• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• her markaya tek tek veriliyor sıra bizede gelecek sabır gerek
    Sound Of Evil

Yorum yap

• nerdeyse bir ay olacak bi haber de yok yazılım işi zor biraz

Yorum yap

• 1-2 gün içerisinde verilecek denilen yazılım bir aydır verilemedi bu işlerle uğraşan arkadaşlardan bir açıklamada gelmiyor neyi beklediğimizi bile bilmiyoruz biz next kullanıcılarının bilgi sahibi olmaya hakkı yokmu söyleyecekleri yazılım şu gün verilecek şu kanalları seyredebileceğiz gibi kısa bir mesaj yeter bize ama muhatap olarak kimseyi bulamıyoruz arkadaşlar yazılım verilse bile neyi seyredeceğiz multiler zaten gitti geriye ne kaldı ki neyse beklemeye devam.....

Yorum yap

• nihat_kasal Nickli Üyeden Alıntı
          1-2 gün içerisinde verilecek denilen yazılım bir ardır verilemedi bu işlerle uğraşan arkadaşlardan bir açıklamada gelmiyor neyi beklediğimizi bile bilmiyoruz biz next kullanıcılarının bilgi sahibi olmaya hakkı yokmu söyleyecekleri yazılım şu gün verilecek şu kanalları seyredebileceğiz gibi kısa bir mesaj yeter bize ama muhatap olarak kimseyi bulamıyoruz arkadaşlar yazılım verilse bile neyi seyredeceğiz multiler zaten gitti geriye ne kaldı ki neyse beklemeye devam.....
          arkadaşlar niye versinlerki cihaz eski 2mb.flş.yazılım zor dyorlar türkçesi yenisini alın diyor .bende.2500.fmb.elimde patladı.şimdide.2500.inf.ben bu ccihazlara 600.ytl .para ödedim.elimde.bomba gibi patladı.bilmem anlata bildimmi?:zzz:

Yorum yap

• banada yardım edermisinizmakinama nasıl versiyon atabilirim

Yorum yap

• Bence her kes deniz kenarinda tatil yappmakla mesgul oldugu icin yazilim cikmiyor.belki de sayin ustalarin tatilinin bitmesini beklemek en dogru sey olur.
              tibii ki ustalarinda tatile cikma hakki vardir !

her kese iyi tatiller
              Guney Azerbaycan da 35 milion turkun yasadigini ve kendi dillerini ogrenmeleri yasak oldugunu biliyormuydunuz?

Iran da yasayan 35 milion azerbaycan turklerini unutmayin.

Yorum yap

• next in önderliğinde zenginlik bayrağını göklere çıkaran,fildişi kulelerde yaşan başta Yüksel Elektronik patronları daha niye uğraşsınki eski cihazlarla..keyifler tıkırında orada..aldı yürüdüler..Allah daha çok versin..ama maalesef durum bu..bundan sonra destek verilmez bu cihazlara tahminim..birde yeni cihazlarda kaliteyi düşürmeseler çok iyi olur..super plus serisindeki çin malı beslemerin iflas ettiği gibi..galiba geri çekecekler bu cihazları piyasadan..

Yorum yap

• arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz size anlam veremiyorum
                  çıkmış bir kaç arkadaş burda vay makinayı değiştirelim vay yazılım yoksa ayıp ederler neyin lagalugasını yapıyorsunuz bugüne kadar next kullandım bugünden sonrada kullanırım beğenmiyen değiştirsin makinasını elbet hocalarında bir düşündüğü vardır herşey tuşlara basmak kadar kolay olmuyor size kimse aman makinayı değiştirmeyin demiyor değiştiren değiştirsin burda boş boş trip yapmasın
                  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum yap

• onların amacıda zaten yeni versiyon makina satmak degilmi dostum

Yorum yap

• fmb inf serileri teterinçe destek aldı 2003 /2008 .

fmb inf 2000 serisinne iyi tatiller degilmi dostum

Yorum yap

• Hocam next 2000xcıs plus lara yeni yazılım gelecekmi? Bekliyoruz şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• next2000ye xcısplus için yazılım lütfen

Yorum yap

• karakoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşlar niye versinlerki cihaz eski 2mb.flş.yazılım zor dyorlar türkçesi yenisini alın diyor .bende.2500.fmb.elimde patladı.şimdide.2500.inf.ben bu ccihazlara 600.ytl .para ödedim.elimde.bomba gibi patladı.bilmem anlata bildimmi?:zzz:
                            değerli arkadaşım,
                            elinde bomba gibi patlatmana hiç gerek yoktu.birkaç kez ben bu konuda yazmıştım,bir kez daha yazıyım.
                            özellikle bu tür çok uluslu şirketler elektronik,oto vsvs. daima kendilerini yenilemek zorundadırlar. bunlarında yaptığı bu. kaldıki bazıları sağlam mal yapmadıkları gibi ürünü satıncaya kadar arkasında oluyorlar.next daima kaliteli ürünlerle karşımıza çıktı. bak kendi ağzınla diyorsun.hala 1 mb cihaz kullanıyorsun yani çalışıyor. o zaman şöyle bir düşünmeni rica edeceğim.ortada suçlu varmı,kaldıki bendede durum aynı idi. ama baktım hızla yenilemeye gidiyorlar .1 mb fazla bir değer kaybına uğramadan 2mb çıktığında biraz fedakarlıkla sabit çanak kullanan örnek sadece türksata bakmak isteyen bir kullanıcıya verdim gitti. ve şu anda sende olduğu gibi sattığım şahıs hala cihazı sorunsuz kullanıyor. sen cihaz çalışıyor diye destek bekliyorsun adamlar yeni cihazlara desteği yetiştiremiyor kaldıki yer sorunu hallolmuş olsa eminim onada desteği verirlerdi.gördüğüm kadarı ile en güzel ve hızlı destek nextte.gir internete bak kimler ne çıkarmış en son yazılımları ne zaman verilmiş vsvs.(ben on yıl filanca kanallar açık diye cayır cayır cihaz satıp fıs olanlarından tutta,işte filancalar auto deyip bi nane olmadıklarınıda gördüm ama tuzaklara hiç düşmedim.ama nextte hiç tuzak yok adamların kendilerini yenilemeleri en doğal hakları) yani biraz iyi niyetli düşünmemiz gerekir diye düşünüyorum.bizler biraz daha profesyonel kullnıcılarız bu nedenle daha iyilerini istiyor yenilere yöneliyoruz.ben şahsım adına bana gelen tanıdıklarıma nexten enaz 150 cihaz sattırdım. hiçbirinden şikayet yok şükür bazılarına yazılım vsvs yüklemesinde filan yardımcı oluyorum hepsi o kadar. sanada tavsiyem o,biraz geç kalmışsın ama elinden hızla çıkarmanda yarar var korkma garanti ver üstüne bardakla su dökmedikç.e bu cihazlar bozulmaz.

Yorum yap

• 2000 fmb+inf +x +hepsine yazılım bekliyoruz gözlerimiz mach 1 de
                              Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
                              Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

• dunkes:
                                1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz size anlam veremiyorum
                                çıkmış bir kaç arkadaş burda vay makinayı değiştirelim vay yazılım yoksa ayıp ederler neyin lagalugasını yapıyorsunuz bugüne kadar next kullandım bugünden sonrada kullanırım beğenmiyen değiştirsin makinasını elbet hocalarında bir düşündüğü vardır herşey tuşlara basmak kadar kolay olmuyor size kimse aman makinayı değiştirmeyin demiyor değiştiren değiştirsin burda boş boş trip yapmasın
                                zaten değiştireceğim arkadaşım inpax alıp işi temelinden bitireceğim next 2500 x dpcı plus uda sırf çanağı uydulara çevirmek için çevirici olarak kullanacağım paylaşım alabilecek arkadaşlarada tavsiye ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X