Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Sohbet - Gündem - Haberler - Spor - Sosyalite > Televizyon Dünyası > TV'de Spor Yayınları
 

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...
 
 

   

   

Yanıtla
 
Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-11-2019, 12:07   #1841
mach1
Forum Leader
 
mach1 kullanıcısının avatarı
 
Konum: İstanbul Avrupa
Mesaj: 58,341
Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd
Thanks: 1,469
Thanked 9,130 Times in 6,235 Posts
Varsayılan

Asia
AFC U19 Cup 2020 (Qualifiers)
13:30 Palestine - Oman
Oman Sport TV HD
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
Oman Sport TV
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
Palestine Sport (tbc)
-Badr 26°E -11958 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8°W -12645 H 27500 -FTA

16:00 Pakistan - Kuwait
Oman Sport TV HD
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
Oman Sport TV
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
KTV Sport Plus HD / Kuwait Sport Plus HD (tbc)
-Eutelsat 8°W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport Plus / Kuwait Sport Plus (tbc)
-Badr 26°E -12523 H 27500 -FTA

Qatar
Stars Cup
13:30 Al Khor - Al Garrafa
*Alkass Two HD
-Badr 26°E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -11919 H 27500 -FTA
-Eutelsat/Eshail 25.5°E -11678 H 27500 -FTA

16:00 Qatar - Al Arabi
*Alkass Two HD
-Badr 26°E -12245 V 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -11919 H 27500 -FTA
-Eutelsat/Eshail 25.5°E -11678 H 27500 -FTA

Saudi Arabia
Saudi Pro League
14:30 Abha - Al Fateh
*KSA Sports 1 HD
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11823 H 27500 -FTA(East Beam)
KSA Sports 1
-Badr 26°E -12015 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12149 H 27500 -FTA

16:55 Al Hazem - Al Raed
*KSA Sports 2 HD
-Badr 26°E -12149 H 30000 -FTA
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12418 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11747 H 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11823 H 27500 -FTA
KSA Sports 2
-Badr 26°E -12015 V 27500 -FTA
-Arabsat 20°E -3884 R 27500 -FTA(C-Band)
-Nilesat 7°W -12149 H 27500 -FTA

18:40 Al Shabab - Al Fayha
*KSA Sports 1 HD
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11823 H 27500 -FTA(East Beam)
KSA Sports 1
-Badr 26°E -12015 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12149 H 27500 -FTA

Greece
Superleague 2
15:00 Platanias (Î*ΛΑΤΑΝΙΑΣ) - Doxa Dramas (ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ)
ERT Sports HD
-HellasSat 39°E -12223 H 13381 -FixedCW
ERT World (tbc)
-Hotbird 13°E -11623 V 27500 -FTA
-HellasSat 39°E -12441 V 23670 -FTA

Kuwait
Federation Cup
15:05 Yarmouk - Al Qadsia
KTV Sport HD / Kuwait Sport HD
-Badr 26°E -12523 H 27500 -FTA
-Eutelsat 8°W -11054 V 27500 -FTA
KTV Sport / Kuwait Sport
-Eutelsat 8°W -11678 V 27500 -FTA
-Hispasat 30°W -12052 H 27500 -FTA(Americas)

Africa
CAF U23 Championship (3rd Place)
15:30 Ghana - South Africa
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

(Final)
19:00 Ivory Coast - Egypt
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Azerbaijan
Premyer liqası
16:00 Sumqayıt - Qarabağ
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

Morocco
Pro League (Botola)
17:00 HUS Agadir - Moghreb Tétouan
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia HD / RTM3 HD
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5°E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 Difaâ El Jadida - Raja Beni Mellal
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia HD / RTM3 HD
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5°E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Russia
Premier League (премьер-лига)
17:30 Tambov - Lokomotiv Moskva
*Match! Premier
-ABS 75°E -11605 V 43200 -TempFTA

Serbia
Ling Long Tire Super Liga
18:00 Partizan Belgrade - Javor Ivanjica
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
18:00 Dinamo Zagreb - Hajduk Split
HNL SD
-Eutelsat 16°E -11345 H 30000 -Biss

