• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 Dobratech 13.4.2010 İrdeto2 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 Dobratech 13.4.2010 İrdeto2 Yazılımı

Canal Holland astra 19 doğu ve Bulsatcom hellassat 39 doğu açıktır iyi seyirler
    -Sky almanya 19 derece newcamd fix
    -irdeto 2 ****** ve emu desteği eklendi
    -aston modul sorunu giderildi
    -epgde bazı dillerde iyileştirmeler
    -standby gecikme süresi fix

Not: İrdeto anahtarları sık sık değişikliğe uğradığından yeni anahtarların yüklenmiş olduğu softcam dosyalarını takip ediniz.
    Eklenen Dosyalar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Bu yazılımda CCcam ile ilgili bir iyileşme varmı mach1 hocam ?

Yorum yap

B04.26 yazılımını atmama gerek varmı zaten atmıştım allione atsam yeterlimidir...

Yorum yap

Eline sağlık üstadım yeni yazılım hayırlı olsun...
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

kart gelmeme sorunu devam ediyor bir onceki yazılımdan daha iyi degil eski yazılımlara donmek zorunda kaldım
          Birden cok servere baglanmama sorunu var

Yorum yap

Emeği geçenlere tşk.

Yorum yap

paylaşim için tşkler

Yorum yap

bu çaba ve gayretle ulaşılmıyacak sonuç olamaz.
                işiniz rast gitsin dilerim

Yorum yap

B04.26 yazılımını atmama gerek varmı zaten atmıştım allione atsam yeterlimidir üstadlar yardım bekliyorum veya dobratech kullanan arkadaşlar allione atsam yeterlimi

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    B04.26 yazılımını atmama gerek varmı zaten atmıştım allione atsam yeterlimidir üstadlar yardım bekliyorum veya dobratech kullanan arkadaşlar allione atsam yeterlimi
                    zaten atılıysa atmana gerek yok ayrıca yazılımı boşuna yükleme

Yorum yap

--------------------------------------------------------------------------------

10.04.2010.ve13.14.2010)yazılımlarını attım pozisyoner kullanıyorum Diseqc motoru çeviremedim. acaba ne gibi ayar gerektiriyor ya da bu yazılımlar desteklemiyor mu.
                      not: 24.03.2010 tarihli yazılımda herhangi bir sorum yok motor dönüyor

Yorum yap

Hocam elinize sağlık,yalnız 10 mart yazılımın da ve 13 mart yazılımda da modüllü ligtv kart açılmıyor ne yaparsanız yapın açılmıyor buna bir çare lütfen,9000 ultraya takıyorum modülü en geç 10 dk içinde açıyor,sizinde derdiniz çok ama insanın canı yandığı yer acıyor derler ya
                        ---------------------------------------------------

Yorum yap

nisan ayı yazılımında dobratech için diseqc motor sorunu her iki yazılımda düzeltilmemiş
                          b4.21 16.86 yazılımına dönmek zorundayım 10 nisan yazılımında busorun vardı 13 nisan yazılımına sevindik aynı sorun ondada var bukadar yazılım yükleyip geri dönüşün cihaza
                          zararı varmı bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim teşekkürler

Yorum yap

çok teşekkürler.

Yorum yap

13/4/2010 yazılımında pozisyoner çalışmıyor. szeyni arkadaşımızın dediği gibi yapmamız gereken birşey varmı ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X