• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Eutelsat 7.0E uydusundaki şifresiz TRT kanalları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Eutelsat 7.0E uydusundaki şifresiz TRT kanalları

Selam arkadaşlar,

Eutelsat 7.0E uydusundaki şifresiz TRT kanalları çalışıyordu lakin bayağı bir zamandır sinyal ve kalite iyi olmasına rağmen çalışmıyor neden acaba bilgisi olan arkadaşım varmı acaba.

Teşekkürler.

10762V, 10886V, 11492V, 11533V ve 11637H frekanslarındaki tüm TRT kanalları çalışıyor, sorun görünmüyor.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

normal yayındalar

Yorum yap

evet sorun yok sinyallerde gayet yüksek hd ler bile gösteriyor no problem
        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.
          Enteresan bir sorun yaşıyorum demekki 500s dreambox cihaz var bende sinyaller iyi iran kanalları çalışıyor sorunsuz lakin digitürke ait şifresiz kanallar çalışmıyor.
          LNB vardı elimde onu taktım durum aynı yine yani lnb sağlam diseq sağlam çanak ayarı ve sinyal tamam sorun nedir anlamadım.
          Bu arada şunu da ilave edeyim tarattığımda 80 i geçik iyi sinyalle buluyor TRT leri lakin kilit kutucukları yeşile dönmüyor yani kilitlenmiyor transponder'a

Yorum yap

10762 v 30000 de kanallar gittimi ?

Yorum yap

Bu frekanstan şu an ben de sinyal alamıyorum.

Yorum yap

TRT kanalları yeni frekansında.
                10804V 30000 5/6 DVB-S2 QPSK.

Yorum yap

Çok saçma arkadaşlar, "TRT kanallarının frekanslarında" 88 sinyal var dreambox da, (DM-500s)
                  LOCK VE SYNC Kilit kutuları boş, dolmuyor bu yüzden de arama yapmıyor cihaz. 7.0 uydusu harici 3 uydu daha var bende hotbird, astra, turksat hiç birinde böyle bir sorun yok bu cihazla çok eskiyim lakin böyle bir sorun hiç görmedim.

TRT kanalları haricindeki kanalların transponder'ına kilitleniyor ve tarıyor lakin,
                  27 Kanal buluyor onlarda iran ve arap kanalları türevinden ne oldu bu uyduya anlamadım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X