Turkey
Süper Lig
18:30 Galatasaray - Medipol Başakşehir
*beIN Sports USA
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Germany
Frauen Bundesliga
19:15 Frankfurt - Hoffenheim
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA

Bundesliga
20:30 Borussia Dortmund - Paderborn 07
Sport (Uzbekistan)
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12341 V 16532 -FTA
-NSS 57°E -11587 H 16532 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46°E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26°E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62°E -11555 V 30000 -FTA/Biss
-Eutelsat 40°E -11678 V 30000 -FTA/Biss(HEVC265)
*Football HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Startimes TV App Bundesliga (Uganda)
-Eutelsat 5°W -4111 R 30000 -FTA(C-Band)
(also on Eurosport 2 Bundesliga eg Eurosport 2 Bulgaria)

Scotland
FA Cup
20:05 Linlithgow Rose - Falkirk
BBC Scotland HD
-Astra 28.2°E -11023 H 23000 -FTA
BBC Scotland
-Astra 28.2°E -10803 H 22000 -FTA

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A)
20:30 Club Brugge - Oostende
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
Sportitalia
-Eutelsat 5°W -12606 V 35500 -FTA(Multistream ONLY!)
-Eutelsat 9°E -12341 V 31400 -FTA(Multistream ONLY!)

Uruguay
Campeonato Uruguayo (Liga Profesional de Primera División)
20:30 Racing Montevideo - Boston River
*VTV Uruguay
-SES 40.5°W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)

France
Ligue 1 Conforama
20:45 Paris Saint Germain - Olympique Lille
Türkmenistan Sport HD (Showing Setanta Sports 1 Eurasia)
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*TV5 Monde Afrique
-Eutelsat 3.1°E -11481 H 45000 -FTA(Africa)
-SES 5°E -12054 V 30000 -FTA(Africa)
-ABS 3°W -11084 V 2500 -FTA
*beIN Sports USA
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Varzish Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
(also Ring.bg)

England
Sky Bet Championship (EFL Championship)
20:45 Fulham - Queens Park Rangers
Input Media Group 1080i HD Dirty 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7/10°E -????? H/V 7120 -Biss
BETFRED TV2 or TV3 (ID: "BETFRED TV (TTV) – CISCO 4" or "BETFRED VIRTUAL - CISCO 5")(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8°E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53°W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
(also on Nova Sport)

Northern Ireland
NIFL Premiership
20:45 Glenavon - Linfield
BBC Two NI
-Astra 28.2°E -10818 V 22000 -FTA

Spain
La Liga Santander (Primera División)
21:00 Levante - Real Mallorca
FreeSports HD
-Astra 28.2°E -11426 V 29500 -FTA
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
*beIN Sports Español
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3896 L 5000 -Biss(C-Band)
*Signal-6 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3900 L 3750 -Biss(C-Band)
(also on Sport+ HD Bulgaria)

LaLiga SmartBank (LaLiga 2: The Campeonato Nacional de Liga de Segunda División)
21:00 Sporting Gijón - Tenerife
*Gol TV
-Hispasat 30°W -12548 V 29600 -Biss(Abertis DTT EMU ONLY!)

Wales
The JD Cymru Premier (Uwch Gynghrair Cymru)
21:00 Barry Town United - Pen y Bont
S4C HD
-Astra 28.2°E -11426 V 29500 -FTA
S4C
-Astra 28.2°E -11344 V 27500 -FTA

Italy
Serie BKT (Serie B)
21:00 Pescara - Cremonese
Rai Sport+ HD
-Eutelsat 5°W -11179 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
Rai Sport
-Eutelsat 5°W -11013 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

Brazil
Campeonato Brasileirão Série B
23:15 CRB - Figueirense
*PFC HD
-Star One 75°W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75°W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65°W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65°W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5°W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75°W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
________________________________________________________________________________
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus
Next 2000 HD Arnix FiberIptv-Arius-Hiremco Turbo

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9-15b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz


http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1
IPTV server desteği için forumda iptv bölümündeki arkadaşlara bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472


WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2


Next Yazılımları için
www.nextyazilim.com
www.nextservis.com

mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-11-2019, 11:41   #1842
mach1
Forum Leader
 
mach1 kullanıcısının avatarı
 
Konum: İstanbul Avrupa
Mesaj: 58,341
Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd
Thanks: 1,469
Thanked 9,130 Times in 6,235 Posts
Varsayılan

Turkey
TFF 3.Lig (Group 2)
11:00 Cizrespor - Karşıyaka
TRT Kurdî HD
-Turksat 42°E -11053 V 30000 -FTA
TRT Kurdî
-Turksat 42°E -11096 H 30000 -FTA
-Eutelsat 7°E -10804 V 30000 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -10873 V 27500 -FTA

Süper Lig
17:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe
*beIN Sports USA
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Asia
AFC Champions League (Final, 2nd Leg)
11:00 Urawa Reds - Al Hilal
*Varzish Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

AFC U19 Cup 2020 (Qualifiers)
13:00 Kuwait - Iraq
Oman Sport TV HD
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
Oman Sport TV
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA

16:00 Pakistan - Palestine
Oman Sport TV HD
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
Oman Sport TV
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA

Spain
La Liga Santander (Primera División)
12:00 Espanyol - Getafe
FreeSports HD
-Astra 28.2°E -11426 V 29500 -FTA
Türkmenistan Sport HD (Showing Setanta Sports 1 Eurasia)
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12304 V 27500 -FTA
*Match! TV
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3896 L 5000 -Biss(C-Band)
*Signal-6 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3900 L 3750 -Biss(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5°W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on Sport+ HD Bulgaria)

14:00 Osasuna - Athletic Bilbao
*ESPN International(INET) HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3896 L 5000 -Biss(C-Band)
*Signal-6 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3900 L 3750 -Biss(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5°W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Gol TV
-Hispasat 30°W -12548 V 29600 -Biss(Abertis DTT EMU ONLY!)
(also on Sport+ HD Bulgaria)

16:00 Eibar - Deportivo Alavés
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
*beIN Sports Español
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3896 L 5000 -Biss(C-Band)
*Signal-6 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3900 L 3750 -Biss(C-Band)
(also on Sport+ HD Bulgaria)

18:30 Villarreal - Celta de Vigo
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
*beIN Sports USA
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3896 L 5000 -Biss(C-Band)
*Signal-6 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3900 L 3750 -Biss(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5°W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on Sport+ HD Bulgaria)

21:00 Real Valladolid - Sevilla
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
Türkmenistan Sport HD (Showing Setanta Sports 1 Eurasia)
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12304 V 27500 -FTA
*Varzish Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*beIN Sports Español
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Signal-3 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3896 L 5000 -Biss(C-Band)
*Signal-6 (tbc)
-Eutelsat 10°E -3900 L 3750 -Biss(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5°W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on Sport+ HD Bulgaria)

The Primera División de la Liga de Fútbol Femenino (Primera Iberdrola)
11:30 Sevilla - Valencia
*Gol TV
-Hispasat 30°W -12548 V 29600 -Biss(Abertis DTT EMU ONLY!)

18:00 Logroño - Levante
*Gol TV
-Hispasat 30°W -12548 V 29600 -Biss(Abertis DTT EMU ONLY!)

LaLiga SmartBank (LaLiga 2: The Campeonato Nacional de Liga de Segunda División)
21:00 Cádiz - Lugo
*Gol TV
-Hispasat 30°W -12548 V 29600 -Biss(Abertis DTT EMU ONLY!)

Azerbaijan
Premyer liqası
12:00 Zirə - Keşlə
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

14:00 Neftçi - Qəbələ
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

Netherlands
Eredivisie
12:15 Groningen - Feyenoord
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15°W -12609 H 7552 -Biss

14:30 PSV - Heerenveen
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15°W -12609 H 7552 -Biss

16:45 Sparta - Vitesse
*Match! TV
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)

Italy
Serie A TIM (Serie A)
12:30 Bologna - Parma
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16°E -12262 H 30000 -FixedCW

15:00 Roma - Brescia
Türkmenistan Sport HD (Showing Setanta Sports 1 Eurasia)
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Varzish Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Armenia TV
-Intelsat 60°E -11498 H 7270 -Biss

15:00 Sassuolo - Lazio
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

15:00 Hellas Verona - Fiorentina
*Rai Italia Asia
-AsiaSat 100.5°E -3860 V 30000 -FTA(C-Band)

