Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next - NextStar > NextStar & Wave 6000-10000-12500

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif
160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-05-2008, 22:55   #31
ramis
Deneyimli Üye

ramis kullanıcısının avatarı

Üye No: 11274
Giriş: 29-03-2006

Uydu Alıcısı: next botech her modeli

Kart Paylaşımı: 2000 süper. modelleri

ucuz cihaz üretmiycekler millete üretince böyle oluyor arkadaş bir kere bu cihazlar ucuz otel ve pansiyon icin ...kullanacaksan yüksek modelini al.... her kes cıkartıyor hiç birşey olmaz ama adı next olunca pislik atmaya bayılıyorlar... cep tel örnek alın azıcık iki ayda bir nasıl yüksek model icin uğraşıyorsunuz..bu insanlarda modeli geçmiş cihazlar icin o kadar emek sarfediyorlar üstüne bir okadarda laf el insaffff yaaaa
________________________________________________________________________________
AYBERK ELEKTRONİK
ramis is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-05-2008, 11:18   #32
ykdeniz
Gelişimci Üye

ykdeniz kullanıcısının avatarı

Üye No: 19722
Giriş: 19-06-2006

Uydu Alıcısı: next10000 xcı ve next 7500 dapcı (gri kumanda)

vay vay savaş ha ... terbiye sınırlarını aşmadan cevap vereceğim...
1-uzman bey sizi ayıplıyorum:"sürekli aşağılayıcı mesajlarından bıktım hiçbirşey açmıyorsa cihazı çöpe atarsın ayrıca 290806 yazılımı atarsanız polsatları ve biss kanallarını izlersiniz" nedemek yahu... hiç next gibi bir cihaz çöpe atılırmı? madem sen atıyosun o zaman cihazı alanların düşüncelerini de mi atıyosun... BEN NEXTİ ÇÖPE ATMAM.... o cihazı değil hiçbir nexti atmam . bu tavrın çok incitici...bakacak olursan benim tüm cihazlarım NEXT ve gelecekte alacağım cihazlarda NEXT olacak... seni bilmem....
2-gelelim ramise..."ucuz cihaz üretmiycekler millete üretince böyle oluyor arkadaş " ne demek yahu... cihazı ucuz ve işe yaramaz olarakmı nitelendiriyorsun... ayıp... nextin ucuzu ve işe yaramayanı yok hemşerim... o cihaz o anki istekler ve teknikler doğrultusunda üretilmiştir. NEXT ucuz ve işe yaramayan cihaz üretmez...
3- benim tavrım açık ve net oda bu cihaza uzun zamandır yazılımın üretilmemesi... oda bu yazılımı üreten veya üretmek isteyenlerin bu cihaza özen göstermeyip güncel yeni cihazlara yazılım üretmesi... yalanmı? bundan gocunacak birşey yok... yazılım varmı? yoook. o halde?... yani yazılım üretilmeyebilir.. bu cihazı alanlarda gayet doğal serzenişte bulunabilir... bu site ne senin nede ötekinin... bu site HEPİMİZİN... öyle olmasa üye kaydı yapılmaz sadece ikinizin borusu öterdi... olmadığına göre söyleme hakkımız var... ayrıca bunları yazarken NEXTİ de kötülemiyoz ... ne diyoz yazılım yok diyoz... size 100 lerce yazılım desteği olmayan cihaz söyleyebilirim... onlar niye burada yazmıyo... çünkü bura onun yeri değil... burada yazıyosak sen niye celalleniyon onu anlamadım....
sonuç olarak şunu söylemek istiyorum... : bu site bu cihazın yazılımı hakkındaki görüşlerin belirtildiği bir yer ve herkes olumlu olumsuz tüm düşüncelerini elbet söyleyecek....sadece olumlu görüş diye bişey olamaz... öyle bir siteyede yalaka site denir... oysa MACH1DİGİTAL.... böyle bir site değil ve olamaz... benim tüm mesajlarımı incelerseniz en az 50 kere teşekkür ve harikasınız demişimdir... kalanlarında da eksik ve olmayanları belirtmişimdir... işte sizin gibi eleştiriye tahammülü olmayan gelişmeyi sevmeyen kimseler yüzünden insanların sitemize olan inancını kaybetmelerine de izin vermeyeceğim.... beni banlayabilirsiniz... yeni adla girerim... onuda engelleyebilirisiniz... başka yöntemlerle girerim... asla söylememe engel olamazsınız... olabilmeniz için siteyi kapatmanız lazım... oysa benim bildiğim site hele hele bu site sizin gibi insanları değil NEXTİN BAŞARISINI İSTEYEN insanların girdiği yer... onun için lütfen susun ve eleştirilere cevap vereceğinize yazılım üretin..... UZMAN HOCAM SİZİNDE YAPTIĞINIZ HİZMETLERE TEŞEKKÜR EDER DİĞER YAZILIMLARINIZI BEKLERken bir heyecan anında söylediğiniz bu sözleri dikkate almıyorum....
ykdeniz is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-05-2008, 20:08   #33
ramis
Deneyimli Üye

ramis kullanıcısının avatarı

Üye No: 11274
Giriş: 29-03-2006

Uydu Alıcısı: next botech her modeli

Kart Paylaşımı: 2000 süper. modelleri

ucuz cihazı biz elektronikciler istiyoruz next ten çünki piyasada o kadar cok rekabet varki biz elektronikci olarak yetişemiyoruz.... bu cihazları yani ucuz olanları tek canakta kullanıyoruz ve satarkende bunu ayrıca söylüyorum ben şahsen eger çift canakta seyredecem diyorsa ben asla satmadım bu seriyi cünki fazla birşey beklenmez bekleyemeyiz işe yaramaz demiyorum cihazı cocuk odasına veya mutfaga koy yerli kanallar için kullanın ucuzsa vardır bir hikmeti pahalıysa yine vardır bir hikmeti bilmiyorum acıklayabildimmi arkadaşım
________________________________________________________________________________
AYBERK ELEKTRONİK
ramis is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-06-2008, 16:52   #34
ykdeniz
Gelişimci Üye

Öncelİkle Ben Cİhazimi Alirken BÖyle Bİr Uyari Almadim... Sİz BelİrtyormuŞsunuz Bu Sİzİn DÜrÜstlÜĞÜnÜzÜn GÖstergesİ TeŞekkÜr Ederİz... Ayrica Yİne Tekrarliyorum Ucuz Ve Kalİtesİz Next Yoktur.
Eski 04-06-2008, 23:16   #35
hüseyindeniz
Üye

Üye No: 44617
Giriş: 08-02-2007

Uydu Alıcısı: NEXT$SUNNY

teşekkürler ellerinize saglık
hüseyindeniz is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-06-2008, 23:54   #36
ykdeniz
Gelişimci Üye

Alıntı:
hüseyindeniz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
teşekkürler ellerinize saglık
ne için eline sağlık dedin anlamadım... yazılımsa yokki eline sağlık... yok bizim tartışmaysa ona niye sağlık? yok tartışmayı kapamak içinse SENİN ELİNE SAĞLIK bize (no sağlık ) anlamadım ama ben sanırım senin klasik lafına karşılık şunu söylemek istiyorum... İLERDE BİZE YAZILIM DESTEĞİ VERECEK TÜM USTALARIN ELİNE VE GÖNLÜNE SAĞLIK....................
Eski 25-10-2008, 00:05   #37
ertanislek
Yeni Üye

Üye No: 12591
Giriş: 10-04-2006

Uydu Alıcısı: SUNNY AT-7010 DCI

sn uzman biss bölümüne nasıl girebilirim acaba. menü 7799 yapıyorum olmuyor.
ertanislek is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-2008, 22:55   #38
ertanislek
Yeni Üye

Üye No: 12591
Giriş: 10-04-2006

Uydu Alıcısı: SUNNY AT-7010 DCI

sn uzman ordamısınız, yada bu sorunun cevabını bilen başka biri yokmu?
ertanislek is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-10-2008, 04:38   #39
ProXY
Yeni Üye

Üye No: 58875
Giriş: 28-09-2007

Uydu Alıcısı: GOLD MASTER

arkadaşlar ben şu anda atıyorum yazılımı bakalım açcak mı turksat3A aratıyorum baya kanal buldu bakalım kanalları açcak mı?
ProXY is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2008, 22:25   #40
ykdeniz
Gelişimci Üye

cihazınıza yazılım atıldıktan sonra cihazınızdaki menü bölümünden 7799 yazarak şifreleri çözme işlemini aktif hale getirin... kontrolü yine modül bölümünden keleri görerek kontrol edin... cihazınızın üzerindeki renkli tuşlar ile seca-irdeto-bis gibi sistemi secin ve o sistem içerisinde eğer ilgili şifre yoksa üzerine gelip ok. yapın ve 1 tuşu ile yeni şifreleri girin ve kaydedin bu kadar....
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık