• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli v2.80 Yazılımıdır.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sevgili kanuncu yanlış anlamadım değilmi şöyle diyorsun yani: Bir araba alamaya gittin araba kapalı bir kutu içerisinde göremiyorsun veya test edemiyorsun ama kutunun üzerinde airbag, cam tavan, abs, hidrolik direksiyon, eds, vs. vs. yazıyor sende alıyorsun sonra bir bakıyorsun ki bunlar yok ama sen diyorsun ki nasıl olsa dört teker bir direksiyon var beni nereye istesem götürür. Helal olsun sana (bende böyle br araba var istersen sana satayım)

Yorum yap

casper11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sevgili kanuncu yanlış anlamadım değilmi şöyle diyorsun yani: Bir araba alamaya gittin araba kapalı bir kutu içerisinde göremiyorsun veya test edemiyorsun ama kutunun üzerinde airbag, cam tavan, abs, hidrolik direksiyon, eds, vs. vs. yazıyor sende alıyorsun sonra bir bakıyorsun ki bunlar yok ama sen diyorsun ki nasıl olsa dört teker bir direksiyon var beni nereye istesem götürür. Helal olsun sana (bende böyle br araba var istersen sana satayım)

Yorum yap

19500e gshare hariç birşey beklemeyin bence arkadaşlar çıkacağını sanmam..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          19500e gshare hariç birşey beklemeyin bence arkadaşlar çıkacağını sanmam..
          Sayın hocam böyle dedikten sonra umutlarım tükendi.Yenilik bu cihazlar icin artık hayal
          MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

Güzel benzetme

casper11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşım..keşke araba olsaydı..inanın test etmek daha kolay olurdu..ancak benim söylediğimi biraz yanlış anlamış gibisin..örnek bir cep telefonuda fotoğraf çekiyor bir nikon makinede fotoğraf çekiyor..ama üretim amaçları farklı..hiç nikonla çektiklerin ceptelefonu ile çektiklerinle kıyaslanabilirmi..yada video çekmesi nikon fotoğraf makineside hd video çekiyor sony video kamerasıda şimdi sorarım ikisi aynı kalitede olabilirmi..vs..yani cihazın üretilmesindeki ön amaç önemli..sizlerin dertli oldukları tüm konulardan bende dertliyim..ama Allah için bir uydu cihazında ön planda hız(ki eski2000 lerin hızı yok ama piyasadaki hd cihazlardan yinede hızlı sayılır),görüntü ve ses kalitesi aranır..diğerleri bu kadar önemli değildir..tamam özellikler fazlalaştıkça satışta artı faktör yaratır ama işte sonucuda hüsran olur.., 19500 görüntü kalitesi hiç bir cihazda yok..sesde öyle(henüz Türkiye de bahsettiğim kalitede yayın yok) 23.5 astrada ayarları oynadığım da (ki bende çıkIşlar logitech z 906 ya bağlı olsada gelen ilk sinyalin(hd lmb-yeşil kablo-150 çanak-19500SUPERIOR) kalitesi çok önemlidir.)son derece kalite..internet üzerinden çözüyor ya bana lazım olan o..mademki evde internet var gir pc den youtuba vs ye ne diye cihazla uğraşayım ki..biyerlerimi yırtsamda 19500 pc gibi giremez performansının kıyaslamak söz konusu bile olamaz.Ama ticari amaç çerçevesinden baktıkmı...adam tanıtım yazısına işte şuda var buda var diye yazar malı satacak ya..yani sözün kısası..biz eskilere takılıyoruz ya... ki çok haklısın..eee şu andada koyunun olmadığı yerde keçi,abduraman çelebi..bilmem anlatabildim mi..sevgiler saygılar.

Yorum yap

NEXTe GUVENELIM...............

Merhaba Arkadaslar
              AZERBAYCANDAN KUCAK DOLUSU SELAMLAR

NEXT YE 19500 HD CIS Superior aldim. G-share cok iyi. 36 E Eutelsat uydusunda sifreli 25 HD ve 200 SD kanali bedava izliyorum. Youtube sorunsuz calisiyor.

Ama sizlere de katiliyorum hatalar da var .......
              -Pip 2 ozelliyini kullandigimda HD kanallar bozuluyor.
              -Web broser Internet (Google) coook agir calisiyor.
              -Kanal gecisleri biraz zayif
              -Receiver Wi-Fi adaptoru zaman zaman gec taniyor
              -IP TV yok

Next Servise e-mail atdim. E-mailime cevap geldi. Tum hatalar ArGe-ye iletilmis yeni yazilimla aradan kalkacak........

Nexte sonsuz tesekkurler. Yeni yazilimla tum hatalar duzltilir INSALLAH ....