18:00 Sampdoria - Udinese
Türkmenistan Sport HD (Showing Setanta Sports 1 Eurasia)
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12304 V 27500 -FTA
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

20:45 Lecce - Cagliari
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Rai Italia Asia
-AsiaSat 100.5°E -3860 V 30000 -FTA(C-Band)

England
Sky Bet Championship (EFL Championship)
13:00 Middlesbrough - Hull City
Input Media Group 1080i HD Dirty 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 7/10°E -????? V/H 7120 -Biss
BETFRED TV2 or TV3 (ID: "BETFRED TV (TTV) – CISCO 4" or "BETFRED VIRTUAL - CISCO 5")(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8°E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*ESPN2 Brasil HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on Diema Sport 2)

Womens Super League
13:00 Manchester United - Brighton & Hove Albion
ASR TV HD
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -10846 V 27500 -FTA

13:30 Bristol City - Manchester City
BBC Red Button (BBCi / BBC Interactive / BBC RB)
-Intelsat 27.5°W -11495 V 44100 -Biss
-Astra 28.2°E -10773 H 22000 -FTA

The Premier League
17:30 Sheffield United - Manchester United
BETFRED TV2 or TV3 (ID: "BETFRED TV (TTV) – CISCO 4" or "BETFRED VIRTUAL - CISCO 5")(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)
-Astra 4.8°E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
*ESPN International(INET) HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46°E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*H2 Armenia
-Intelsat 60°E -11498 H 7270 -Biss
(also on Diema Sport 2 & NBC Sports Network)

Scotland
Ladbrokes Premiership
13:15 Hamilton Academical - Rangers
Input Media Group 1080i HD Dirty 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 10/7°E -????? H/V 7200 -Biss -thx
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

16:00 Saint Johnstone - Aberdeen
Input Media Group 1080i HD Dirty 4:2:0 Feed (Feed ID: "?????")
-Eutelsat 10/7°E -????? H/V 7200 -Biss
BETFRED TV2 or TV3 (ID: "BETFRED TV (TTV) – CISCO 4" or "BETFRED VIRTUAL - CISCO 5")(Showing Sky Sports HD Coverage in SD)(till 17:30)
-Astra 4.8°E -12418 H 27500 -PowerVU(**)
Superleague 2
13:45 Karaiskakis (ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ) - Chania (ΧΑΝΙΑ)
ERT Sports HD
-HellasSat 39°E -12223 H 13381 -FixedCW
ERT World (tbc)
-Hotbird 13°E -11623 V 27500 -FTA
-HellasSat 39°E -12441 V 23670 -FTA

Football League
14:00 Ierapetra (ΙΕΡΑÎ*ΕΤΡΑ) – Veria (ΒΕΡΟΙΑ)
ERT 3
-HellasSat 39°E -12224 H 13381 -FTA

Superleague
16:00 Atromitos (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ) - OFI (ΟΦΗ)
ERT Sports HD
-HellasSat 39°E -12223 H 13381 -FixedCW
ERT World
-Hotbird 13°E -11623 V 27500 -FTA
-HellasSat 39°E -12441 V 23670 -FTA

18:30 Panetolikos (Î*ΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ) - Panathinaikos (Î*ΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ERT Sports HD
-HellasSat 39°E -12223 H 13381 -FixedCW
ERT World
-Hotbird 13°E -11623 V 27500 -FTA
-HellasSat 39°E -12441 V 23670 -FTA

Tunisia
Championnat de la Ligue Professionnelle 1 (CLP-1)
14:00 Ben Guerdane - Etoile Sahel
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3°W -10796 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11658 V 27500 -FTA
-Hotbird 13°E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26°E -12643 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5°E -12512 H 12000 –FTA

14:00 Slimane - Stade Tunisien
Tunisia National 2 / Al Watania 2
-Badr 26°E -12643 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -10777 H 27500 -FTA
-Arabsat 30.5°E -12512 H 8000 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11658 V 27500 -FTA

Belgium
Jupiler Pro League (First Division A)
14:30 KAA Gent - Royal Antwerp
Sportitalia
-Eutelsat 5°W -12606 V 35500 -FTA(Multistream ONLY!)
-Eutelsat 9°E -12341 V 31400 -FTA(Multistream ONLY!)

