkadaşlar birde panel camının göze gelen bölümünü 1 cm kare şeklinde aseton ile boyasını silmeniz durumundada mükemmel çalıştığını görürsünüz..

Yorum yap

karşıdan bakılınca sol taraf mı sağ taraf mı sildiğiniz yer

Yorum yap

cam olayı hakkında pek bilgim yok ama pil kesinlikle çok etki eder kumandanın kendisinde de bi prblem olabilir

Yorum yap

selam arkadaşlar ,
                        iyi çalışmalar
                        arkadaş bende daha kötüsü vardı kumanda yı yaklaşık 30 ve40 cm den ve belırlı bır noktaya baktıgında işlev görüyordu servıse götürdüm ön panelın arkasındakı kumanda alıcı gözü montaj sırasında eğri durdugunu söledıler sadece ön panelı açıp alıcıyı düzelttıler senınkı de böyle bır sorun olabılır
                        next 2000 cıs sp

Yorum yap

karşıdan bakınca sol taraf ta kalıyor..

Yorum yap

t_piskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar birde panel camının göze gelen bölümünü 1 cm kare şeklinde aseton ile boyasını silmeniz durumundada mükemmel çalıştığını görürsünüz..
                            Peki bu boya o kadar kolaymı siliniyor?

Bu boya mika cam maddesiyle karışık olarak imal ediliyor biliyorum.Yani silinmesi diye bir bir şey yok zannediyorum.Zira ben de aynı yukardaki arkadaşlar gibi ön camı havya yardımıyla delerek sorunu giderdim.

Yeni pil olduktan sonra kaliteli kalitesiz farkı yoktur ilk etapta.En azından kısa sürelide olsa randıman verir.Bundan sonra kalitesiz piller çok çabuk zayıflar.

Bu sorunun temeli tamamen ön camın imalatında kullanılan boyanın çok fazla olmasıdır.Bu husus, bu cihazlar ilk çıktığında buralarda dile getirildi.Doktor'da kabul edip isteyene yeni cam gönderme ve hatta bayilere yeni camların gönderildiğini, isteyenin oradan değiştirebileceğini söylemişti yanılmıyorsam.Bu söz hala geçerlidir sanırım.Çünkü next ve üreticisi olan Atmaca elektronik bu hususta duyalılar.Buralara ulaşan hiç kimse kolay kolay geri dönmez ve dönmemiştir.Şahsen ben ne zaman gitsem hiç zorluk çekmeden sorunumu giderdiler.

Kolay gelsin.

Yorum yap

MAKARACI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Peki bu boya o kadar kolaymı siliniyor?

Bu boya mika cam maddesiyle karışık olarak imal ediliyor biliyorum.Yani silinmesi diye bir bir şey yok zannediyorum.Zira ben de aynı yukardaki arkadaşlar gibi ön camı havya yardımıyla delerek sorunu giderdim.

Yeni pil olduktan sonra kaliteli kalitesiz farkı yoktur ilk etapta.En azından kısa sürelide olsa randıman verir.Bundan sonra kalitesiz piller çok çabuk zayıflar.

Bu sorunun temeli tamamen ön camın imalatında kullanılan boyanın çok fazla olmasıdır.Bu husus, bu cihazlar ilk çıktığında buralarda dile getirildi.Doktor'da kabul edip isteyene yeni cam gönderme ve hatta bayilere yeni camların gönderildiğini, isteyenin oradan değiştirebileceğini söylemişti yanılmıyorsam.Bu söz hala geçerlidir sanırım.Çünkü next ve üreticisi olan Atmaca elektronik bu hususta duyalılar.Buralara ulaşan hiç kimse kolay kolay geri dönmez ve dönmemiştir.Şahsen ben ne zaman gitsem hiç zorluk çekmeden sorunumu giderdiler.

Kolay gelsin.
                              Garanti süresi devam eden cihazların ön camını delerseniz garanti dışı kalır...............

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X