• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mach1 Kimdir ???

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tık Tık TIk mach1 ustaaaaaaaaaaaaaaaa gelde şu yüzünü görelim yaw bak Herkes merak ediyor.Şuraya bir resmini koyda Çarşıda pazarda görürsek aaaaa mach1 usta diyebililim Saygılarımla Üstat...

Yorum yap

herkesin kendine göre nedenleri var,bu yüzden tanışmak isteyenler zaten tanışıyor ama teşhir kesinlikle sakıncalı,kendisi görülmek istese yüzlerce yerde zaten resimlenirdi,herkesin kendince sebepleri var ben isterdimki bu foruma katılanların hepsi yanda resimleriiyle çıksın..kaç kişi kabul eder bir düşünün sanra başkalarından bekleyin...boşverin.

Yorum yap

doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        herkesin kendine göre nedenleri var,bu yüzden tanışmak isteyenler zaten tanışıyor ama teşhir kesinlikle sakıncalı,kendisi görülmek istese yüzlerce yerde zaten resimlenirdi,herkesin kendince sebepleri var ben isterdimki bu foruma katılanların hepsi yanda resimleriiyle çıksın..kaç kişi kabul eder bir düşünün sanra başkalarından bekleyin...boşverin.
        Sayın doktorum görüşlerinize aynen katılıyorum.yanda resimleriyle çıksın derken eger avatar resmiyse ben hazırım.selam ve sevgiler.
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

bence bir insanın yüzü o kadarda önemli değil (görmek açısından) ben zaten mach1 ustayı görüyorum kalpten onun nasıl biri olduğunu burada görüyorum bana bu yetiyor sevgili doktor üstadında dediği gibi teşhir iyi değil mach1 ve doktor sizi ve ekibini çok seviyorum ...

Yorum yap

Burada herkez sanal bir ortamda bilgisinin yettiğince paylaşımda bulunuyor ve bu tip sanal ortamların amacıda zaten bilgi paylaşımıdır ,
            ama bazen bu paylaşımlar sırasında iyi bir dost ve arkadaş da edine biliyor insan buda bu tip sanal ortamların extra bonusu oluyor mesela paylaşımda bulunduğum bu ortamlar bana edindiğim bilgiden hariç tako abim gibi lynch dostum gibi gerçek anlamda dostlarda kazandırmıştır

gelelim mach1 kimdir ;
            şuan herkezin kafasında canlandırdı bir mach1 var ve herkez mach1 i nasıl düşündüğünü neler hissettiğini belirtmiş zaten,
            bence gizemli olan herşey merak edilir bu gizem bozuldumu işin sihri bozulur o yüzden böyle olması en güzeli heralde

sevgiler.

Yorum yap

bence bir insanın yüzü o kadarda önemli değil (görmek açısından) ben zaten mach1 ustayı görüyorum kalpten onun nasıl biri olduğunu burada görüyorum bana bu yetiyor sevgili doktor üstadında dediği gibi teşhir iyi değil mach1 ve doktor sizi ve ekibini çok seviyorum ...

Ben aynen öyle düsüniyorum

Saygilarimla

Yorum yap

hocamı tanımıyordum o kadar güzel anlattinizki tanımişgibi oldum hepınıze teşekkür ederim

Yorum yap

Bende hala bilgisayarda Astradan gelen yayınların hangi TP' lerinin hangi sinyal seviyeleri ile 2 ayrı çaptaki anten ile alındığını gösteren bir liste var Tarih Nisan 2002 demiş ve İstanbulda bir semt belirtilmiş. Daha sonra bir tanıdıkta resmini gördüm. Söyleyebileceklerimin hepsi bu.

Yorum yap

türkiyede iki tane ali baba var biri ail şen biride mach1 hocamız gerçi takımları
                    ayrı ama sevgileri çığ gibi büyük ben ikisinide candan tebrik ediyorum kendi alanlarının birnumarası seni seviyoruz hocam iyiki varsın saygılar

Yorum yap

mach 1 insan canlısı ve hoş sohbet birisi ayrıca kenside bu işi gerçekten bilen mutavazi bir kişileğe sahiptir onu tanımak istiyorsan fuara geleceksin sohbet etme imkanı bulacaksın bu anlatıklarım merakını biraz olsada yenmiştir inancındayım...

Yorum yap

41 mesaj yazılmış ama hocamız hiç mesaj yazmamış çok ilginç
                        hocam 1-2 cümle bişey söyle yaw
                        bide fuar diyorsunuz
                        fuarda hangi stand'da ve nasıl tanışabiliriz ?

Yorum yap

Wildermess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

fuarda hangi stand'da ve nasıl tanışabiliriz ?
                          aslında tüm standlarda olabilir ama
                          next yada triple dragon standında olabilir kanımca :mzk:

Yorum yap

ustam hangi standda olacagını yaz yoksa mach 1 pankartlarıylan aramayalım seni , sırf seni görmek için bu fuarı ziyaret edecegim.
                            bildigim bir şey varsa mach 1 hakkında oda onun sayesinde next cihaz kullanmaya başladıgımdır.

Yorum yap

hocamızı fotoğraftan gördüğüm kadarı ile tarif edeyim çok mütavazi bir görünüşü var..benim gördüğüm fotoda hocam şimdi nasıldır bilmiyorum işi gücü bir kenara bırakıp yemek yemelisiniz...kusurumuz olduysa affola...saygılar...
                              o iyi bi insan...şüpheniz olmasın...
                              no coment

Yorum yap

mach1, uydu forumunda gerçek bir efsane.İşletme Fakültesi`ni bitirmiş. uydu yayıncılığı ekipmanları ile amatör olarak ilgileniyor.Ama formlarda bir fırtına gibi esiyor.Uydu forumları dışında otomobil forumlarında gaza köküne kadar basanlardan

Dijital uydu sistemleri yabancı müzik sinema ve klasik amerikan arabaları vazgeçemediklerinden. eğer uyumuyor veya bir iki nefes almak için gezintiye çıktıysa bilin ki internette sörf yapıyor yardım arayanlara öneriler gönderiyor. Formlarda en sık karşılaştığı sorular şifreleme sistemleri keyler ve next cihazlarla ilgili yazılım istekleri. Her gün yüzlerce soruya yanıt veriyor. Kendini dijital uydu yayıncılığı ile ilgili tüm konularda yetkin hissediyor.

forum kurallarına uyulmaması.art niyetli kişilerin sadece birilerini kızdırmak amacıyla mesaj atmaları.bir forumlardan kopyalanıp diğer bir foruma yapıştırılan dosyalara bazı uyanıkların sanki kendisi tarafından yazmış gibi sahip çıkması.Mach1 in canını sıkıyor.

herkesin kendi gibi davrandığı kimsenin kimse ile yarışmadığı paylaşmanın karşılıklı saygı ve sevginin herşeyin üstünde olduğu forumlarda klavye koşturmak istiyor.

2006-3 uydu dünyası dergisin alıntıdır.

MACH1 UNUTAMADIGI

Gerçek hayatta birbirini tanımayan satturkey forumunda birbirleriyle tanışan can çiğer birbiri için herşeyi yapabilecek arkadaş grubumuz ile 1999 yılında buluşma kararı aldık fuar kapısında heyecanla birbirimizi bekleyip sonra tanışmamızı unutamıyorum O arkadaş grubumuz bu güne kadar o samimiyeti hiç aksatmadan sürdürdü. forumların uydu hobisinin en güzel yanı olan samimi ve güzel arkadaşlığı kazandırması benim için mutluluk verici anıdır

2006-3 uydu dünyası dergisinden alıntıdır. teşekürler mach1 hocam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X