France
Ligue 1 Conforama
15:00 Bordeaux - Monaco
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*beIN Sports USA
-Galaxy 121°W -4140 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on Ring.bg)

17:00 Saint Étienne - Montpellier
(also on Ring.bg)

21:00 Toulouse - Olympique Marseille
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15°W -12609 H 7552 -Biss
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
(also on Ring.bg)

Croatia
MAXtv Prva Liga (1.HNL)
15:00 Osijek - Istra 1961
HNL SD
-Eutelsat 16°E -11345 H 30000 -Biss

17:30 Inter Zapresic - Rijeka
HNL SD
-Eutelsat 16°E -11345 H 30000 -Biss

Hungary
Merkantil Bank Liga (Nemzeti Bajnokság II)
15:15 Békéscsaba - Győri
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA

OTP Bank Liga (Nemzeti Bajnokság I)
18:00 Ferencváros - Zalaegerszegi
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA

Germany
Bundesliga
15:30 Augsburg - Hertha Berlin
Sport (Uzbekistan)
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12341 V 16532 -FTA
-NSS 57°E -11587 H 16532 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46°E -11175 H 27500 -FTA/Biss
(also on Eurosport 2 Bundesliga eg Eurosport 2 Bulgaria)

18:00 Hoffenheim - Mainz 05
Sport (Uzbekistan)
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12341 V 16532 -FTA
-NSS 57°E -11587 H 16532 -FTA
(also on Eurosport 2 Bundesliga eg Eurosport 2 Bulgaria)

Saudi Arabia
Pro League
15:30 Al Ettifaq - Al Ittihad
*KSA Sports 1 HD
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11823 H 27500 -FTA(East Beam)
KSA Sports 1
-Badr 26°E -12015 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12149 H 27500 -FTA

17:40 Al Wehda - Al Nassr
*KSA Sports 1 HD
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11823 H 27500 -FTA(East Beam)
KSA Sports 1
-Badr 26°E -12015 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12149 H 27500 -FTA

Ukraine
Premier Liga (Прем'єр-ліга)
16:00 Dynamo Kyiv - Mariupol
2+2
-Astra 4.8°E -11766 H 27500 -FTA/Biss

Middle East
Mohammed VI Champions Cup (Arab Club Championship, 2nd Round, 2nd Leg)
16:00 Muharraq - Ittihad Alexandria (0-2)
*Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3°W -12467 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26°E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12226 H 27500 -FTA

Albania
Superliga
16:30 Vllaznia Shkodër - Teuta Durrës
SS_Service1 & 2 (tbc)
-Eutelsat 16°E -10804 H 29950 -Biss

Morocco
Pro League (Botola)
17:00 Mouloudia Oujda - RSB Berkane
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia HD / RTM3 HD
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5°E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

19:00 FUS Rabat - Renaissance Ezzmamra
Arryadia Live HD / RTM3 Live HD
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11514 V 27500 -FTA
Arryadia HD / RTM3 HD
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA
Arryadia / RTM3
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat/Es'hail 25.5°E -21478 H 21422 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)
*Arryadia TNT
-Eutelsat 21.6°E -11569 H 7220 -FTA
-Eutelsat 21.6°E -11617 V 27500 -FTA(Multistream ONLY!)

Portugal
Taça de Portugal
18:30 Porto - Vitória Setúbal
RTPi / RTP Internacional
-Hotbird 13°E -11334 H 27500 -FTA
-Intelsat 27.5°W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP África
-Intelsat 27.5°W -3838 R 7234 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional Ásia
-Asiasat 100.5°E -3700 V 30000 -FTA(C-Band)
*RTP Internacional America
-Telstar 63°W -11710 V 3200 -FTA
-Galaxy 97°W -12060 H 22000 -FTA
-Intelsat 55.5°W -4101 V 2320 -FTA(C-Band)
________________________________________________________________________________
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus
Next 2000 HD Arnix FiberIptv-Arius-Hiremco Turbo

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9-15b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz


http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1
IPTV server desteği için forumda iptv bölümündeki arkadaşlara bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472


WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2


Next Yazılımları için
www.nextyazilim.com
www.nextservis.com

mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-2019, 17:45   #1843
mach1
Forum Leader
 
mach1 kullanıcısının avatarı
 
Konum: İstanbul Avrupa
Mesaj: 58,341
Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd
Thanks: 1,469
Thanked 9,130 Times in 6,235 Posts
Varsayılan

UEFA Champions League (Group E/F/G&H, Matchday 5)
18:55 Valencia - Chelsea
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
ASR TV HD
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -10846 V 27500 -FTA
Arena Sport 2 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Varzish Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5°W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on bTV Action)

18:55 Zenit Saint Petersburg - Olympique Lyonnais
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Match! TV
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
*Match! Premier
-ABS 75°E -11605 V 43200 -TempFTA
*Football HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26°E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62°E -11555 V 30000 -FTA/Biss
(also on Ring.bg)

21:00 Barcelona - Borussia Dortmund
ASR TV HD
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -10846 V 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46°E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Armenia TV
-Intelsat 60°E -11498 H 7270 -Biss
*Match! TV
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
*Football HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62°E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26°E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26°E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26°E -11881 H 27500 -FTA/Biss
(also on bTV Action)

21:00 Liverpool - Napoli
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Varzish Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26°E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62°E -11555 V 30000 -FTA/Biss
(also on Ring.bg)

21:00 Slavia Prague - Inter Milan (Internazionale)
Arena Sport 2 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53°W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)

21:00 Olympique Lille - Ajax
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

21:00 RB Leipzig - Benfica
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
________________________________________________________________________________
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus
Next 2000 HD Arnix FiberIptv-Arius-Hiremco Turbo

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9-15b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz


http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1
IPTV server desteği için forumda iptv bölümündeki arkadaşlara bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472


WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2


Next Yazılımları için
www.nextyazilim.com
www.nextservis.com

mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-11-2019, 15:02   #1844
mach1
Forum Leader
 
mach1 kullanıcısının avatarı
 
Konum: İstanbul Avrupa
Mesaj: 58,341
Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd
Thanks: 1,469
Thanked 9,130 Times in 6,235 Posts
Varsayılan

Saudi Arabia
Prince Mohammed Bin Salman League (Division 1)
13:00 Al Shoalah - Al Qadisiyah
*KSA Sports 1 HD
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -11230 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11823 H 27500 -FTA(East Beam)
KSA Sports 1
-Badr 26°E -12015 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -12149 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12149 H 27500 -FTA

Asia
AFC U19 Championship 2020 (Qualifiers)
13:00 Palestine - Iraq
*Oman Sport TV HD (tbc)
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
*Oman Sport TV (tbc)
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
(Listed at both Goalzzz.com & Najmsat, Oman Sports hold TV Rights, not necessarily Live however)

16:00 Oman - Pakistan
*Oman Sport TV HD (tbc)
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
*Oman Sport TV (tbc)
-Badr 26°E -12456 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12111 H 27500 -FTA
(Listed at both Goalzzz.com & Najmsat, Oman Sports hold TV Rights, not necessarily Live however)

Egypt
Premier League
16:00 Al Gaish - El Entag Al Harby
*On Sport HD
-Eutelsat 7.3°W -10853 H 27500 -FTA
*On Sport
-Eutelsat 7.3°W -10853 H 27500 -FTA
*Time Sports HD
-Eutelsat 7.3°W -11449 H 27500 -FTA
*Time Sports
-Eutelsat 7.3°W -11449 H 27500 -FTA

Europe
UEFA Europa League (Groups C/E/G/H/I&L, Matchday 5)
16:50 Astana - Manchester United
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
BNT 3
-Eutelsat 33.1°E -12646 H 13917 -FTA(Multistream ONLY!)
*Varzish Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*IRIB Varzesh
-Badr 26°E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62°E -11555 V 30000 -FTA/Biss

16:50 Trabzonspor - Getafe
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53°W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)

16:50 Krasnodar - Basel
Arena Sport 2 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Football HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5°W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)
(also on Ring.bg)

18:55 Feyenoord - Rangers
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
(also on Ring.bg)

18:55 BSC Young Boys - Porto
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

18:55 Medipol Basaksehir - AS Roma
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW
Arena Sport 2 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
BNT 3
-Eutelsat 33.1°E -12646 H 13917 -FTA(Multistream ONLY!)
*Varzish Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*SportsMax 2 North
-Intelsat 55.5°W -4003 V 10000 -PowerVU(**)(C-Band)

18:55 Saint Étienne - Gent
RMC Story HD
-Eutelsat 5°W -12648 V 29500 -FTA(Multistream ONLY!)

