• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Serilerinde Diseq Sorunlari Yardim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Plus Serilerinde Diseq Sorunlari Yardim

Sayın üstadlar Neext plus serileri disq ayırdımı çok yapıyor bununla ilgili bir yazılım çalışması olabilirmi bir sürü çeşitli diseq denedim denediğim diseq markaları starsat,blubeat,goldmaster,techsatr bu marka diseq leri açmıyor başka marka cihaz denediğim zaman bir sorun yok bunun çözümü nasıl olur yardımlarınızı bekliyoruım.
    Next 2000CIS Süper Plus USB Türksat&Hobirt&Astra&Thor
    Gökkaya Elektronik
    Finike/Antalya

adem79 Nickli Üyeden Alıntı
    Sayın üstadlar Neext plus serileri disq ayırdımı çok yapıyor bununla ilgili bir yazılım çalışması olabilirmi bir sürü çeşitli diseq denedim denediğim diseq markaları starsat,blubeat,goldmaster,techsatr bu marka diseq leri açmıyor başka marka cihaz denediğim zaman bir sorun yok bunun çözümü nasıl olur yardımlarınızı bekliyoruım.
    su ana kadar oyle bir problem ile karsilasmadım ve oyle bir problemde yok ama sadece o makinda bir sorun olabilir..

Yorum yap

5 makinada aynı sorun olacağını zannetmiyorum
      Gökkaya Elektronik
      Finike/Antalya

Yorum yap

adem79 Nickli Üyeden Alıntı
        5 makinada aynı sorun olacağını zannetmiyorum
        yazılım yenileyip deneyim diyecegim ama yazılımlarda simdiye kadar boyle bir problem ile karsılsmadım sizin tehsisattı bir gozden gecirseniz..

Yorum yap

Sorun diseqc switch değil de kablonuz olmasın? Çünkü benim 2000 diseqc switch seçmiyor hiç.
          Sevgi dolu saygılar

Yorum yap

Arkadaşlar biliyorumki burda bu şekil fazla yardımcı olamazsınız bu şekil ama kendimi övme olarak anlaşılmasın ama bende yaklaşık analog uydu başlayandan buyana bu işi yapıyorum ama bunda takıldık kablo dediniz ama kablo RG6 kullanıyorum (Reçber) işin gerçeği çok sinir oldum bu gibi bir vakayla çok nadiren yaşadım başka bir marka diseq değiştirince sorunum kalkıyordu neyse yinede ilginiz için teşekkür ederim bu konuyu açma nedenim acaba başkalarındada bu şekil sorun varmı yoksa tesadüfende olsa banamı denk geldi ondan şuan snahstar diye bir diseq aldım meslektaşımdan onu taktım çalıştı ama tekrar tekrar diğer diseq leri deniyorum yine çalışmıyor.
            Gökkaya Elektronik
            Finike/Antalya

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X