• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-Ye 2000 Dobratech Cccamd Bilgilerinin Girilmesi Resimli Anlatım

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next-Ye 2000 Dobratech Cccamd Bilgilerinin Girilmesi Resimli Anlatım

DOBRATECH server girme
    1-Menu ye bas

2-Giriş Ayarlarına gel Kırmızı tuşa bas şifre soracak 1234 gir

3-ETHERNET kısmına okeyle AĞ AYARLARI'NA okeyle

4-BAĞLANTI TİPİ DHCP seç sonra en altta KAYDET bas BAĞLANILDI derse yukarıya ip numaraları gelecek EXIT ile çıkın

5-SERVER AYARLARI yazan yere okeyleyin

6-bu sayfaya girince aşağıdaki bilgiler çıkacak

ALAN NUMARASI >>>>>>>>>>>>1<<<<<<<<<< Bu 1 olan yeri sağ yaparsanız 10 a kadar gider
    AlAN BAĞLANTISI >>>>>>>>>>AÇIK<<<<<<<<< Kapalı yaparsanız servere bağlanmaz açık kalsın
    PROTOKOL>>>>>>>>>>>CCcam<<<<<<<<<<Burda CCcam 2.011-2.1.2-2.1.3 Versionları var birini seçin
    DURUM>>>>>>>>>>>>>>>>>ALAN IP VEYA URL<<Burda URL seçin
    URL>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Serverın DNS adresini girin
    KULLANICI ADI >>>>>>>>>>>size C: dns port user pas şeklinde verilen satırda USER kısmındakini girin
    KULLANICI ŞİFRESİ>>>>>>>>>size C: dns port user pas şeklinde verilen satırda userden sonrakini girin
    CCCAM PORTU>>>>>>>>>>>>size C: dns port user pas şeklinde verilen satırda dns den sonra port var onu girin

>>>>>>>>>>>>>>>KAYDET<<<<<<<<<<<<<<<<<<< BURAYA BASIN

CONNECTED SUCCESS
    bu yazıyı görürseniz tamamdır demektir.........

Funsat'tan alıntıdır
    VU+ Duo Twin Linux HDTV...

konu sabitlenmiştir emegi gecen lere teşekkürler

Yorum yap

Resimler yeniden boyutlandırıldı. Lütfen resimli anlatım yapmadan önce resimlerinizi uygun boyutlara getirin. Aksi halde foruma oldukça büyük yük getirmektedir.

Yorum yap

mac adresindeki rakamlar dan 70 i 00 yapın.serverdeki farkı göreceksiniz.kopma çok çok azaldı.
        dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
        ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
        seninde destanını okuyalım ezberden,
        haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
        elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
        fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

güzel paylaşım Emeğine sağlık Kemal Kardeşim
          2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

network ayarları bölümünde alt taraftaki kaydet tuşunun sağ tarafındaki LK ve ACT tuşları ne işe yarıyor bilen varmı?

Yorum yap

lk-internet var.yeşil yanıyorsa.ACT internet kalitesiyle ilgili.yeşilse.süper.kahveyse düşük.
              ismail dönmez-yazar

arif nihat ASYA

Yorum yap

hocam bir sey sormak ıstıyorum. cccam girmem lazım menuye basıyorum , giris bolunmeyken kızmızı yapıp 1234 olan sifreyi giriyorum buraya kadar hersey normal ama eternet bolumune grdiğimde ağ ayarları ve yazılım guncelleme cıkıyor. Server ayarları ve kapalı paylasım ayar ne yazıkkı gorunmuyor ve server ayarlarını yapamıyorum. ne yapmam lazım simdiden teşekkürler.

Yorum yap

absolid Nickli Üyeden Alıntı
                  hocam bir sey sormak ıstıyorum. cccam girmem lazım menuye basıyorum , giris bolunmeyken kızmızı yapıp 1234 olan sifreyi giriyorum buraya kadar hersey normal ama eternet bolumune grdiğimde ağ ayarları ve yazılım guncelleme cıkıyor. Server ayarları ve kapalı paylasım ayar ne yazıkkı gorunmuyor ve server ayarlarını yapamıyorum. ne yapmam lazım simdiden teşekkürler.
                  en alttaki ayarlar seçeneğinen server kapalı olabilir. severi açık yaparsan ilgili bölüm açılır.

Yorum yap

super yaa elınıze saglık

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı
                      mac adresindeki rakamlar dan 70 i 00 yapın.serverdeki farkı göreceksiniz.kopma çok çok azaldı.
                      sizde 70 olan bende farklı tabii. her cihazın mark adresi farklı. ilk 2. sıradaki rakamlarımı kast etin? ve değiştirdiğiniz rakam sırasını yazarmısınız?

Yorum yap

arkadaşlar mac adresi 00 00 00 00 00 00 yapın.sabit ve 008 008 008 008 DNS adresi.server bu şekilde bende çok seri çalışıyor.sorunum %90 azaldı.sizde deneyin.ama serverinizdeki kartsız başkayerden verilen portla donma kırılma var.ama server da kartla verilen yayınlar çok iyi.
                        ismail dönmez-yazar

arif nihat ASYA

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar mac adresi 00 00 00 00 00 00 yapın.sabit ve 008 008 008 008 DNS adresi.server bu şekilde bende çok seri çalışıyor.sorunum %90 azaldı.sizde deneyin.ama serverinizdeki kartsız başkayerden verilen portla donma kırılma var.ama server da kartla verilen yayınlar çok iyi.
                          mac adresi 00 00 00 00 00 00 00 olarak yazdıgımı düzeltiyorum..

00 08 DC 00 00 00 olarak yazın.
                          ismail dönmez-yazar

arif nihat ASYA

Yorum yap

teşekkür ederim arkadaşım kanal geçişleri hızlı değil ama mac adresini girdikten sonra kanal seyrederken ccam da donmalar azaldı
                            vu ultimo

Yorum yap

illa elle mi girmek gerekiyor bu adresleri başka yolu yokmu arkadaşlar..???
                              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X