18:55 CSKA Moskva - Ludogorets
BNT 1
-Eutelsat 33.1°E -12646 H 13917 -FTA(Multistream ONLY!)
*Football HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Match! TV
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)

18:55 AZ Alkmaar - Partizan Belgrade (Partizan Beograd)
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

18:55 Ferencváros - Espanyol
*Gol TV
-Hispasat 30°W -12548 V 29600 -Biss(Abertis DTT EMU ONLY!)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 53°W -3820 R 3255 -FTA(C-Band)
(also on bTV Action)

21:00 Arsenal - Eintracht Frankfurt
ASR TV HD
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -10846 V 27500 -FTA
RTL
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
-Astra 19.2°E -12188 H 27500 -FTA
Arena Sport 1 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
*Match! TV
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
*Varzish Sport (Tajikistan Farsi) HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
(also on bTV Action)

21:00 Sporting Clube Portugal (Sporting Lisbon) - PSV
Arena Sport 2 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
BNT 3
-Eutelsat 33.1°E -12646 H 13917 -FTA(Multistream ONLY!)
*Football HD
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)

21:00 Malmo - Dynamo Kyiv
Arena Sport 3 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

21:00 Lazio - CFR Cluj
TV8 Italy
-Eutelsat 5°W -12543 H 34200 -FTA(Multistream ONLY!)
(also on Ring.bg)

21:00 Sevilla - Qarabag
CBC Sport HD
-AzerSpace 46°E -11135 H 27500 -FTA/FixedCW

21:00 Vitoria Guimaraes - Standard Liege
Arena Sport 4 Serbia
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
________________________________________________________________________________
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus
Next 2000 HD Arnix FiberIptv-Arius-Hiremco Turbo

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9-15b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz


http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1
IPTV server desteği için forumda iptv bölümündeki arkadaşlara bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472


WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2


Next Yazılımları için
www.nextyazilim.com
www.nextservis.com

mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-12-2019, 18:07   #1845
mach1
Forum Leader
 
mach1 kullanıcısının avatarı
 
Konum: İstanbul Avrupa
Mesaj: 58,341
Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd
Thanks: 1,469
Thanked 9,130 Times in 6,235 Posts
Varsayılan

06 ARALIK 2019 CUMA╚►TV'De #SporEkranı



FUTBOL
11:30 | Avustralya A Ligi | Melbourne City - Perth Glory | My FootbALL Youtube
14:00 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Extremadura | La Liga 123 Youtube
18:00 | İspanya La Liga 2 | Racing Santander - Fuenlabrada | La Liga 123 Youtube
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Ümraniyespor | Bein Sports Max 1
19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Karabağ - Keşla | CBC Sport
19:30 | Rusya Premier Lig | Arsenal Tula - Lokomotiv Moskova | Rusya PL Youtube
19:30 | Rusya Premier Lig | Zenit - Dinamo Moskova | Rusya PL Youtube / Varzish Sport / Match TV Rusya
20:00 | Ukrayna Premier Ligi | Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk | Shakhtar Donetsk Youtube
20:30 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Gençlerbirliği | Bein Sports 1
20:30 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Real Oviedo | La Liga 123 Youtube
20:30 | Almanya Bundesliga 2 | Hamburg - Heidenheim | S Sport Plus / S Sport 2
21:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Brest | Bein Sports Max 2
22:30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Hertha Berlin | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV
22:45 | İtalya Serie A | Inter - Roma | Bein Sports 4 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV Rusya / IRIB Varzesh
22:45 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Lyon | Bein Sports Max 2
22:45 | İngiltere Championship | Millwall - Nottingham Forest | Bein Sports beIN Connect
23:00 | İspanya La Liga | Villarreal - Atletico Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart
23:00 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Tenerife | La Liga 123 Youtube