Yorum yap

kanuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                DEĞERLİ ARKADAŞLAR...
                Hepiniz dertlisiniz ..sizleri çok iyi anlıyorum..ancak şu noktaları göz önünde bulundurun lütfen..bir cihaz üretilirken bir hedef göz önüne alınır..örneğin next 19500 superior..nedir...bu bir recevoir yani uydu alıcısıdır...bu ne bir bilgisayardır..nede bir videodur nede bir vs vs dir..bu özellikle hd ve sd uydu yayınlarını almak için düzenlenmiş dijital bir uydu alıcısı olarak tasarlanmıştır.. şimdiki şifre çözücüler..*** yazma ..yada *** dosyası yükleme devirleri bitmiş..kullanıcıları internet üzerinden zahmetsiz bir çözüme ***ürmüşlerdir..bu en azından benim görüşüm..gelelim cihazımıza..yok hava durumuymuşda yok taramasıymışta veya işte internette sörf müşte...kardeşim geçin bunları(alın bir laptop yapacağınızı yapın) bu cihazlarda ana amaç diğer uydularda yerel şifreli yayınlar harici bir takım paketlerde olan yayınları işte maçmış..nat.geo.discover..yada ....yayınları size internet aracılığı ile bir serverden sunması.. bir bilirkişi olarak zaman zaman dostların evlerinde yada işyerlerinde şu veya bu şekilde bir çok marka cihaz ayarları yaptım..inanın ne next in görüntüsü ses kalitesi vede gerek yazılım gerekse teknik destek manasında hiçbir artıları yok..elimizdeki nimetin değerini bilin...ya en azından şu sitede bile her türlü derdimizi ortaya koyabiliyoruz..yapılan hatalar var diyemiyeceğim hd ler daha doğum aşamasında hasta doğdular..next te şu anda 2000 lerde elde ettiği başarının mirasını yiyor..hatalı olabilirler düzeltmeleri önemli..ben şahsen yeni bir cihaz daha çıkarsalar belki biraz daha temkinli yaklaşarak yine next alırım..sizlerden isteğim özellikle şu ..bir uydu cihazından uydu ile ilgili işlevleri isteyin bunlarla ilgili sorunları yazıp çözüm isteyin derim..son olarak sizler nextin genel müdürü olsanız böyle cihazları üretip piyasaya sürerek namınıza gölge düşürmek istermiydiniz..belli ki onlarda bir süreçten geçiyorlar..inanıyorum ki bundan sonra daha dikkatli seçim yapacaklardır...hepinize sevgi ve saygılar...

2.80 yazılmda olup, donmalara pes dıyenlere,bır tavsıyem olabılır!!
                eyer eklentılerın esırı deyılsenız!!
                eyer bır bır mavı menu görmekten bıktıysanız!!
                bedava geşaharem kaybolur dıye korkuyorsanız!!
                veya ucretlı servırım kaybolur dıye korkuyorsanız!!
                daha az zorlanmış bır yazılım ve kılasık örıjinal sıyah menuyu bır göreyım dersenız..

hıç korkmadan, v.1.97 ıle v,2.9 yazılımlarına dönebılırsınız..
                fabrıka ayarlarına dönmezsenız, hıç bır ayar,canallar, servırler falan sılınmez...

nöt yazılımları,arka sayfaların alt bölümlerınde bulabılırsınız..
                optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Dreamsky-NXP256HDV1.70-2012-9-19.zip
                  2079 49.16 Mb 21.09.2012 23:20

next 19500 sp avrupa daki cihaz dreamsky next cihazı ile uyumlu yazılım test edildi
                  türkce dil mevcut degil

Yorum yap

erpinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Dreamsky-NXP256HDV1.70-2012-9-19.zip
                    2079 49.16 Mb 21.09.2012 23:20

next 19500 sp avrupa daki cihaz dreamsky next cihazı ile uyumlu yazılım test edildi
                    türkce dil mevcut degil
                    Peki yazılımı yükleyip denedin mi ? Nasıl değişiklik veya iyileştirme var.
                    MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

arabad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Peki yazılımı yükleyip denedin mi ? Nasıl değişiklik veya iyileştirme var.
                      evet denedim calısıyor türkce sini bulamadım stabil calısıyor sorunsuz

cihazda donma yok g share calısıyor

menü hızlı ve animasyonlu

3 g modem sorunsuz calısıyor

ekstra oyun menüsü var

Yorum yap

Yazilimin uymadigini herkes biliyor kullaniciya yukletip cihazin bootta kalmasinimi istiyorsun sonra next i kotulesinler cihaz coktu diye her nxp li cihazin yazilimibirbirine uymaz

Yorum yap

headend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Yazilimin uymadigini herkes biliyor kullaniciya yukletip cihazin bootta kalmasinimi istiyorsun sonra next i kotulesinler cihaz coktu diye her nxp li cihazin yazilimibirbirine uymaz

ozaman sende o herkezle devam et ben yükledim kullanıyorum

ve basa kişilerde yükledi kulanıyor

kmse yüklemek mecburiyetinde degil

anladın mı

Yorum yap

erpinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ozaman sende o herkezle devam et ben yükledim kullanıyorum

ve basa kişilerde yükledi kulanıyor

kmse yüklemek mecburiyetinde degil

anladın mı
                            Yükleyip kullanıyorsan, ya açıklayın ya da ortalığı bulandırmayın.

Yorum yap

herkese özelden mesaj atıp olmıyan yazılımları tavsıye edıyor, cıhazları bır tarafa çekıyor ne yapmak ıstedığını tam anlamış deyılım, şü kesın ıyı nıyetınden yapmıyor!!
                              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Yükleyip kullanıyorsan, ya açıklayın ya da ortalığı bulandırmayın.
                                özelden kimseye soru olmadan mesaj atmıyorum

evet yazılımı kullanıyorum yazılımda hic bir sorun yasamadım

aCIKLAMA YAPTIM ZATEN

YAZILIM TÜRKCE DEGİL

AMA STABİL CALISIYOR

G SHARE CALISIYOR

OYUN MENÜSÜ EKLİ

İNTERNET TARAYICI AYNI SU AN ÜST YAZILIMDA İNTERNET EXPOLER OLACAK TARAYICI VE EKRAN KLAVYESİ OLACAK

ARKADSLAR TÜRKCE YAPMAYA CALISIYORLAR

YAZILIM NEXT 19500 HD CX İCİN PORTLANMIS DRUMDA

DÜZ MODELDE SU AN CALISMIYOR

..

NEXT ARGE YE İLETTİK DURUMU NEXT ARGE YAZILIMI DÜZENLER SE COK GÜZEL YAZILIM OLAABİLİR TABİ NEXT YAZILIMLA UGRASIRSA

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X