• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

flash disk format hatası.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• flash disk format hatası.

selamlar agb kingston flash diski yazılım atması için arkadaşa vermiştim.bilgisayar kapalıyken takmış bilgisayarı açarken içine autrun bin autrun exe autrun key gibi bisürü dosya var.pc ye takınca usb nin içinde hiçbiri gözükmüyor ama cihaza takınca 15-20 tane böyle dosya var.defalarca fat 32 yaptım ama silinmiyorlar.ne yapmalıyım.acaba bu dosyalar yüzündenmi dünki makinam clone arızasını yapmıştır.lütfen yardım
    --------Eller bene beg diyormuş nedim,
    ben senin bene bir ola deyişini istirem.
    ---------

muratacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar agb kingston flash diski yazılım atması için arkadaşa vermiştim.bilgisayar kapalıyken takmış bilgisayarı açarken içine autrun bin autrun exe autrun key gibi bisürü dosya var.pc ye takınca usb nin içinde hiçbiri gözükmüyor ama cihaza takınca 15-20 tane böyle dosya var.defalarca fat 32 yaptım ama silinmiyorlar.ne yapmalıyım.acaba bu dosyalar yüzündenmi dünki makinam clone arızasını yapmıştır.lütfen yardım
    O virüs'tür kardeşim. Formatlayınca siliniyor ama senin bilgisayarda (C:Harddisk) olduğu için format biter bitmez yeniden kuruluyor. Ben ACDSee programı ile gördüğüm için kolaylıkla sildim....Aslında bir resim programıdır bu....Selamlar...

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      O virüs'tür kardeşim. Formatlayınca siliniyor ama senin bilgisayarda (C:Harddisk) olduğu için format biter bitmez yeniden kuruluyor. Ben ACDSee programı ile gördüğüm için kolaylıkla sildim....Aslında bir resim programıdır bu....Selamlar...
      birazdaha açıklayıcı yazarsan sesevinirim.nasıl yaptın neler yapmam gerekiyor.kafayı yiycem.
      ---------

Yorum yap

Aslında bu konunun yeri burasaı değil Bilgisayar bölümüdür. Sen önce bilgisayardan o Virüsü sil sonra Flaşdiski formatla yoksa her seferinde formattan hemen sonra Bilgisayardan Flaşdiske Virüs kuruluyor. Ben ACDSee isimli programla Virüsü gördüm ve sildim. Çünkü bazı Antivirüs programları o Virüsü göremiyor....Arama motoru Google'ye ACDSee yaz programı bulursun..........

Yorum yap

Aslında bu konunun yeri burasaı değil Bilgisayar bölümüdür. Sen önce bilgisayardan o Virüsü sil sonra Flaşdiski formatla yoksa her seferinde formattan hemen sonra Bilgisayardan Flaşdiske Virüs kuruluyor. Ben ACDSee isimli programla Virüsü gördüm ve sildim. Çünkü bazı Antivirüs programları o Virüsü göremiyor....Arama motoru Google'ye ACDSee yaz programı bulursun..........
          arkadaşım bu pragramla virüsü nasıl sildin açıklarmısın teşekkürler

Yorum yap

bigbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşım bu pragramla virüsü nasıl sildin açıklarmısın teşekkürler
            Birinci mesajı okursan Virüs dosyalarının Next'te göründüğünü yazmış arkadaş...Aynı şekilde bilgisayarda , ACDSee 2.4 programı tüm dosyaları gösteriyor..Azıcık bilgisayar kullanmasını bilen biri "bu pragramla virüsü nasıl sildin" demeden Delete tuşuna basar ve siler yani.........

Yorum yap

kaspersky anti virus programı o virisleri silebiliyor onu yükle flash disk bilgisayara takılıyken tam tarama yap silmeyi onayla düzelir
              ÖZGÜR FİLİSTİN

Yorum yap

,,,
                ÖZGÜR FİLİSTİN

Yorum yap

Birinci mesajı okursan Virüs dosyalarının Next'te göründüğünü yazmış arkadaş...Aynı şekilde bilgisayarda , ACDSee 2.4 programı tüm dosyaları gösteriyor..Azıcık bilgisayar kullanmasını bilen biri "bu pragramla virüsü nasıl sildin" demeden Delete tuşuna basar ve siler yani.........
                  iyi de kardeş fırça atar gibi cevap vermen mi gerekiyor sana adam gibi soru sorduk

Yorum yap

entropi13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    kaspersky anti virus programı o virisleri silebiliyor onu yükle flash disk bilgisayara takılıyken tam tarama yap silmeyi onayla düzelir
                    sağol kardeş teşekkürler

Yorum yap

PC sisteminizi virus, spyware vs. taramasından geçirin ve flash diskinizi yeniden biçimlendirin. flash diskde donanımsal bir sorun yok ise düzelir.

Yorum yap

~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        PC sisteminizi virus, spyware vs. taramasından geçirin ve flash diskinizi yeniden biçimlendirin. flash diskde donanımsal bir sorun yok ise düzelir.
                        yardım için herkese çok teşekkürler.ben pc kullanmasını pek bilmem.dediklerinden şunu çıkardım doğrumu.şimdi ben bu flash diski virüs olmayan başka pc de yeniden biçimlendirirsem düzelirmi.bu gün başka kafede deniycem inşallah hallolur.sağol fyt kardeş.zihnimi açtın yolun açık olsun.yoksa ben ne anlarım virüs silmeden taramadan.anca yazılım key atmasını öğrenebildik .saygılar :helal:
                        ---------

Yorum yap

muratacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yardım için herkese çok teşekkürler.ben pc kullanmasını pek bilmem.dediklerinden şunu çıkardım doğrumu.şimdi ben bu flash diski virüs olmayan başka oc de yeniden biçimlendirirsem düzelirmi.bu gün başka kafede deniycem inşallah hallolur.sağol fyt kardeş.zihnimi açtın yolun açık olsun.yoksa ben ne anlarım virüs silmeden taramadan.anca yazılım key atmasını öğrenebildik .saygılar
                          virus programı varsa benimde basıma gelmişti autron exe gibi görüyor virus programından silip biçimlendirdim sorun yok usb zarar görmemişse düzelir arkadaşım saygılar.
                          NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

canım ciğerim okadar pc den anlasaydık forumda sormazdık cahilliğimizi göstermekten zevkmi alıyoruz sanıyorsun.bilmiyoruzki yardım istiyoruz.eğer zorgeliyorsa yada bilgisizliğimizden ötürü hakir görüyorsanız kırıcı cevap yazarak iyice rencide etmeyiniz.karşınızdaki insan için büyük mahçupluk oluyor.saygılar arkadaşım.
                            ---------

Yorum yap

:helal:
                              mertcik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              virus programı varsa benimde basıma gelmişti autron exe gibi görüyor virus programından silip biçimlendirdim sorun yok usb zarar görmemişse düzelir arkadaşım saygılar.
                              :bravo::helal:sağol öneri için teşekkürler
                              ---------

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X