BASKETBOL
13:30 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Nesibe Aydın - Edremit Bld. | TBF TV Youtube
16:30 | Basketbol 1. Ligi | Anadolu Basket - Merkezefendi Bld. | TBF TV Youtube
20:00 | THY Euroleague | Khimki Moskova - Barcelona | Bein Sports 3
20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Asvel Villeurbanne | Bein Sports 4
20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Alba Berlin | beIN Sports Haber
22:30 | THY Euroleague | Panathinaikos - Olympiakos | Bein Sports Max 1
23:00 | THY Euroleague | Baskonia - Anadolu Efes | Bein Sports 3
01:30 | NBA G-League | Austin Spurs - SF Skyforce | NBA G-League Twitch
03:00 | NBA | Cleveland Cavaliers - Orlando Magic | NBA League Pass
04:00 | NBA | Chicago Bulls - GS Warriors | NBA League Pass
04:30 | NBA | Milwaukee Bucks - LA Clippers | NBA TV HD / S Sport Plus / S Sport
06:30 | NBA | Portland TB - LA Lakers | NBA League Pass

VOLEYBOL
12:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Eczacıbaşı - Guangdong | S Sport Plus / S Sport
15:00 | FIBV Dünya Kulüpler Şampiyonası | Tianjin - Vakıfbank | S Sport Plus
18:30 | TVF Efeler Ligi | Tokat Plevne - İnegöl Bld. | TRT Spor 2

AMERİKAN FUTBOLU
04:00 | NCAA Amerikan Futbolu | Oregon - Utah | FOX Sports HD

DİĞER SPORLAR
21:25 | Enfusion Kikcbox Serisi | Abu Dabi | DMAX Türkiye
04:00 | WWE | WWE Smackdown | S Sport Plus / S Sport 2
00:00 | Binicilik Longines Masters | Paris | Eurosport
13:50 | Serbest Kayak Dünya Kupası | Fransa | Eurosport
20:35 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
22:20 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
17:25 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Rusya | Eurosport
16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 7.Gün | Eurosport 2
21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 7.Gün Akşam | Eurosport 2

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:15 | Maç Özetleri | İngiltere Premier Lig | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Spor Medyası | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:00 | Maç Özetleri | Ziraat Türkiye Kupası | TRT Spor HD
12:15 | Spor Programı | Lig Raporu Öğlen | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
14:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
15:30 | Futbol Programı | Inside Serie A | Bein Sports 4
16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Lig Raporu | TRT Spor HD
16:30 | Futbol Programı | 1.Lig Gündemi | TRT Spor HD
17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
19:00 | Futbol Programı | Premier Lig Raporu | Tivibu Spor
19:00 | Maç Özetleri | Eurolig | Bein Sports 3
19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
19:30 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1
19:30 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
20:00 | Basketbol Programı | Euroleague Maç Önü | beIN Sports Haber
20:30 | Futbol Programı | Skorbord 1.Devre | A Spor
20:30 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
20:30 | Futbol Programı | Maç Havası | FB TV
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
21:00 | Spor Programı | Gamer | Bein Sports 2
21:30 | Futbol Programı | Skorbord 2.Devre | A Spor
22:15 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
22:15 | Basketbol Programı | Eurolig Maç Önü | Bein Sports 3
22:20 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
22:25 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
22:30 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
22:30 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Sonu | Bein Sports 1
22:30 | Futbol Programı | Maçın Ardından | FB TV
22:45 | Basketbol Programı | Euroleague Maç Sonu | beIN Sports Haber
23:45 | Basketbol Programı | Euroleague Özel | FB TV
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
00:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
00:30 | Futbol Programı | İleri Üçlü | TRT Spor HD
00:45 | Basketbol Programı | Eurolig Maç Sonu | Bein Sports 3
01:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
________________________________________________________________________________
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus
Next 2000 HD Arnix FiberIptv-Arius-Hiremco Turbo

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9-15b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz


http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1
IPTV server desteği için forumda iptv bölümündeki arkadaşlara bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472


WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2


Next Yazılımları için
www.nextyazilim.com
www.nextservis.com

mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş



Saat 10:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.