• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya-II

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hal33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vip şifresi gönderebilirmisınız.
    Selamlar cihazınızın MENÜ sünde bulunan CİHAZ BİLGİLERİ bölümünde bulunan ID nosunun RESMİNİ çekip Foruma koyduğunuzda gerekli V.İ.P şifresi tarafınıza gönderilecektir.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sifreh

marhaba ban iran dan azarbyjandan bir next machina aldim id : 575

Yorum yap

orumia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        marhaba ban iran dan azarbyjandan bir next machina aldim id : 575
        - Cihazın ID numarasının bulunduğu bölümün resmini çekip buraya eklemeniz gerekiyor.

Yorum yap

Selamlar, ben de VIP şifresi rica edebilirmiyim? Saygılar

170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

misafir17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Selamlar, ben de VIP şifresi rica edebilirmiyim? Saygılar
            - Vip şifreniz gönderildi.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Teşekkürler, saygılar
              170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

Tasarım hocam next machıne 3d super tek tunerli cihazımda yabancı uydudaki radyo kanallarını silmek için ve ine türksattaki radyoların kanal düzenlemesini yapamıyorum menüden giremiyorum yardımlarınızı rica ediyorum

Yorum yap

coskun016 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Tasarım hocam next machıne 3d super tek tunerli cihazımda yabancı uydudaki radyo kanallarını silmek için ve ine türksattaki radyoların kanal düzenlemesini yapamıyorum menüden giremiyorum yardımlarınızı rica ediyorum
                  Selamlar bunu yapabilmeniz için öncelikle AŞAĞIYA yazacaklarımı uygulayınız.

1.MENÜ tuşuna basınız.
                  2.Tv/Cihaz uyum ayarları menüsüne geliniz ve OK leyiniz.
                  3.Karşımıza gelen PENCEREDEN en ALTTA bulunan RADYO ARKA PLANI bölümüne gelip EKRAN KORUYUCU modunu SABİT RESİM olarak değiştirip EXİT tuşuna basınız.
                  4.Karşımıza gelen KAYDETMEK istiyormusunuz sorusuna EVET deyip çıkınız.
                  5.Şimdi RADYO bölümüne gelerek MENÜ tuşuna basarak KANAL LİSTE DÜZENİ menüsünden istediğiniz kanalları siliniz. Kolay gelsin.

ÖNEMLİ NOT: Sn.Arkadaşım normalde SORUNUZU bu bölüme değilde diğer MACHİNA YAZILIM TOPİC lerine yazmanız gerekirdi...Ve benimde bu yazdığınızı o bölüme taşımam gerekirdi, fakat böyle bir durumda sorunuzun cevabını bulamamanızı göz önünde bulundurarak bir seferliğine göz yumup BİLGİYİ bulmanız adına BURADA tutuyorum...Lütfen bir sorununuz olduğunda ilgili bölümlere yazınız. İyi paylaşımlar.
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

hocam şifre alabilirmiyim

Yorum yap

Yorum yap

Hocam ilginize tesekk ederim

Yorum yap

hocam EDUP Kablosuz LAN 802.11n USB 2.0 Ağ Adaptörü aldım machına 3d icin baglantıları girdigimde hata diye yazı veriyor cihaz aldıgım yere götürdüm oda kendi cihazına taktı baglandı oda aynı cihaz ama yazılımı eski benimki en son yazılım neden kaynaklanıyor olabilir

Yorum yap

çakır16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hocam EDUP Kablosuz LAN 802.11n USB 2.0 Ağ Adaptörü aldım machına 3d icin baglantıları girdigimde hata diye yazı veriyor cihaz aldıgım yere götürdüm oda kendi cihazına taktı baglandı oda aynı cihaz ama yazılımı eski benimki en son yazılım neden kaynaklanıyor olabilir
                            Sevgili arkadaşım aşağıda vereceğim LİNKTE bu konu ile ilgili bazı açıklamalar mevcuttur bir bakın ve bağlanmayı deneyin...

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61964

ÖNEMLİ NOT: ( Birde nümkün olduğunca konularla ile ilgili verilen linklere yazmaya gayret edelim..Normalde bu konuyu diğer yere taşımam gerekirdi ancak BİLGİYİ rahat bulmanız adına bir kez bırakıyorum... Böylece konular birbirine karışmamış olur anlayışınız için şimdiden teşekkürler. )
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Şifre yollamanız mümkün mü?

Yorum yap

BlackB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şifre yollamanız mümkün mü?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X