Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next - NextStar > Next YE-9000 Serileri

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 03-02-2006, 00:10   #41
Pride
Özel Üye

Pride kullanıcısının avatarı

Üye No: 99
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Dream-Multimedia Dm7020-Monitored ;Philips 37'' LCD TV HDTV Pixel Plus2 & Ambilight2

Kart Paylaşımı: Dreambox 7020s-Gbox2.1b With Gemini 4.10

memolis resim tıpatıp aynı.!
aslankral cihazın kutusundan resimlemiş....neye varmaya çalışıyorsun?
________________________________________________________________________________
Pride is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-02-2006, 14:37   #42
flyHaN
Deneyimli Üye

flyHaN kullanıcısının avatarı

Üye No: 16
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Next

dün bende 9000 cı aldım...
işte izlenimlerim:
cihazı her yönüyle inceledim, bence bu güne kadar kullandığımız nextlerin en iyisi...
işte harikaları:
1:animasyonlu menü
2:hızlı kanal geçişleri
3:mükemmel renkler
4:muhteşem bir ses
5:egulaizer 5 band
6:ekranı 13 e bölme
7:uydudan güncelleme
8:hafıza yedekleme(bu mükemmel bir olay, kanal listelerinizi yedekleyip yazılımdan ve fabrika ayarlarından sonra geri yüklüyorsunuz)
9:turkçe teleteks,yazılar çok açık ve net
10:ekrandan resim çekme ve arka plan olarak kullanabilme,ayrıca bu çektiğiniz resmi boz yap oyunu olarak kullanabilme
11:iki adet kafa oyunu (satranç ve boz yap)
12:çoklu RCL geri çağırma( en son izlediğiniz 39 adet kanalı görüyor istediğinizi izleyebilme ayrıca RCL menüsünde altta ayrı bir bölümde kanal frekans bilgilerini veriyor)
yani şu an aklımda olanlar bunlar...
mükemmel değil,bence mükemmel üstü bir cihaz...
eline sağlık yüksel elektronik ihtiyaçlarımıza cevap verdiğin için...
elinize sağlık tüm emeği geçenler...
elinize sağlık desteğini esirgemeyen üstadlar...

saygılarımla...

Düzenleyen : flyHaN - Tarih : " 03-02-2006 " - Saat : 14:50
flyHaN is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-02-2006, 17:15   #43
eakat21
Gelişimci Üye

eakat21 kullanıcısının avatarı

Üye No: 985
Giriş: 12-11-2005

Uydu Alıcısı: DreamBox 500s&NEXT YE 8000 XCAM PLUS PCM

arkadaşım ne kadara aldın acaba?
eakat21 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-02-2006, 17:59   #44
lidres96
Üye

Üye No: 636
Giriş: 08-11-2005

Uydu Alıcısı: next 8000 xcam plus pcm

pvr si çıksada bi kerede onu alsak.
lidres96 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-02-2006, 14:46   #45
Pride
Özel Üye

Pride kullanıcısının avatarı

Üye No: 99
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Dream-Multimedia Dm7020-Monitored ;Philips 37'' LCD TV HDTV Pixel Plus2 & Ambilight2

Kart Paylaşımı: Dreambox 7020s-Gbox2.1b With Gemini 4.10

Arkadaşlar fiyat sormayalım....
Esnaf arkadaşları zor durumlarda bırakmayalım..
Göreceli durumları buraya taşımayalım.
________________________________________________________________________________
Pride is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-02-2006, 17:13   #46
canini
Yeni Üye

Üye No: 442
Giriş: 05-11-2005

Uydu Alıcısı: dreambox 500 s

Vallahi arkadaşlar bugüne kadar koyu bir next tutkunu ve satıcısıydım. Fakat şu yeni çıkacak cihazlar konusu o kadar can sıktı ki bıktım. Anlatamadığımız bir konu bu yüksel elektroniğe. Bakın arkadaşlar cihaz almaya gelen millet bir tutturmuş;

1. 9000 geldi mi? Cevap cı modeli geldi.
2. kart paylaşımlı bir cihazı varmış cxcı diye o ne zaman geliyor? cevab yok çünkü bırakan satıcıları bunu yüksel elektronikten bile öğrenemiyoruz.
3. pvr haricinde cxcı veya adı bile net değil (9000 x-cam plus) modelinde kesin olarak kart paylaşımı olacak mı? cevap bilmiyorum, bilmiyorum, bilmiyorum.
4. cxcı modeli floresan ekran değilmiş diyorlar? cevap bilemiyorum.

Düşünsenize müşteri cihaz almaya gelmiş. Cihaz hakkında bilgi istiyor ama cihazın ne olduğunu bilen yok. mach1 hocam lütfen rica ediyorum. Burada çok zor durumda kalıyoruz. Sizin irtibatınız daha kuvvetli şu konuları bir açıklığa kavuştursak. Zaten pvr için soru bile sormuyorum artık. Ne zaman gelir? Nedir? diye. Afadersiniz ama yalan hikayesine döndü. Bu durumun neresinden yüksel elektronik hoşnut oluyor anlamıyorum. Bunlar kolay işler değil tabi ki ama 2 senedir bir ürün hakkında bu kadar şey konuşulursa ben bunun sorunsuz bir cihaz olacağı konusunda müşterimi ikna etmem pekde kolay olmayacak. Şimdi belki yüksel elektronik yetkilileri şöyle diyebilir. Ben hiçbir cihaz için şu gün çıkacak veya çıkmayacak diye bir bilgi vermedim diye. Ama o zaman yetkili biri çıksın desin ki böyle böyle. Biri diyor ayın 15'i biri diyor Nisan ayı. Müşterinin kafasını karıştırmaktan öteye gitmiyor bu söylentiler.

Ben şunu net ifade ediyorum. Cihazı (9000 cxcı) fuarda sizler tanıttınız. Kart paylaşımı (kendi aralarında) olacak dediniz. Ama şimdi yüzbin tane dedikodu almış başını gidiyor. Lütfen ama lütfen bu konuyu biran önce açıklığa kavuşturun. Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Düzenleyen : canini - Tarih : " 07-02-2006 " - Saat : 17:16
canini is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-02-2006, 14:03   #47
memolis
Yeni Üye

memolis kullanıcısının avatarı

Üye No: 6558
Giriş: 02-02-2006

Uydu Alıcısı: next 8000cı

Varsayılan sizlerden özür diliyorum

pride arkadaşım ilk gördügüm 9000 resmi next alakası yoktu mesaj'ı erken yazdım resim düzeldi sevgilerimle.
memolis is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-02-2006, 16:15   #48
paray
Yeni Üye

Üye No: 2491
Giriş: 01-12-2005

Uydu Alıcısı: next8000

Alıntı:
canini tarafından gönderildi
Vallahi arkadaşlar bugüne kadar koyu bir next tutkunu ve satıcısıydım. Fakat şu yeni çıkacak cihazlar konusu o kadar can sıktı ki bıktım. Anlatamadığımız bir konu bu yüksel elektroniğe. Bakın arkadaşlar cihaz almaya gelen millet bir tutturmuş;

1. 9000 geldi mi? Cevap cı modeli geldi.
2. kart paylaşımlı bir cihazı varmış cxcı diye o ne zaman geliyor? cevab yok çünkü bırakan satıcıları bunu yüksel elektronikten bile öğrenemiyoruz.
3. pvr haricinde cxcı veya adı bile net değil (9000 x-cam plus) modelinde kesin olarak kart paylaşımı olacak mı? cevap bilmiyorum, bilmiyorum, bilmiyorum.
4. cxcı modeli floresan ekran değilmiş diyorlar? cevap bilemiyorum.

Düşünsenize müşteri cihaz almaya gelmiş. Cihaz hakkında bilgi istiyor ama cihazın ne olduğunu bilen yok. mach1 hocam lütfen rica ediyorum. Burada çok zor durumda kalıyoruz. Sizin irtibatınız daha kuvvetli şu konuları bir açıklığa kavuştursak. Zaten pvr için soru bile sormuyorum artık. Ne zaman gelir? Nedir? diye. Afadersiniz ama yalan hikayesine döndü. Bu durumun neresinden yüksel elektronik hoşnut oluyor anlamıyorum. Bunlar kolay işler değil tabi ki ama 2 senedir bir ürün hakkında bu kadar şey konuşulursa ben bunun sorunsuz bir cihaz olacağı konusunda müşterimi ikna etmem pekde kolay olmayacak. Şimdi belki yüksel elektronik yetkilileri şöyle diyebilir. Ben hiçbir cihaz için şu gün çıkacak veya çıkmayacak diye bir bilgi vermedim diye. Ama o zaman yetkili biri çıksın desin ki böyle böyle. Biri diyor ayın 15'i biri diyor Nisan ayı. Müşterinin kafasını karıştırmaktan öteye gitmiyor bu söylentiler.

Ben şunu net ifade ediyorum. Cihazı (9000 cxcı) fuarda sizler tanıttınız. Kart paylaşımı (kendi aralarında) olacak dediniz. Ama şimdi yüzbin tane dedikodu almış başını gidiyor. Lütfen ama lütfen bu konuyu biran önce açıklığa kavuşturun. Herkese iyi çalışmalar dilerim.
kelimesi kelimesine katılıyorum....
saygılar.
paray is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-2006, 12:51   #49
gokemgok
Üye

gokemgok kullanıcısının avatarı

Üye No: 8083
Giriş: 27-02-2006

Uydu Alıcısı: Dreambox 500 s

sağol üstad.........
gokemgok is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-2006, 21:40   #50
digicom
Deneyimli Üye

digicom kullanıcısının avatarı

Üye No: 336
Giriş: 04-11-2005

Uydu Alıcısı: Machıne 3D

Çıkmamış bir cihaz ıçın ne yorum yapılabilirki!9000cxcı için soyluyorum!saygılar...
İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!
digicom is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık