• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bİlgİsayari uÇurmak İÇİn

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bİlgİsayari uÇurmak İÇİn

Arkadaşlar ben bu programı kullanıncaya kadar bilgisayarımın girdiğim her şeyi internet sitelerini dahil olmak üzere bir ara belleğe aldığını bilmiyordum ve bunu sizin izniniz olmadan yapıyor ve sildiremiyorsunuz aynı zamanda bunu göremiyorsunuz.Şimdi konumuza dönelim.
    Bilgisayarı hızlandırabilmek için önce 2 şeyi gerçekleştirmelisiniz oluşan alt gereksiz dosyaların silinmesi ve registry bölümünün silinmesi bu o kadar kolay değil ben 2 si ile ilgili 8 program kullanıyorum neden diye sorabilirsiniz,her programcı ayrı yerleri ve ekstraları ile taratıyor yani birinin buldyğunu diğeri bulamıyor.Sonuç bence bir unistall programı kullanınki silerken alt registry dosyalarını silsin Örneğin: Your Unistaller.
    Kayıt tenizlemede ve hızlandırmada dünyada isim sahibi SpeedUpMyPC ve Registry Booster2 ikisi aynı firmanın. Aslında bunların 2009 çıktı ama indirmeyin virüslü şu an daha çözemediler bu firmanın bunlar dahil speed up yapan 3 prg sinden oluşuyor.
    RegCure registry temizleme programı,Registry Repair Wizart.Tune up utilities 2007 ve Ace Utilities.
    Gelelim bunları nerden alacağınıza tabiki orjinallerini alsanız super yoksa
    www.gencakademi.biz ve bunu bağlantılı 2 sitesi daha var ordan alın.Kolay gelsin bilgisi olan arkadaşlar eklemelerle bizi onure edip paylaşırlarsa sevinirim. Biliyorsunuzki BİLGİ BAYLAŞILDIKCA GÜZELDİR VE İŞE YARAR.
Hazırlanıyor...
X