• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım

arkadaşlar bu gün bir adet ultra aldım yalnız türksattaki transponderleri hepsini sildim xcıstada silip bunu yazınca 11734 H
    MPEG-2 3291 3/4 hepsini buluyordu 9000ulturada bu özellik yokmu turksat için ne yapmalıyım daha bu cihazda yeniyim şimdiden teşekkürler saygılar

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün bir adet ultra aldım yalnız türksattaki transponderleri hepsini sildim xcıstada silip bunu yazınca 11734 H
    MPEG-2 3291 3/4 hepsini buluyordu 9000ulturada bu özellik yokmu turksat için ne yapmalıyım daha bu cihazda yeniyim şimdiden teşekkürler saygılar
    cıhazı resetleyıp 11734 de sebeke acık aratmaya yaparsan yenı cıkan kanalların hepsını bulabılırsın
    sayqılar

Yorum yap

poweristurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      cıhazı resetleyıp 11734 de sebeke acık aratmaya yaparsan yenı cıkan kanalların hepsını bulabılırsın
      sayqılar
      teşekkürler oldu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X