Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next - NextStar > NextStar & Wave 6000-10000-12500

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-01-2008, 03:29   #11
Tyler_Durden
Yeni Üye

Tyler_Durden kullanıcısının avatarı

Üye No: 3997
Giriş: 20-12-2005

Uydu Alıcısı: Peyss 6000DCI + SkyStar2 + NextWave 10000FTA

Merhaba,
Bugün birtanıdığıma 6000fta aldım. Normalde 10000fta kullanıyorum ben ama next üretimi bırakmış diye muadili olan 6000 ni aldım. Bugün yazılım ve kanal yükleme ile ilgili biligilere baktım ve bu kadar sorunlu bir cihaz aldığım için daha şimdiden pişman oldum. Bir yenilik olmasa niye yenil model çıkartılırki. 10000 serisinde kanla düzenleme yazılım atma ve hazır kanal listesi yükleme inanılmaz kolay. Bu seride bu bahsi geçenlerin hepsi zor. Güncel tp listesis yüklemeği 1 saatir uğraşmama rağmen nasıl yapıldığını bulamadım. Normalde 12731 tp üzerinde aratınca otomatik son kanalları buluyor bu cihazda hala o özelliği bulamadım. Bir şekilde halledicem ama 6000 serisi alan arkadaşlara şimdiden sabırlar diliyorum.
Tyler_Durden is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık