• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 7500 cardshare yazılımı hakkında yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 7500 cardshare yazılımı hakkında yardım

ustalar bi zahmet bi el atın şu işe.next 5000,5500,6500,7500,8500 cihazlarının yazılımları DnUpMan5.3 loader ile yüklenmiyormu?cevap evet ise,ben 7500 fta ve 7500 cı xpa lı cihazların ikisinede enson çıkan cardshareli yazılımı attım ve aynen anlatıdığı üzere c/s yi açıp kırmızı tuşla kaydet deyip çıktım.CS VER 0.9 ile newcamd servera bağlandım.server a bağlanıyor fakat cihazdaki ilgili kanallar açılmıyor.server newcamd 5.25.bu server sharemax ile superpluslarda sorunsuz kanallar açılıyor.7500 lerde niye açılmıyor.lütfen olumlu yada olumsuz bi cevap yazarmısınız.saygılarımla.

Yılbaşına doğru belki yazılım verilecek server desteği çok zor çünkü 9000 ve plusçulara veriyorum 9000 ciler zaten doldu gibi server plusçularada vermeye başladım yer kalmayacak her bayi satıcı kendi serverını kurmalı artık ben herkesi taşıyamam kaldırarama çünkü yerim yok ..Parça çıkacak dangel dediğimiz eğer planlarda bir değişiklik olmaz ise ay sonu belli olur

mach1 hoca yazmıştır

Yorum yap

arkadaşım ilgin için teşekkürler ama bu bahsedilen server verme veya vermeme olayı değil.ben hazır serveri kullanamıyorum.şuan aktif olan ve bu forumla alakası olmayan bi server.superplusda sorun yaok next 7500 lerde neden olmuyor nedenini araştırıyorum.yinede sağol.

Yorum yap

cunku tool coktu...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X