• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vestel 48UA9300 4K Led Tv + Wetek Play 2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sonunda fabrika müdürü aradı arkadaşlar. Tv'ye harici kutu takanlar bu hatayı alıyorlar dedi. Vestel kalitesi diyenlenler haklıymış. Ben kalitesiz olduğuna inanmamakta ısrar ediyordum. Artık ben de öğrendim.4k tv alırken bir kere daha düşünün derim

Yorum yap

Vestelden uzak durulacak demekki Samsung Philips Sony vs varken zaten vestel arçelik beko gibi şeyler tv de alınmaz ancak beyaz eşyada mutfak ürünlerde belki alınacak marka bunlar.
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Geçenlerde karşılaştırmıştım, LG'nin 84" TV si bile Vestel'den daha ucuz, Bu nasıl yerli malı anlamadım.
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
          Vestelden uzak durulacak demekki Samsung Philips Sony vs varken zaten vestel arçelik beko gibi şeyler tv de alınmaz ancak beyaz eşyada mutfak ürünlerde belki alınacak marka bunlar.
          Ben pişman oldum fazlasıyla. Tv izlerken ekran kararıp tekrar görüntü geliyor wetek play 2 takılıyken. Televizyon izlemenin wetek kullanmanın zevki kalmıyor. Wetekciler uzak dursun vestel 4k tvlerden. Harici kutu takılınca yapıyor dedi fabrika müdürü. Müşteri hizmetlerine hala çözmediniz dedim. Bakalım ne olacak.

Yorum yap

Bende 9300 almayı düşünürdum dediğiniz iyi oldu acaba 9400 serilerinde aynı sorun varmıdır yabancı marka tv alma istemiyorum..
            WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
            K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

İade edilebiliyor mu acaba isteklerimi karşılamıyor desem. Tüketici haklarını bilen var mı bu konuda. 7 aylık cihaz aldığım günden beri böyle.

Yorum yap

Grundıg vlx 9600 nasıl bir tv,bilgisi olan arkadaşlar paylaşımda bulunabilirmi?
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Grundıg vlx 9600 nasıl bir tv,bilgisi olan arkadaşlar paylaşımda bulunabilirmi?
                  şu anda piyasada satılan en kaliteli ürünlerden biridir.mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

Yorum yap

simplymessert Nickli Üyeden Alıntı
                    Denedim olmadı. Ne dandik ya vestel 4k tv. Tavsiye etmem kimseye. Kendisi bozuk olmasa bile android tv box lara hiç uyumu yok. Wetek p2ye yazık oldu vestelin yanında
                    vestel 9300 tvlerde menu kaynaklar isimli bir menu gelip hangi HDMI slotuna cihazının bağlı ise duzenleden gelismis e getirdikten sonra (rgp full, ybrcr 4:4:4 vs) seçin

HDMI slotlari fabrika ayarlarinda default olarak kisitlanmıştır.

Eger en cok kullandiginiz cihazin oldugu hdmi slotunu gelismise getirirseniz bant genişliği artıyor.

belki sorunuzu bu yöntemle çözebilirsiniz...

Yorum yap

zkartal Nickli Üyeden Alıntı
                      vestel 9300 tvlerde menu kaynaklar isimli bir menu gelip hangi HDMI slotuna cihazının bağlı ise duzenleden gelismis e getirdikten sonra (rgp full, ybrcr 4:4:4 vs) seçin

Eger en cok kullandiginiz cihazin oldugu hdmi slotunu gelismise getirirseniz bant genişliği artıyor.

simplymessert deneyip yazarsanız çok iyi olur belki bu tv den almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olursunuz...

Yorum yap

zkartal Nickli Üyeden Alıntı

Ben anlamadım ama. Servis fabrika böyle bişey demedi. Yazılım atıldı. Anakart değişti eve servis geldi elektriği kontrol ettiler. Sürüncemede hala çözülmedi hala. Dediğiniz ayarı nasıl yapacağımı anlatırmısınız ayrıntılı olarak. Kaynak seçim ekranında hangi giriş kullanılacaksa o seçiliyor sadece sanırım. Hdmı1 üzerinde mi menüye basacağın o menüye nerden giriliyor. Menü ayarlarda tam ekran formatı renk ayarları hdmi tam alan gibi standart ayarlar var.

Yorum yap

Birde son çare olarak priz i aç ve topraklamayı çıkar bu şekilde çare bulan kişiler varmış...genellikle sarı yeşil kablo olur...

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Birde son çare olarak priz i aç ve topraklamayı çıkar bu şekilde çare bulan kişiler varmış...genellikle sarı yeşil kablo olur...
                            Özel akım korumalı priz bile aldım. Prizleri servis ve binanın tesisatını yapan kontrol etti źaten

Yorum yap

Şikayetvar yetkilisi Emre bey aradı az önce sizin sorun wetek play2 kaynaklı servis başka tv ile test etsin videosunu görelim dedi. Tvlerini aklamaya çalışıyorlar. Evde 82 ekran samsung led tv var onda hiç sorun yok hiç gidip gelmiyor görüntü

Yorum yap

Sen sadece topraklama kablosunu prizden çıkar o kabloda elektrik yok birde öyle dene kim test ederse etsin sadece prizi sök ve kabloyu çıkar sonucu yaz...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X