• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

arçelik as-500d cı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arçelik as-500d cı

usta benim cihazı kapatıp açtığım zaman sesi kapalı iken açılıyor ve direk 1. kanaldan açılıyor önceden böyle birşey yoktu nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkürler

bana cevap verebilecek kimse yokmu

Yorum yap

Cihazınızı kumandası ile kapatıp açtığınızda hangi ayarlarda ve kanalda kapatmışsanız aynı ayarda ve kanalda açılır.
      Enerjisini kesip yeniden verdiğinizde son olarak kumandayla kapattığınız ayarlarda ve kanalda açılır

Yorum yap

hakfad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bana cevap verebilecek kimse yokmu
        cihazı tüm uydular konumunda kapattığınız için 1 ci kanalda açılır ilgili uydu üzerinde iken kapatıp açın
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yok abicim ben mesela 15. kanalda kapatıyım yine 1. kanalda açılıyor yani hangi kanalda kapatırsam kapatıyım 1. kanalla açılıyor ve sesi açılıyor

Yorum yap

yok abicim ben mesela 15. kanalda kapatıyım yine 1. kanalda açılıyor yani hangi kanalda kapatırsam kapatıyım 1. kanalla açılıyor ve sesi açılıyor
            dostum siz juno yazılımmı kullanıyorsunuz yoksa vulcano mu hangi yzılım var cihazda
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Daha önceleri kulandığım cihazların birinde sizin dediğiniz özellik vardı kullanıcı seçenekleri diye bir bölümde galiba ( çok zaman geçti pek hatırlayamıyorum) cihaz açılışta başlamasını istediğiniz kanalı seçebiliyordunuz.belki bu cihazda da böyle bir özellik mevcuttur.bir kontrol ediniz.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

tamam sağolun ilginiz için

Yorum yap

arçelik as-500d cı abi buna hangi versiyonu yüklemem gerekiyor ve yükleme programını nerden bulabilirim tam olarak söyleyebilirmisiniz yanlış yapmak istemiyorum babam uçan tekmeyle bana dalmasın şimdiden allah razı olsun
                  sistem bilgisi 591
                  yükleyici vers. l1.12
                  cihaz vers. v5.0.32
                  uygulama vers. b5-scı 5.04.63
                  son güncelleme tarihi mar.08.2004

Yorum yap

arçelik as-500d cı abi buna hangi versiyonu yüklemem gerekiyor ve yükleme programını nerden bulabilirim tam olarak söyleyebilirmisiniz yanlış yapmak istemiyorum babam uçan tekmeyle bana dalmasın şimdiden allah razı olsun
                    sistem bilgisi 591
                    yükleyici vers. l1.12
                    cihaz vers. v5.0.32
                    uygulama vers. b5-scı 5.04.63
                    son güncelleme tarihi mar.08.2004
                    cihazınızı goldmastere çevirmenizi öneririm bunun için aşağıdaki linkten dosyayı indirip içindekileri sırasına ve tarife göre cihazınıza yüklemeniz yeterlidir
                    karar sizin

http://ul.to/x5ifl8
                    Şehidimiz Nurlanır
                    Gazimiz Onurlanır
                    Namusumuz Bayraktır
                    Yarimiz Vatandır

Yorum yap

abi biraç açıklama yaparmısınız çevirirsem ne gibi faydaları olucak bilgi verirmisin

Yorum yap

cihazı resetlemek nasıl oluyor yardımcı olurmusun abicim

Yorum yap

abicim restar nasıl yapılıyor

Yorum yap

abicim restar nasıl yapılıyor
                            reset fabrika ayarlarına dönmektir.

Yorum yap

abi biraç açıklama yaparmısınız çevirirsem ne gibi faydaları olucak bilgi verirmisin
                              çihazın goldmastera dönmüş olacak ve aynı zamanda yazılımlı olacak biss şifrelerini girebileceksin ve aynı zamanda diğer acılabilen şifreli kanalları izleme imkanın olacak.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X